קורסים בתחום העיתונאות והתקשורת במכון מגיד, לימודי המשך באוניברסיטה העברית

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי תקשורת?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על לימודי טלוויזיה ועיתונאות - מכון מגיד.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי תעודה בתקשורת במכון מגיד, לימודי המשך באוניברסיטה העברית

 

נראה אותך בטלוויזיה

 

אם אתם חולמים להשתלב בתעשיית התקשורת בארץ, להפיק תכניות טלוויזיה, לערוך תחקירים וראיונות מקוריים, או לעמוד בראש גופים גדולים בתפקידי הדוברות וההסברה, לימודי תעודה בתקשורת במכון מגיד יכולים להתאים לכם. מכון מגיד מאפשר להשתתף בשני מסלולי לימוד ייחודיים: מסלול ללימודי טלוויזיה ומסלול ללימודי עיתונאות, דוברות וניו מדיה. שני המסלולים כוללים הכשרה תיאורטית ומעשית, מפגשים עם אנשי תקשורת מהשורה הראשונה, ואפשרות להשתלב בסטאז' במקומות מובילים.

 

הנה פרטים על שני מסלולי הלימוד:

 

התכנית ללימודי טלוויזיה

 

התכנית מקנה כלים פרקטיים והבנה מקיפה בהפקה ובעריכת תכניות טלוויזיה ברמה גבוהה ומקצועית. במסגרת תכנית הלימודים הסטודנטים מבינים את שלבי העבודה בענף התקשורת, נחשפים למושגים מקצועיים ומכירים את התפקידים השונים שממלאים אנשי המקצוע. התכנית כוללת סיורים מודרכים באולפני טלוויזיה מובילים ועבודה מעשית בליווי הצוות המיומן של אולפני הטלוויזיה בחברת "רשת". במסגרת פרויקט הגמר המשתתפים מפיקים תכנית פיילוט לערוץ 2, כאשר לרשותם ניצב צוות הצילום והעריכה המקצועי של האולפנים. כמו כן, הסטודנטים רשאים להשתתף בסטאז' במגוון תפקידים בהפקות טלוויזיה מובילות, ולצבור ניסיון מעשי בתחום.

 

תכנית הלימודים

 

במהלך ההכשרה הסטודנטים לומדים לנהל גוף שידור, הם מבינים כיצד מתנהל עולם הטלוויזיה המסחרית בארץ, מהי המשמעות של הרייטינג וכיצד הוא משפיע על תכניות הטלוויזיה השונות, ומה ניתן לעשות בכדי ליצור רייטינג גבוה. הסטודנטים נחשפים לתחום הליהוק, ומבינים את תהליכי התאמת השחקנים, הטאלנטים והניצבים לאופי המסוים של התכניות. הם לומדים לפתח תכנים מקוריים, מחברים כתבות חדשותיות ועוד.

 

סגל המרצים

 

בתכנית ללימודי טלוויזיה במכון מגיד מלמדים מגוון רחב של מפיקים, במאים, עורכי תוכן ואנשי מפתח. ביניהם תוכלו לפגוש את המשנה למנכ"ל "רשת", העוסק בתחומי השיווק, הסחר והפיתוח העסקי. מרצים נוספים: סמנכ"ל התוכן של רשת, אשר כיהן כמנהל הפיתוח של ערוץ 10; במאי תכניות פופולריות עתירות רייטינג כ - "רוקדים עם כוכבים" ו - "THE VOICE"; אשת תקשורת מוכרת ומובילה בתחום האקטואליה והעיתונות החוקרת, שהשתתפה בתכניות כמו "פגוש את העיתונות"; ואחרים.

 

התכנית ללימודי עיתונאות, דוברות וניו מדיה

 

התכנית מקנה כלים פרקטיים יישומיים והבנה מקיפה בתחומי העיתונאות, הדוברות, ההסברה והאסטרטגיה התקשורתית. במסגרת הלימודים הסטודנטים נפגשים עם מומחים בתחומי עניין מגוונים ומכינים קמפיין דוברות לעמותות נבחרות. כתבות נבחרות וראיונות ייחודיים של בוגרי המסלול יזכו להכרה ולחשיפה במקומוני "ידיעות תקשורת" ובאתר "MY NET".

 

תכנית הלימודים

 

במהלך תכנית הלימודים הסטודנטים נחשפים לז'אנרים שונים בעיתונאות, הם לומדים לפתח חשיבה עיתונאית, לאסוף חומר רקע ולהכין מרואיינים לכתבות ולתחקירים. הם מגדירים קהלי יעד, מגבשים אסטרטגיה תקשורתית, מבינים כיצד פועל ענף יחסי הציבור ואיך יש לפעול בעת משברים, ועוד.

 

סגל המרצים

 

מרכז התכנית הוא תת אלוף במילואים בעל 30 שנות ניסיון בתקשורת, דוברות ודיפלומטיה לאומית, המנהל היום חברה בבעלותו לייעוץ אסטרטגי וניהול משברים. בעברו כיהן כמפקד גלי צה"ל וכדובר צה"ל, ושימש כיועץ תקשורת לשרי ביטחון ולראשי ממשלה. הוא אף השתתף במשלחות הישראליות לשיחות השלום עם הירדנים והפלשתינים.

 

בין המרצים הנוספים תוכלו לפגוש: מומחה לאינטרנט, לרשתות חברתיות ולניו מדיה, שבמסגרת עבודתו הקים וניהל את תחום האינטרנט במטה ההסברה הלאומי במשרד ראש הממשלה ובגופי הביטחון; מגיש תכנית בוקר בערוץ 2, המשמש גם כפרשן הצבאי בעיתון "ישראל היום"; דובר ועדת טרכטנברג; סגנית עורכת ראשית במקומונים של "ידיעות תקשורת"; ועוד.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכון מגיד, לימודי המשך באוניברסיטה העברית

עוד מסלולי לימוד - מכון מגיד
פורום לימודי תקשורת
לימודי דו חוגי תקשורת שנה ב
אזל גדיר
1 תגובות
קריירה לבוגרי תואר ראשון בתקשורת בלי ניסיון
נוי עמית
1 תגובות
לימודי דוברות ויחסי ציבור
שגיא
1 תגובות
תקשורת או הפקת אירועים?
אלינור זפריאן
2 תגובות
תכנית לימודי תואר ראשון בתקשורת
קרן נועם
1 תגובות
לימודי ערב לתואר בתקשורת
שחר תבור
1 תגובות
קורס עריכת וידיאו ועיצוב מוזיקה
שיראל
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp