תואר שני בפוליטכניק ניו יורק

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שני?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על פוליטכניק ניו יורק- תואר שני.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני בפוליטכניק ניו יורק

מכללת פוליטכניק ניו יורק קיימת כבר יותר מ- 150 שנה ומאז היווסדה הפכה לאחד ממוסדות הלימוד המובילים בעולם. בישראל פועלת השלוחה של הפוליטכניק משנת 1997, ובשנים האחרונות היא מיוצגת על ידי המכללה למנהל.

 

מדוע כדאי ללמוד לתואר שני דווקא בפוליטכניק?

 

ניתן ללמוד במכללה זו לתואר שני בלבד במסגרת תכנית לימודים ייחודית, מרתקת ואינטנסיבית, אשר בסופה מקבלים הסטודנטים תעודה המוכרת בכל העולם ומקלה מאוד על ההשתלבות בשוק העבודה הישראלי והבינלאומי. פוליטכניק פועלת תחת הרישיון של המועצה להשכלה גבוהה, ומקנה לבוגריה תואר Master Of Science in Management) MSM) שהוא תואר אקדמי שני בניהול בעל מוניטין ויוקרה בעולם.

 

הקמפוס החדש בראשון לציון מקיים שיתופי פעולה פוריים עם מגוון רחב של גופים מובילים במשק הישראלי, המקנים לסטודנטים הלומדים במוסד זה, יתרון גדול במציאת מקום עבודה. תוכניות הלימודים של המכללה היוקרתית נועדו להקנות לסטודנטים כלים יישומיים להתמודדות מול סביבת עבודה מודרנית ומול אתגרים ארגוניים בעולם משתנה.

 

מטרת התוכניות השונות היא להכשיר עובדים איכותיים למשרות ניהול בכירות בעולם ההייטק, העסקים, הנדל"ן ועוד.

בישראל סיימו אלפי בוגרים את התואר השני אותו ניתן ללמוד במגוון התמחויות כמו ניהול מערכות מידע וטלקומוניקציה, ניהול מסחר אלקטרוני, ניהול טכנולוגיה, ניהול פרויקטים, ניהול משאבי אנוש ועוד.

מה לומדים?

תכנית הלימודים לתואר ה- MSM של הפוליטכניק זהה לחלוטין לתכנית שנלמדת בארה"ב ומורכבת מ- 36 יחידות לימוד אקדמיות (שהם 12 קורסים). תכנית הלימודים היא קצרה ואינטנסיבית ונמשכת במשך שנה רצופה, ללא הפסקות סמסטר. הלימודים מיועדים בעיקר לאנשים עובדים ומתקיימים במשך יום או יומיים במהלך השבוע בשעות הערב, וביום שישי במשך יום לימודים מלא.

 

על מנת להשלים את התואר יש לעבור בהצלחה שבעה קורסי חובה, שני קורסים ממסלול ההתמחות ושלושה קורסי בחירה כלליים. קורסי החובה הם בתחומים הבאים - התנהגות ארגונית, שיווק, כלכלה ניהולית וסביבה כלכלית, חשבונאות ניהולית ומימון, ניהול מידע וטכנולוגיה של המידע, טכנולוגיה אסטרטגית ופרויקט באסטרטגיה וחדשנות.

 

במסלולי ההתמחות ניתן לבחור בין היתר מבין הקורסים הבאים: מבוא לתקשורת רשתות ונתונים, ניהול בסיסי נתונים עסקיים, ניהול נתונים בסיסי, ניהול מסחר אלקטרוני, ניהול והערכת פרויקטים, ניהול שינויים וחידושים טכנולוגיים, ניהול התפעול, ניהול והערכת פרויקטים, הערכת ביצועים ושיטות תגמול או איוש ארגונים, ניהול משאבי אנוש ועוד.

תנאי קבלה

על פי אתר המכללה, כל מועמד שרוצה להתקבל לתואר שני במכללה זו, חייב שיהיה לו תואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר בארץ בחו"ל עם ממוצע של לפחות 75. בנוסף לכך, על כל מועמד לעבור ועדת קבלה ולהפגין שליטה בשפה האנגלית.

שכר לימוד ומלגות

שכר הלימוד במכללה זו הוא 38,000 ₪ (דמי הרשמה - 400 ₪) אותם ניתן לשלם בשישה תשלומים ללא ריבית.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 28,866 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    אוניברסיטת חיפה1,566 חוות דעת

  • 4.1

    המכללה האקדמית אשקלון454 חוות דעת

  • 4.2

    מכללת תל חי554 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp