לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > מי אנחנו

אודות האתר לימודים בישראל

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
  

 

רקע היסטורי

 

האתר לימודים בישראל הוקם על ידי הסוכנות היהודית בארץ ישראל, והחל פועלו בשנת 2000. מאז ועד היום פועל האתר על מנת לתת הכוונה וייעוץ למבקשים לרכוש השכלה או מקצוע, מתוך אמונה שאלה מהווים כלי מרכזי להצלחה בחיים ולניידות בסולם המעמדי הסוציו אקונומי. האתר מנוהל כיום על ידי חברת טרפיקו בע"מ.

 

חזון ומטרות 

 

כמות המוסדות האקדמיים בארץ המציעים מסלולי לימוד, הולכת וגדלה משנה לשנה, וכך גם מקצועות הלימוד. אלה המבקשים להתמקצע ולרכוש השכלה לא מוצאים את ידיהם ורגליהם מרוב השפע המוצע והמוצג להם. לפיכך, האתר לימודים בישראל שם לו למטרה לרכז את המידע הקיים על תכניות לתואר ראשון ולתואר שני, על לימודי תעודה, המשך והשתלמות, על תכניות הנדסאי, על מסלולי הכנה למבחן הפסיכומטרי ולמבחני הבגרות וכדומה. מטרה נוספת של האתר היא לארגן את המידע עבור הגולש המתעניין, באופן שיקל עליו להתמצא באפשרויות הלימוד שלפניו, בפרישה אזורית ובמיון לפי נושאי לימוד.

 

בנוסף למידע המתפרסם באתר, לרשות הגולשים עומד מרכז שירות לקוחות טלפוני, אליו ניתן לפנות באמצעות השארת פרטים באתר. השירות מוצע לכל הגולשים, ללא כל עלות. נציגי השירות חוזרים אל קהל המתעניינים בשיחת טלפון, נותנים להם מידע רלוונטי ומשתדלים לענות על כל שאלותיהם.

 

האני מאמין של צוות האתר לימודים בישראל הוא, כי חשוב לתת למתעניינים בלימודים מידע מפורט ואובייקטיבי, עד כמה שניתן, על אפשרויות הלימוד בכל המקצועות ובכל מוסדות הלימוד. צוות התוכן פועל במטרה לשכלל בכל עת את האיכות והרמה של התוכן באתר, כך שייתן מענה לכמה שיותר שאלות, שחשוב לקבל תשובה עליהן בטרם בוחרים מסלול לימודים.

 

צוות האתר
ענבר טופז
מנהלת האתר
אנאבל אדמסקי
עורכת תוכן
אינה פיליוטקין
מנהלת תיקי לקוחות
נועה סטרוז
יועצת לימודים
אלמוג מנשה
מנהלת פרוייקטים
ד"ר עמי שקד
ד"ר יוכבד פנחסי אדיב
ד"ר משה יונתני

 

מבנה האתר

 

האתר מחולק למספר קטגוריות על: תואר ראשון, תואר שני, לימודים לתעודה, לימודי הנדסאי, הכנה לבגרות והכנה לפסיכומטרי. שתי קטגוריות נוספות מיועדות לגולשים המבקשים למצוא הטבות במסגרת הצעות למלגה או במסגרת תנאים מיוחדים לחיילים משוחררים.

 

כלי עזר חשובים במיוחד הם הפורומים הקיימים באתר. ניתן להגיע אליהם דרך הסרגל התחתון, המצוי בכל דף באתר. בכל פורום ניתן להשאיר שאלה, כאשר מנהלי הפורום משיבים בצורה עניינית, אכפתית ומהירה ככל הניתן.

 

במטרה להמציא פתרונות למגוון של חיפושים ושאלות, האתר לימודים בישראל מפעיל את הלוחות הבאים:
לוח דרושים לסטודנטים ולבוגריםלוח מלגות
לוח דירות להשכרה עבור סטודנטיםדף פייסבוק פעיל
לוח ימים פתוחים במוסדות לימוד, המתעדכן תדירלוח חוגים וסדנאות
פורום מומחים לכל תחום, המעניק מענה מהיר לשאלות הגולשיםלוח ספרים יד שנייה לסטודנטים
לוח מורים פרטיים שבעלי מקצוע יכולים להעלות בו מודעות ללא עלות

 

בנוסף, האתר מעמיד לרשות הגולש מנוע חיפוש. באפשרות הגולש לרשום בקוביית החיפוש את שם המקצוע הראשי שברצונו ללמוד, והמנוע יגלול בפניו את גרסאות הלימוד השונות באותו מקצוע ואת המסלולים המוצעים בבתי הספר השונים. באתר קיימת חלוקה למקצועות לימוד ראשיים, כגון: כלכלה, מדעי המדינה, תכנות, לימודי ביטחון, מוסיקה ומחול, וכדומה.
 
עבור כל מקצוע ראשי קיימות גרסאות שונות של אפשרויות לימוד: שילובים מעניינים לתואר הראשון, הסבות מקצועיות, השלמות לתואר, לימודים לדתיים ולחרדים, לימודי תעודה, תארים מתקדמים, לימודי הנדסאי ועוד. בכל מאמר על מקצוע לתואר או לתעודה מסוימים יוכל הגולש לקבל פרטים על אופי הלימודים, על שכר הלימוד, על תנאי הקבלה וקהל היעד, על אופי העיסוק ואפשרויות התעסוקה במקצוע וכדומה.
 
בתחתית כל מאמר על מקצוע לימוד או גרסת לימוד למקצוע, מופיעים קישורים למאמרים המתארים את המסלולים הספציפיים, המוצעים במכללות ובאוניברסיטאות בארץ. הגולש יכול לבחור לקרוא על מסלול בבית ספר מסוים. במאמר כזה יוכל לקבל מידע על אופן ההוראה במוסד הלימודים הספציפי, סגל ההוראה, התשתית הטכנית ללמידה, משך הלימודים, תנאי הקבלה, וכדומה.
 
 

צוות האתר לימודים בישראל מאחל לכם תהליך מהנה בבחירת הלימודים, ושתהיה בחירתכם טובה ומוצלחת. 

 

שירות אישי חינם - איתור לימודים והכוונה אישית בתחום

רוצה לדעת יותר על מי אנחנו? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על מי אנחנו
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.
  • פורום המכללה האקדמית בית ברל
  • פורום המכללה האקדמית תל אביב-יפו
  • פורום המכללה למינהל
  • פורום HIT המכון הטכנולוגי
  • פורום אוניברסיטת אריאל בשומרון
  • פורום המרכז האקדמי פרס
  • פורום אוניברסיטת בר אילן
  • פורום המכללה האקדמית הדסה ירושלים

 
Powerd by traffico LTD