תואר ראשון בעיצוב תעשייתי במכון הטכנולוגי חולון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי אדריכלות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על עיצוב תעשייתי - HIT.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון בעיצוב תעשייתי במכללת HIT - המכון הטכנולוגי בחולון

 

עיצוב תעשייתי שם את הדגש על עיצוב ופיתוח מוצרים ואובייקטים שונים הנדרשים בעולם המודרני של ימינו. תהליך העיצוב מתחיל במחקר ויצירת רעיונות חדשניים, ממשיך בפיתוח ותכנון המוצר עצמו ומסתיים בפיקוח ובקרה של תהליכי הייצור והשיווק של המוצר.

 

קצת על המכון הטכנולוגי בחולון - HIT

 

המכון הטכנולוגי בחולון מתמקד בהוראת מדעים, הנדסה, טכנולוגיה ועיצוב תוך שמירה על רמת מצוינות אקדמית וידע עדכני בתחומי ההוראה והמחקר השונים. המכון שואף למצות את הפוטנציאל האישי של כל סטודנט ולהכשירו לקראת השתלבות בעולם הטכנולוגי המודרני.

 

מדוע ללמוד תואר ראשון בעיצוב תעשייתי דווקא במכללת HIT?

 

תחום העיצוב הינו תחום מרתק ומאתגר הדורש ידע תיאורטי וטכני בנושאים רבים. הידע הנדרש, בין היתר, הינו ההיסטוריה וההתפתחות של העיצוב, הכרת חומרים שונים, והבנה כללית בנושאים שונים. תחום העיצוב התעשייתי הינו תת-נושא בתחום העיצוב ומתמקד ביצירה ופיתוח של מוצרים שונים. המעצב התעשייתי צריך לשלוט בסוגי חומרים רבים, להיות בעל ידע רב-תחומי ובעל מחשבה יצירתית. לימודי עיצוב תעשייתי מפתחים חשיבה עיצובית ומקנים כלים פרקטיות ליצירה ופיתוח של מוצרים חדשניים.

 

מכללת HIT מציעה לסטודנטים רמת לימודים אקדמיים גבוהה ופועלת בשיתוף פעולה עם התעשיות עתירות הידע והטכנולוגיה בישראל. במסגרת זו, מכללת HIT מציעה מסלול לימודים לקראת קבלת תואר ראשון בעיצוב תעשייתי שמטרתו להכשיר מעצבים תעשייתיים שיוכלו להתמודד עם אתגרים מקצועיים שמציב השוק.

 

תוכנית הלימודים מתמקדת הן ביכולת התכנון והפיתוח של המוצר והן ביכולת להגדיר את הצרכים החומריים והטכנולוגיות הנדרשות בכדי להציג מוצר מוגמר. התוכנית מקנה ידע תיאורטי רחב בתחומי הטכנולוגיה, הפסיכולוגיה, הסוציולוגיה, האסתטיקה, הנדסת אנוש ועוד. כמו כן, במהלך הלימודים רוכשים הסטודנטים מיומנויות יישומיות המאפשרות לכל אחד לרכוש ניסיון מעשי ולפתח גישה יצירתית אישית.

 

תוכנית הלימודים נפרסת על פני 4 שנים במהלכן על כל סטודנט לצבור 140.5 נקודות זכות בכדי להיות זכאי לתואר ראשון בעיצוב תעשייתי. התוכנית כוללת מגוון רחב של קורסים העוסקים בקשת של נושאים כגון יסודות העיצוב, שרטוט טכני, ציור ורישום, פיסול, עיצוב תעשייתי, חומרים ותהליכים, מבוא לתולדות האמנות והעיצוב, הנדסת אנוש, טכנולוגיה למעצבים, מתודולוגיה לעיצוב תעשייתי, מושגי יסוד בתרבות המערב ועוד.

 

כמו כן, כל סטודנט יכול לבחור להתמקד באחת מבין ההתמחויות המוצעות הבאות:

 

  • התמחות יצירה ותרבות
  • התמחות תעשייה ושיווק
  • התמחות חברה וסביבה.

 

ההתמחויות מאפשרות לכל סטודנט להתפתח בהתאם לתחומי העניין האישיים שלו ולרכוש כלים שישמשו אותו נאמנה בשוק העבודה.

 

בוגרי המסלול לתואר ראשון בעיצוב תעשייתי במכון הטכנולוגי בחולון מבוקשים מאוד בשוק העבודה, ע"י משרדי פרסום, מפעלי תעשייה, חברות כלכליות שונות ומשרדי תכנון, ניהול וייצור. הבוגרים יוכלו להשתלב במגוון רחב של תפקידים כגון ארכיטקטורה, הוראת מקצועות העיצוב, מחקר, עבודה עצמאית, תקשורת ועוד. אפשרות נוספת העומדת לבוגרים היא להמשיך לקראת לימודים מתקדמים בתחומי העיצוב השונים במוסדות מוכרים בארץ ובחו"ל.

 

תנאי קבלה

 

תנאי קבלה לתואר ראשון בעיצוב תעשייתי במכללת HIT: תעודת בגרות (אין צורך בבחינה פסיכומטרית) ועמידה בבחינות כניסה. בשלב הראשון נבחנים כישורי ההתאמה של המועמד לעיצוב ובשלב השני נבחנים כישורי ההתאמה המחלקתיים של המועמד. לשלב השני יזומנו רק המועמדים שעברו את השלב הראשון.

 

שכר לימוד

 

שכר הלימוד במכון הטכנולוגי בחולון זהה לשכר הלימוד באוניברסיטאות ונקבע מידי שנה ע"י משרד האוצר. יתרונה של המכללה על פני מכללות אחרות נובע משכר הלימוד הנמוך. כמו כן, המכללה מעניקה מלגות שונות לסטודנטים המתקשים בתשלום שכר הלימוד או סטודנטים בעלי נתוני בגרות ופסיכומטרי גבוהים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכון טכנולוגי חולון HIT

עוד מסלולי לימוד - מכון טכנולוגי חולון

פורום אדריכלות ועיצוב פנים

מהם תנאי הקבלה ללימודי אדריכלות ועיצוב פנים?
תהילה
ללא תגובה
הבדלי שכר בין הנדסאי אדריכלות לאדריכל
מיכל
1 תגובות
חוות דעת על מדפסת תלת מימד ללימודי עיצוב מוצר
אלון
1 תגובות
מועד אחרון להרשמה לאדריכלות ועיצוב פנים
הדיל סייד אחמד
2 תגובות
תנאי קבלה ללימודי באדריכלות פנים
סמא
1 תגובות
מבחן קבלה לאדריכלות באוניברסיטת תל-אביב
אנונימי
1 תגובות
הסבה מתחום החינוך לקורס או תואר בעיצוב פנים
הילה
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp