קורס עריכה לשונית באנגלית במכללה האקדמית בית ברל

המכללה האקדמית בית ברל

לימודי עריכת טקסט באנגלית במכללה האקדמית בית ברל

 

מסלול הלימודים אינו פעיל

 

קצת על עריכת טקסט בשפה האנגלית..

 

מטרתה העיקרית של התכנית לעריכת טקסט באנגלית הינה הכשרת עורכי טקסט מקצועיים בשפה האנגלית אשר יוכלו להתמודד עם מגוון טקסטים מסוגים שונים. עבודתו של עורך הטקסט באנגלית הינה עבודה הדורשת ממנו לגלות עניין, עומק ובקיאות בתחומי דעת רבים.

 

עבודה זו מצריכה מעורך הטקסט להיות סקרן, להיות בעל ידע נרחב ומעמיק בנושאים תרבותיים, אינטלקטואליים וטקסטואליים וכמובן להיות בקיא בשפה האנגלית ולהכיר את השפה על בוריה. כלי עבודתו העיקרי של עורך הטקסט הינו לשונו, ולפיכך עורך הטקסט באנגלית נדרש להיות בעל שליטה מעולה בשפה אנגלית על כל רבדיה השונים ובייחוד להיות בעל ידע לשוני - דקדוקי ומיומנות לשוניות גבוהות במיוחד.

 

למי מיועדים לימודי עריכת טקסט באנגלית?

 

לימודי עריכת טקסט באנגלית של המכללה האקדמית בית ברל מתאימים לאנשים ששפת האם שלהם היא אנגלית או לאנשים אשר שולטים באנגלית בדיוק כמו שהם שולטים בשפת האם שלהם. תוכנית הלימודים לעריכת טקסט באנגלית מתאימה בעיקרה למתרגמים ולבוגרי התכנית לתרגום של בית ברל.

 

משך הלימודים בתוכנית לעריכת טקסט באנגלית במכללה האקדמית בית ברל

 

לימודי עריכת הטקסט באנגלית במכללה האקדמית בית ברל נפרשים על פני שנת לימוד אחת, תוכנית הלימודים הינה בהיקף של 10 ש"ש ומרכזת חומר לימודים רב ביום לימודים אחד בשבוע, לרוב יום ג' בין השעות 8:30 עד 17:30.

 

אודות לימודי עריכת טקסט באנגלית במכללה האקדמית בית ברל

 

לתוכנית לימודי עריכת טקסט באנגלית מטרה עיקרית והיא הכשרת תלמידי המסלול לעבודה מעשית, איכותית ומקצועית ולהשתלבות בכל מקום הלוקח חלק או עוסק בטקסט הכתוב בשפה האנגלית. לימודי עריכת הטקסט באנגלית כוללים שיעורים תיאורטיים ושיעורים מעשיים אשר מטרתם היא הרחבה והעמקה של הידע הלשוני של תלמידי המסלול, התמודדותם עם סוגיות של טקסט, קונטקסט, קריאה, הבנה ומעבר סדנאות בהן מתנסים התלמידים בעריכת טקסטים מסוגים שונים.

 

תוכנית הלימודים במסלול לעריכת טקסט באנגלית נפרשת על פני שנת לימוד אחת וכוללת בין היתר את נושאי הלימוד הבאים: מתן תשובות לשאלות מהותיות עימן מתמודד כל עורך טקסט בסיטואציות שונות בעת תפקודו כעורך, מהו תפקידו של עורך הטקסט בשפה האנגלית? האם יש גבולות למעורבותו ואחריותו של העורך לטקסט- ואם כן מהם? מהם השיקולים בתהליך העריכה? היכן נמצא הקורא בתהליך עריכת הטקסט, מהם ההבדלים בין עריכת מקור לעריכת תרגום? ועוד.

 

תנאי הקבלה ללימודי עריכת טקסט באנגלית במכללה האקדמית בית ברל

 

המועמדים ללימודי עריכת טקסט באנגלית במכללה האקדמית בית ברל נדרשים להיות או בעלי שפת אם אנגלית או בעלי שליטה גבוהה ביותר בשפה האנגלית, ברמת שפת אם. כמו כן נדרשים המועמדים לדעת כיצד לעבוד עם מעבד תמלילים, Microsoft Word ולעבור מבחן כניסה באנגלית, מבחן אשר בודק את ידיעות השפה בעל פה, הלשון, הדקדוק והגישה לטקסט כתוב. בנוסף לכך נדרשים המועמדים גם לעבור ריאיון קבלה אישי מטעם המכללה האקדמית בית ברל.

 

חובות תלמידי התוכנית לעריכת טקסט באנגלית במכללה האקדמית בית ברל

 

בכדי לסיים את הלימודים במסלול לעריכת טקסט באנגלית ולקבל תעודת "עורך טקסטים באנגלית " מטעם המכללה האקדמית - בית ברל, על הסטודנטים להפגין נוכחות ב- 80% מהשיעורים לפחות!, כמו כן נדרשים הסטודנטים גם להגיש תרגילים ועבודות במועד שנקבע להם מראש ולעבור בהצלחה את מבחנים והעבודות המסכמות בציון ממוצע של 80 לפחות.

 

תעודת הסיום

 

הלימודים במסלול לעריכת טקסט באנגלית בבית ברל מקנים לבוגרי המסלול את הזכאות לקבלת תעודת "עורך טקסטים באנגלית" מהמכללה האקדמית בית ברל.

 

בוגרי התוכנית והשתלבותם המקצועית

 

תוכנית לימודי עריכת הטקסט באנגלית של מכללת בית ברל מכשירה את תלמידי המסלול להשתלבות מעשית, מקצועית ומהירה בכל מקום המעוניין בעורכי טקסט בשפה האנגלית. בין אפשרויות התעסוקה: אירגוני הוצאות ספרים, מערכות עיתונים, מוסדות או אירגונים העוסקים בהוצאה לאור, מפרסמים שונים, אתרי אינטרנט וכו'.
 

למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית בית ברל

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית בית ברל

ssssssssss

מתוך פורום המכללה האקדמית בית ברל

הרשמה לעיצוב או פיתוח משחקים דיגיטלים
כפיר מרקו
2 תגובות
קבלה ללימודי ספרנות
תומר כהן
2 תגובות
הרשמה לקורס מורי דרך
אבי ברזילי
ללא תגובה
שכר לימוד שנתי קרימינולוגיה
ארז
1 תגובות
שאלה לגבי יום מרוכז
אבי
2 תגובות
לימודי קרימינולוגיה
בית ברל
ללא תגובה
לימודי הקרימינולוגיה הם לתואר או לתעודה?
אוראל שני
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp