מנהל עסקים עם התמחות בשיווק טכנולוגיות עסקיות במסלול האקדמי

המסלול האקדמי המכללה למנהל

לימודי ערב תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בשיווק טכנולוגיות עסקיות במסלול האקדמי

 

המסלול אינו פעיל, למסלולים נוספים של המסלול האקדמי המכללה למינהל לחצו כאן

 

בעידן של תחרות מתמדת בעולם העסקים והטכנולוגיה, כל ארגון זקוק למנהל שיווק לשם השגת יעדיו השונים. המנהל הוא בעל מומחיות רבה בתחום שמאפשרת לו לקדם ולשווק את המוצרים והשירותים השונים שמספק הארגון. לימודי מנהל עסקים עם התמחות בשיווק טכנולוגיות עסקיות מקנה הן ידע ניהולי וטכנולוגי והן ידע בתחום השיווק הנדרשים להשתלבות בתחום. המסלול האקדמי מציע תוכנית לימודים גמישה בה שעות ההוראה מתבצעות בערבים, כך שניתן להשתלב בשוק העבודה כבר במהלך לימודי התואר הראשון.

 

המסלול האקדמי המכללה למינהל היא חלוצת המכללות האקדמיות בישראל. המכללה חרטה על דגלה בנוסף למצוינות אקדמית גם דאגה לעתידם המקצועי והתעסוקתי של בוגריה. מדי שנה לומדים במכללה האקדמית אלפי סטודנטים והם נהנים מקמפוס צעיר, תוסס ומסלולי לימוד ברמה הגבוהה ביותר. סטודנטים אלו מגיעים למכללה מכל רחבי הארץ וזאת לאור תוכניות הלימודים המגוונות המותאמות לשינויים וההתפתחויות בשווקים השונים ובחברה. כמו כן, במכללה פועלות רשויות הוראה ומחקר הנמצאים בחזית המחקר האקדמי בישראל.

 

צוות המרצים כולל פרופסורים ובעלי תואר דוקטור מן השורה הראשונה, שהינם בעלי ידע תיאורטי רחב וניסיון מעשי בתחומים בהם הם מתמחים. המסלול האקדמי מסייע לסטודנטים בכל תקופת הלימודים, החל משלב הקבלה לתארים השונים וכלה בשלב ההשתלבות בשוק העבודה. המכללה ממוקמת במערב העיר ראשון לציון, בקמפוס חדיש ומטופח המציע לסטודנטים סביבת לימודים נוחה ונעימה.

 

מדוע ללמוד תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בשיווק טכנולוגיות עסקיות דווקא במסלול האקדמי?

 

כיום, ארגונים עסקיים רבים מתמודדים בשוק טכנולוגי תחרותי ודינמי הדורש התאמה לשינויים ולהתפתחויות האחרונות. לפיכך, בעשור האחרון התפתחה דרישה ההולכת וגוברת מצד ארגונים גדולים בתעשייה, הן בישראל והן בעולם כולו, לאנשי מקצוע בעלי הכשרה ניהולית יחד עם הבנה בתחום השיווק והטכנולוגיה. המנהל הינו בעל ידע תיאורטי ומעשי בתחום השיווק והניהול, יצירתי ובעל חשיבה שיווקית חדשנית התורמת לקידום הטכנולוגיות העסקיות של הארגון בשוק.

 

המסלול האקדמי מציע תוכנית ייחודית ללימודי תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בשיווק טכנולוגיות עסקיות המקנה יתרון למבקשים להשתלב בתחום השיווק, הניהול והטכנולוגיה העסקית. התוכנית מכשירה את בוגריה להתמודדות בסביבה תחרותית בענפי ההייטק, התקשורת, הנדל"ן, הפיננסים ועוד רבים.

 

תוכנית הלימודים נפרסת על פני 3 שנים, 9 סמסטרים, במתכונת של לימודי ערב אחת לשבוע ובימי שישי. גמישות התוכנית מאפשרת לסטודנטים להשתלב בשוק העבודה כבר במהלך לימודי התואר הראשון. התוכנית כוללת מגוון רחב של קורסים תיאורטיים ומעשיים המקנים כלים יישומיים בתחום. בין הקורסים ניתן לציין את הבאים: מחקרי שוק, כלכלת ישראל, מתמטיקה למנהלים, ניהול שיווק גלובאלי, סטטיסטיקה, עקרונות בהתנהגות, מבנים ותהליכים בארגון, אתיקה ואחריות חברתית של העסק, הכנת תוכנית שיווקית, ניהול צוות ותהליכים קבוצתיים בארגון, ניהול משאבי אנוש וקריירה, ניהול מוצרים, ניהול ערוצי שיווק, בינה עסקית, מסדי נתונים ועוד.

 

בוגרי התואר הראשון במנהל עסקים עם התמחות בשיווק טכנולוגיות עסקיות מבוקשים מאוד בשוק העבודה המקומי והבינלאומי. לבוגרים מוצעים מגוון רב של תפקידים כגון מנהלי מוצר, מנתחי ומעצבי מערכות, משווקים של מערכות טכנולוגיה, מנהלי ידע, אנליסטים, מנהלי פרוייקטים ועוד. הידע התיאורטי הנרחב שצברו הבוגרים בלימודים בד בבד עם מיומנויות מקצועיות שנרכשו, הופכים אותם למועמדים מבוקשים ונחשקים בקרב חברות וארגונים רבים. כמו כן, ההתמחות בשיווק טכנולוגיות עסקיות מקנה יתרון משמעותי למועמדים להתקבל לתפקידים בתחום הניהול והטכנולוגיה העסקית. אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים היא להמשיך ללימודים מתקדמים בתחום הניהול במוסדות מוכרים בארץ ובחו"ל.

 

 

תנאי הקבלה לתואר הראשון

 

תנאי הקבלה לתואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בשיווק טכנולוגיות עסקיות במסלול האקדמי: זכאות לתעודת בגרות וממוצע של 90 ומעלה. כמו כן, ציון עובר באנגלית ברמה של 4 יחידות לימוד וב - 3 יחידות בגרות במתמטיקה, וציון 555 לפחות בבחינה הפסיכומטרית. תוכלו להתקבל ללא פסיכומטרי במידה ויש לכם ממוצע של 98 ומעלה בבגרות ועברתם מבחן אמי"ר.

 

שכר הלימוד

 

שכר הלימוד במסלול האקדמי המכללה למנהל על פי המפורט באתר המכללה הוא כ-86,705 עבור 9 סמסטרים. כל שעת השלמה נוספת לתואר השני הינה 707 ₪. כמו כן, המכללה מעניקה מלגות שונות לסטודנטים המתקשים בתשלום שכר הלימוד (פירוט על המלגות השונות ניתן למצוא במדור שכר הלימוד של המכללה).

עוד מסלולי לימוד - המסלול האקדמי המכללה למנהל

מתוך פורום המסלול האקדמי המכללה למנהל

תואר כפול בקרימינולוגיה ועוד תחום
לינוי נהרי
ללא תגובה
פטור לקורסים בכלכלה וניהול
רפי
ללא תגובה
תואר ראשון בהנדסה תעשייה וניהול
לי
ללא תגובה
אישור על לימודים בשנים 95-96
לירי קדמן
ללא תגובה
שכר לימוד לתואר שני בפסיכולוגית ספורט
קובי
ללא תגובה
התלבטות בין עבודה סוציאלית לבין פסיכולוגיה
יצחק
ללא תגובה
האם ניתן להתקבל למשפטים ללא פסיכומטרי?
מוריה
ללא תגובה
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp