אודות האתר לימודים בישראל

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

 

הסיפור מאחורי לימודים בישראל

 

האתר לימודים בישראל הוקם על ידי ד"ר מוטי פרידמן מהמחלקה לחינוך יהודי בסוכנות היהודית בארץ ישראל, והחל פועלו בשנת 2000. מאז ועד היום פועל האתר על מנת לתת הכוונה וייעוץ למבקשים לרכוש השכלה או מקצוע, מתוך אמונה שאלה מהווים כלי מרכזי להצלחה בחיים ולניידות בסולם המעמדי הסוציו אקונומי. האתר מנוהל כיום על ידי חברת טרפיקו בע"מ, ונהנה מקהל מבקרים של כחצי מיליון בחודש. בנוסף האתר מפעיל ערוץ בפייסבוק עם מעל 50 אלף עוקבים וערוץ ביוטיוב.

 

שיתוף פעולה עם אוניברסיטאות ומכללות

 

אתר לימודים בישראל מאפשר למתעניינים בלימודים ליצור קשר ישיר עם אוניברסיטאות ומכללות מובילות בישראל, כגון אוניברסיטת בן גוריון, האוניברסיטה הפתוחה, אוניברסיטת חיפה, המרכז הבינתחומי, אוניברסיטת אריאל, המסלול האקדמי המכללה למינהל, הקריה האקדמית אונו ועוד.  

 

חזון ומטרות 

 

כמות המוסדות האקדמיים בארץ המציעים מסלולי לימוד, הולכת וגדלה משנה לשנה, וכך גם מקצועות הלימוד. אלה המבקשים להתמקצע ולרכוש השכלה לא מוצאים את ידיהם ורגליהם מרוב השפע המוצע והמוצג להם. לפיכך, האתר לימודים בישראל שם לו למטרה לרכז את המידע הקיים על תכניות לתואר ראשון, תואר שני, על לימודי תעודה, המשך והשתלמות, על תכניות הנדסאי, על מסלולי הכנה למבחן הפסיכומטרי ולמבחני הבגרות וכדומה. מטרה נוספת של האתר היא לארגן את המידע עבור הגולש המתעניין, באופן שיקל עליו להתמצא באפשרויות הלימוד שלפניו, בפרישה אזורית ובמיון לפי נושאי לימוד. עוד מטרה שהאתר הציב לעצמו, היא יצירת מאגר מידע המאגד חוות דעת של סטודנטים על תחומי ומוסדות הלימוד בארץ. נכון להיום, מאגר המידע מכיל מעל 27,000 חוות דעת.

 

בנוסף למידע המתפרסם באתר, לרשות הגולשים עומד מרכז שירות לקוחות טלפוני, אליו ניתן לפנות באמצעות השארת פרטים באתר. השירות מוצע לכל הגולשים, ללא כל עלות. נציגי השירות חוזרים אל קהל המתעניינים בשיחת טלפון, נותנים להם מידע רלוונטי ומשתדלים לענות על כל שאלותיהם.

 

האני מאמין של צוות האתר לימודים בישראל הוא, כי חשוב לתת למתעניינים בלימודים מידע מפורט ואובייקטיבי, עד כמה שניתן, על אפשרויות הלימוד בכל המקצועות ובכל מוסדות הלימוד. צוות התוכן פועל במטרה לשכלל בכל עת את האיכות והרמה של התוכן באתר, כך שייתן מענה לכמה שיותר שאלות, שחשוב לקבל תשובה עליהן בטרם בוחרים מסלול לימודים.

 

 

תרומה לקהילה וכלי עזר חינמיים

 

האתר מעמיד לרשות הגולשים כלים לסיוע בהליך החיפוש ובמהלך תקופת הלימודים עצמה –

 

 

חלוקת מלגות למבקרי האתר

 

אתר "לימודים בישראל" מגריל מלגות בין סטודנטים פעילים בשווי של מאות שקלים למלגה.

 

 


מבנה האתר

 

האתר מחולק למספר קטגוריות על: תואר ראשון, תואר שני, לימודים לתעודה, לימודי הנדסאי, הכנה לבגרות והכנה לפסיכומטרי. שתי קטגוריות נוספות מיועדות לגולשים המבקשים למצוא הטבות במסגרת הצעות למלגה או במסגרת תנאים מיוחדים לחיילים משוחררים.

  

צוות האתר לימודים בישראל מאחל לכם תהליך מהנה בבחירת הלימודים, ושתהיה בחירתכם טובה ומוצלחת. 

 

ליצירת קשר:

 

Tel: 03-5228085 | Fax: 03-5228086 | Email: [email protected]

פייסבוק | יוטיוב

 

מה הגולשים מספרים על האתר

הכל, הוא מדהים, אני הרבה חופרת בו, ויש בו הכל, אפילו דברים שלא חשבתי עליהם הוא מביא בצורה מסודרת, ברורה, הפניות רבות, ממש תענוג. אם הייתי יכולה לדרג ביותר מ5 כוכבים, הייתי עושה זאת!
תודה רבה!!!

כל הפרטים על האוניברסיטאות נמצאים באתר וזה מאוד הועיל לי

האתר ממש עוזר לחשוב ולברר מה ללמוד, בצורה טובה, היקפית ומעמיקה, מכל הבחינות, תודה רבה!

אהבתי שהמידע מרוכז במקום אחד במקום לעבור באתרים של כל המוסדות. נוח ונגיש

אהבתי שכתוב מסודר וברור ומשקף הרבה מתוכן הלימוד

היה נחמד אם היו מוסיפים תאריכים של יום פתוח וכו

הכל מסודר!
רק יש מקצועות שלא ידעתי אם אפשר להכניס, כגון ספורט

תפריט רחב ומפורט שעוזר למצוא את הידיים והרגליים בתחום שבו אתה מתעניין

אהבית את המידע הנגיש ואת הפירוט הרב. בעיקר אהבתי שהדברים מוצגים לענייין ולא נמרחים מדי, הכל מאוד נגיש :)

מצאתי את הכורס שרציתי מאוד ליעל את עצמי ולהיתקדם בחיים

אהבתי כל דבר חחח... אתם עונים מהיר וואו זה מדהים, מדברים יפה, ויש מלא דברים באמת תודה לכם על הכל.
אחלה אתר + אחלה אנשים.

Whatsapp Whatsapp