לימודי פיתוח הדרכה במכון ללימודי המשך, המסלול האקדמי המכללה למנהל

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מחשבים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על פיתוח הדרכה - המסלול האקדמי המכללה למנהל, המשך.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס פיתוח הדרכה טכנולוגית במסלול האקדמי המכללה למנהל, לימודי המשך

 

ידע בפתרונות

 

במהלך שנות ה – 60 של המאה הקודמת, נכנסו בהדרגה המחשבים אל המשרדים והעסקים השונים. עם הזמן התפוגג החשש הגדול מן המכונה המאיימת שיודעת לעשות הכל יותר טוב מהאדם, וכיום כל עובד ממוצע יודע להשתמש בקלות ביישומי המחשב הבסיסיים. ואולם העולם מוסיף להשתנות, ועולם ההייטק ממשיך להתקדם ולהתפתח בצעדי ענק ולהפתיע אותנו בחידושים והמצאות.

 

בשנים האחרונות מנהלים בארגונים ובעלי עסק פרטיים מעוניינים לספק ידע חדש וספציפי לצוות העובדים שלהם, על מנת לסייע להם להבין טוב יותר את תהליכי הפיתוח המתרחשים ברמה הכוללת של הארגון או של הפרויקט. לעתים אף עולה במהלך תהליך הפיתוח ובדיקות האיכות צורך ללמוד כלי טכנולוגי חדש כדי לעמוד בסטנדרטים של מתחרים ולהגיע לרמת מומחיות. לצורך זה, מנהלים נעזרים בשירותי הדרכה חיצוניים, או מקיימים מחלקה מיוחדת קבועה בחברה, העוסקת באיתור צרכי ידע מקצועיים ובבניית אמצעים יעילים להתגברות זריזה על הפערים.

 

במכון ללימודי המשך של המסלול האקדמי המכללה למנהל מוצע מסלול לפיתוח הדרכה בתחום הטכנולוגיה, המתאים לרכזי הדרכות בארגונים שונים, למנהלי משאבי אנוש ולמנהלי פרויקטים, המעוניינים להרחיב את הבנתם בנושא ולרכוש כלים מקצועיים מתאימים, במטרה לספק לעובדים הכשרה יעילה ולסייע להם להשתלב בהצלחה בסביבה דינאמית.

 

תכנית הלימודים

 

משתתפי התכנית רוכשים ידע בפלטפורמות לפיתוח מוצרים, בניהול תהליכים עסקיים ארגוניים ובמתודולוגיות לניהול למידה. הם רוכשים כלים יישומיים לתכנון ובקרה של תהליכי הכשרה פרונטאלית ווירטואלית, סוקרים את אמצעי הלמידה הקיימים, לומדים על השיקולים בבחירת פתרון מתאים ועל העבודה בתוך צוות מגוון ובשלבים שונים של פיתוח מוצר. בנוסף, הסטודנטים רוכשים כלים פרקטיים ליזמות עסקית, ולומדים כיצד להקים ולנהל עסק עצמאי.

 

מתכונת הלימוד

 

הקורס לפיתוח הדרכה טכנולוגית במכון ללימודי המשך של המסלול האקדמי המכללה למנהל, נלמד בהיקף של 140 שעות אקדמיות ומתפרש על פני עשרה מפגשים חד שבועיים. במסגרת הקורס הסטודנטים מבצעים פרויקט אישי, מתנסים בלמידה אינטראקטיבית ומשתתפים בסדנת עמיתים.

 

נושאי לימוד

 

 • מבדקי ידע טכנולוגיים
 • זכויות יוצרים
 • פיתוח ואריזת מוצרים
 • מערכות EPSS
 • כתיבת עזרה מקוונת
 • חלוקה למשימות
 • הפנייה למקורות מידע
 • ארגון לוחות זמנים
 • שימוש במאגרי תמונות
 • מאגרי וידאו ברשת
 • כתיבת תיק מסכים
 • תיעוד תהליכים טכנולוגיים
 • עריכת סרטוני וידאו     
 • התאמת ההדרכה לקהל היעד ולצרכים     
 • ועוד

 

מנחה הקורס

 

את הקורס מנחה מייסד וסמנכ"ל חברת בלאק בורד, שבמהלך השנים הטמיעה מערכות מידע, מערכות ארגוניות וטכנולוגיות SAP בחברות גדולות כבנק לאומי, הבנק הבינלאומי, מפעלי ים המלח ועוד. בנוסף, העבירה השתלמויות בארגון המורים, והתמחתה בתחום העיצוב הגרפי בעבודה מול החברות הוט ופלאפון. בלאק בורד מסייעת לבוגרי הקורס להשתלב בשוק העבודה, ומציעה למצטיינים להשתלב במיזמים שהיא מפעילה.

 

תנאי קבלה

 

המועמדים נדרשים להיות בעלי תואר ראשון בכל תחום רלוונטי עם ראייה עסקית רחבה ורקע בהדרכה ובטכנולוגיה. המועמדים המתאימים יזומנו לראיון קבלה אישי, לצורך בדיקת התאמה למסלול הלימודים.

 

תעודה

 

בוגרי הקורס שעמדו בכל הדרישות בהצלחה, מקבלים תעודת סיום קורס מטעם המכון ללימודי המשך, המסלול האקדמי המכללה למנהל.

 

הטבות

 

סטודנטים הלומדים במסלול האקדמי המכללה למנהל זכאים ל- 40% הנחה בשכר הלימוד. בוגרי המסלול האקדמי המכללה למינהל וסטודנטים הלומדים במוסדות אקדמיים אחרים, זכאים ל- 20% הנחה בשכר הלימוד.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכון ללימודי המשך - המסלול האקדמי המכללה למנהל

עוד מסלולי לימוד - המכון ללימודי המשך - המסלול האקדמי

ssssssssss

פורום לימודי מחשבים

קורס ריענון בcnc
נועם סביון
1 תגובות
מעבר בין אוניברסיטאות במדעי המחשב
נועם
1 תגובות
איך לומדים בתקופת הקורונה?
יוסף בוארדי
1 תגובות
קורס ניהול רשתות תקשורת ותשתיות ענן MCSA
לידור נחום
1 תגובות
האם לעשות הסבה מהוראה לתכנות?
הודיה
1 תגובות
קורס אוטוקד בבאר שבע
אבי שטרית
1 תגובות
קורסים באופיס ואקסל בירושלים
אווה רצקר
1 תגובות
לכניסה לפורום

התאמתך לתפקיד מתכנת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

מעל 29,043 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין660 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית ספיר686 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בר אילן952 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא מחשבים

פלי הנמר פלד
פלי הנמר פלד, יזם הייטק ומנהל של קבוצת "אנשים ומחשבים" לתחומי הטכנולוגיה מאמין שאחד הכלים להצלחה בהייטק הוא אהבה גדולה לתחום.
"חשוב שתהיה הלימה בין מה שאוהבים למקצוע שבו עוסקים. לא מספיק לרצות לעשות הרבה כסף, צריך לבחור במה שבאמת אוהבים. אם אתה באמת אוהב משהו אתה לא תתייאש גם אם בתחילת הדרך לא תמיד תצליח."
בעיניו, כדי לעמוד בקצב המהיר של עולם ההייטק חשוב להמשיך ללמוד ולהתעדכן. "צריך לא להפסיק ללמוד. בזמן שאתה לא שם לב לנושא חדש שמתפתח, באים אחרים, לוקחים לך את הרעיון ומצליחים. צריך להיות הכי טוב שיש כל יום מחדש."
פלי הנמר פלד
נשיא קבוצת העיתונות והתקשורת "אנשים ומחשבים"
ד"ר תמי אמיר
בתחום המחשבים נמצא הכשרות רבות במגוון רחב של עיסוקים ומקצועות כגון – מנהלי רשת, טכנאי PC, תמיכה והדרכה של אופיס, ניתוח מערכות ועוד. ההכשרות משתנות הן בשעות ההכשרה והן במשך חודשי ההכשרה (קורסים בהיקפים משתנים של בין 70-230 שעות בין מספר חודשים מצומצם לשנה ויותר).
המשותף לכל ההכשרות בתחום המיחשוב שהן כולן דורשות כישורים טכניים בסיסיים ולצידם רצויה יכולת כמותית סבירה (כמובן שרצוי אף למעלה מכך).
תחומי העניין של הפונה להכשרות אלו, רצוי שיהיו בתחום הטכני והארגוני, ובתכונות האישיות רצוי שיהיה סטודנט סקרן, המוכן ללמוד בכוחות עצמו הן באמצעות ספרים והן באינטרנט, בעל "ידיים טובות", שאוהב תכנים הקשורים לחומרה ולתוכנה.
לעיתים נדרשת עבודה מול לקוחות ברמות שונות של שירות דבר המצריך תקשורת בינאישית וראייה ארגונית רחבה.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp