לימודי עיתונאות, דוברות ויחסי ציבור לגברים חרדים בלומדה - המכון החרדי ללימודי מקצוע

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודים לדתיים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על לימודי עיתונות, דוברות ויחסי ציבור לגברים חרדים - מכון לומדה.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


(בחסות)

קורס עיתונאות, דוברות ויחסי ציבור לגברים חרדים בלומדה – המכון החרדי ללימודי מקצוע
 
מליץ יושר
 
העבודה כאיש יחסי ציבור או כאיש תקשורת, דורשת מן העוסקים בה רגישות ונאמנות רבה, ולעתים אף יכולת "להלך בין הטיפות". כיום, כלי התקשורת החרדיים הם מפותחים ונפוצים מאוד, ומשתלבים בהם אנשי מקצוע מיומנים שיודעים לעשות את מלאכתם נאמנה. איש יחסי הציבור, תפקידו להביא לידיעת העיתונות מסרים שעשויים לעניין את העם, ובאותו זמן משרתים אג'נדה של גופים חברתיים או מסחריים. איש העיתונות, נמצא מן העבר השני, ותפקידו לבחור את הסיפור המעניין ביותר מבין שלל הידיעות שהוא מקבל לידיו, לכתוב עליו ולפרסם אותו. במכון לומדה החרדי מוצע מסלול המשלב לימודי עיתונות ולימודי יחסי ציבור ודוברות, והוא מיועד לגברים בלבד.
 
על הלימודים במכון
 
קורס עיתונאות, דוברות ויחסי ציבור במכון לומדה בא להקנות לסטודנטים את כל הדרוש לצורך השתלבות מקצועית בעיתונות הכתובה או המשודרת. במסלול זה מכירים הסטודנטים את עולם התקשורת באופן כללי, לומדים על האופן בו מתבצעת העבודה בתחנות לשידור רדיו ובמערכות של עיתונים וביטאונים כתובים. תכני הלימוד עוסקים גם בפעילות המתרחשת במשרדי הפקה, ובתפקידו של איש התקשורת והכתב בתוכם.
 
יתר על כן, בקורס זה עורכים למשתתפים היכרות עם כללי המשחק הנסתרים – המותר והאסור - של עולם יחסי הציבור, וכן עם תפקידו של היחצ"ן או הדובר. המשתתפים לומדים כיצד מנתבים בהצלחה את האינטרסים של הגוף שאותו מייצגים, מתוך נאמנות לאמת ולגוף עצמו, בעת ובעונה אחת. עוד לומדים הסטודנטים כיצד מתאימים את אופי הדוברות לגוף המסוים – אדם פרטי או ציבורי, חברה גדולה, מוסד תורני, משרדי פרסום וכדומה.
 
מתכונת הלימוד
 
בקורס עיתונאות, דוברות ויחסי ציבור במכון לומדה משלבים בין הקניית הידע העיוני ובין התנסות מעשית. בין השאר, ההתנסות המעשית כוללת גם ביקורים וסיורים במערכות עיתונים ובמשרדים לפרסום וליחסי ציבור, וכן פעילות מעשית של התלמידים ועבודת התמחות (סטאז') - שהיא חלק אינטגרלי ממסלול הלימודים. היקף התכנית הוא 200 שעות לימוד אקדמיות, והמפגשים נערכים אחת לשבוע בשעות אחר הצהריים והערב, במשך כשמונה חודשים. הלימודים מתקיימים בירושלים, או בביתר.
 
קהל היעד
 
העיסוק בתחום זה מתאים לבעלי כושר ביטוי מעולה בעל פה ובכתב ושליטה מיטבית בשפה העברית. בנוסף, הוא מתאים לאלו שהם בעלי ידע כללי רחב ואוצר מילים עשיר, בעלי סקרנות ויצירתיות ובעלי יכולת לעמידה בזמנים ולעבודה תחת לחץ ושינויים דינמיים.
 
 
תנאי הקבלה
 
הקבלה ללימודים במסלול מותנית במעבר מוצלח של ריאיון קבלה אישי ושל מבחן לבדיקת ההתאמה לעיסוק בתחום, וכן בשליטה מלאה בשפה העברית וביישומי מחשב.
 
הסמכה ואפשרויות התעסוקה
 
בתום הלימודים בקורס עיתונאות, דוברות ויחסי ציבור במכון לומדה, ובעמידה בכל דרישותיו, יזכו הבוגרים בתעודת גמר מטעם המכון, בשיתוף משרדי יחסי הציבור. עם סיום הלימודים, יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודה ככתבים, כעורכים, כשדרים וכאנשי תוכן במערכות עיתונים, במשרדי פרסום ויחסי ציבור ובחברות הפקה. כמו כן, יוכלו להציע שירותי יחסי ציבור ותוכן כעוסקים עצמאיים. אפשרות נוספת היא להמשיך וללמוד בתחום זה, במסלולי לימוד כייעוץ תדמיתי, ניהול פרסום, תקשורת ואף מנהל עסקים.
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכון לומדה - המכון החרדי ללימודי מקצוע

עוד מסלולי לימוד - מכון לומדה
פורום לימודים לחרדים דתיים
הסמכת מאמן כושר לימודים בהפרדה
נתן זאב
ללא תגובה
ימים פתוחים לדתיים במסלול לימודי מוזיקה
רחלי טפירו
1 תגובות
מסלול חינוך גופני לקהל הדתי
דוד
1 תגובות
היכן אפשר ללמוד פסיכותרפיה בהפרדה?
לאה סבן
1 תגובות
איפה לומדים קורס סרטים מצוירים בהפרדה?
שירה
1 תגובות
קורס חשבת שכר לנשים בלבד
אביגיל דבש
1 תגובות
מסלול בהפרדה ללימודי משאבי אנוש
טליה
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp