קורס עיצוב שיער ברשת בתי הספר למקצועות האיפור והיופי רוית אסף

שירות אישי - צור קשר

בית ספר לאיפור רוית אסף
בית ספר לאיפור רוית אסף
בית ספר לאיפור רוית אסף
קורס ספרות מקצועי ברשת בתי הספר למקצועות האיפור והיופי רוית אסף
 
ספר או מעצב שיער?
 
בעבר הלא כל כך רחוק יש לומר, בעל מקצוע שנהג לספר ולטפל בשיער הראש היה מכונה ברשות הרבים- "ספר". אולם כיום, לאחר שעברה תעשיית היופי והאופנה בעשורים האחרונים שינויים מהותיים ומשמעותיים הן ברמה הטכנולוגית והן ברמה העיצובית, ספר הוא כבר מזמן לא רק ספר, כי אם נחשב למעצב שיער מוסמך, המחזיק בידע רב ובמיומנויות עבודה חדשניות ומגוונות.
 
האדם האמון על שיער ראשנו נדרש להכיר את מבני השיער השונים ולהתמקצע במגוון רחב של שיטות אבחון וטיפול. הוא צריך להתמצא בשיטות הגזירה השונות ולהתעדכן כל העת בשיטות הצביעה הקיימות בתחום. הוא חייב להתמקצע בערבוב הצבעים ובשיטות הכימיה השונות ולפתח מיומנויות עבודה מתקדמות בכל שלבי התספורת. כך, שכל מי שמעוניין לעסוק בתחום הספרות או עיצוב השיער אינו יכול להסתפק בגזירת השיער או בהחלקתו, כי אם הוא נדרש להיות מקצוען בתחומו ולרכוש השכלה עיונית והסמכה מקצועית בתחום.
 
אודות הקורס
 
קורס ספרות מקצועי בבית ספר לאיפור ויופי רוית אסף הינו קורס הכשרה מקצועי ומקיף, המקנה למשתתפיו את כל הידע, הטכניקות המקצועיות והטרנדים העכשוויים בתחום השיער. תכנית הלימודים בקורס זה מורכבת משיעורים תיאורטיים ומשיעורים מעשיים אינטנסיביים המציעים למשתתפים לצבור נסיון ולהתנסות בשיטות עבודה שונות למשך כל תקופת הלימודים. תחום עיצוב השיער הוא כידוע תחום חדשני ומשתנה, וככזה, גם תכנית הלימודים מתעדכנת תדיר בהתאם לשינויים. בכל עונה נוספים תכנים חדשים הכפופים לקווים החדשים הפופולריים בתחום עיצוב השיער, השוטפים את ערי האופנה הגדולות ברחבי העולם.
 
מתכונת הלימודים בקורס
 
קורס ספרות מקצועי בבית ספר לאיפור ויופי רוית אסף נפרש על פני 23 מפגשים, כאשר כל מפגש אורך 5 שעות לימוד אקדמאיות. הקורס כולל הדגמה של כל שלבי העבודה על התספורת ועל הערבובים הכימיים לטכניקות העיצוב. הסטודנטים מקבלים במתנה ערכת עבודה למעצבי שיער מקצועיים.
 
למי מיועד הקורס?
 
הלימודים בקורס זה אינם מחייבים ידע או הכשרה מקצועית קודמת בעיצוב שיער, והם מיועדים לכל המעוניין לעסוק במקצוע רווחי ואמנותי ולהשתלב בתעשיית היופי ובעולם האופנה. כמו כן, קורס זה מיועד גם לאנשי מקצוע העוסקים בתחום ומעוניינים להעשיר ולגוון את הידע המקצועי שברשותם. אם אתם מאפרים, קורס זה יכול לקדם אתכם אל המראה השלם.
 
 
נושאי הלימוד בקורס
 
תכנית הלימודים בקורס זה מקנה למשתתפים בה הבנה יסודית ומבנית של תחום הספרות, על כל היבטיו, והיא כוללת בין השאר את נושאי הלימוד הבאים:
 
  • ערבוב צבעים
  • שיטות הגזירה
  • שיטות לחלוקת שיער
  • גוונים בראש מלא ובחצי ראש
  • שיטות האבחון והטיפול בסוגי שיער שונים   
  • קווי תספורות
  • מבנה השיער
  • שיטות צביעה    
  • ועוד

 

 
פרטים נוספים
 
קורס ספרות מקצועי, כמו יתר הקורסים ברשת בתי הספר רוית אסף, מעודד את משתתפיו להביא לידי ביטוי את הפן היצירתי שלהם וליצור סגנון עבודה חדשני וייחודי רק להם. בתום הלימודים, נערכים מבחנים המסכמים כל נושא ומבטיחים את הפנמתו של החומר על ידי התלמידים. בוגרי התכנית זוכים בדיפלומה להסמכה מקצועית בינלאומית מטעם בית הספר.
 
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp