לימודי עיצוב במכללה האקדמית ספיר - לימודי חוץ

שירות אישי - צור קשר

המכללה האקדמית ספיר

אהבת? שתף ב:

מסלולים ללימוד עיצוב במרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר


תחום העיצוב חולש על נושאים רבים ובכל אחד מהם נדרש ידע תיאורטי ומיומנות טכני. הידע הנדרש, בין היתר, הוא ההיסטוריה וההתפתחות של העיצוב, הכרת חומרים שונים והבנה כללית בנושאים שונים.

 

מסלולי לימוד העיצוב במכללה האקדמית ספיר - המרכז ללימודי חוץ ולימודי המשך כוללים קורסים בתחומי העיצוב השונים משלבים בין תיאוריה לפרקטיקה. המסלולים בנויים על בסיס השינויים המתרחשים בשוק והמגמות השונות בתחום זה. במהלך הלימודים ניתנת לכל תלמיד ההזדמנות להביא לידי ביטוי את הפוטנציאל העיצובי החבוי בתוכו.


קורס גרפיקה ממוחשבת לדפוס

 

גרפיקה היא מושג רחב אשר כולל בתוכו את האמנויות הקשורות לשרטוט, לרישום ולכתב. הגרפיקאי יוצר מסר חזותי אשר מבוסס על מילים, על התמונות ועל השילוב ביניהם. עבודתו של הגרפיקאי מצויה בכל מרחב שהוא, בעיקר בעולם התקשורת, אם בפרסומות, בעיצוב מוצרים, בעטיפות ובהזמנות.

 

קורס גרפיקה ממוחשבת והבאה לדפוס מקנה למשתתפים הן את הידע התיאורטי והן את המיומנויות המעשיות לעסוק בתחום הגרפיקה, משלב גיבוש הרעיון ועיצובו ועד ההבאה שלו לדפוס. לשם כך הם לומדים על תוכנות העיצוב ועל ההיבטים השונים של עולם הגרפיקה. במהלך הקורס התלמידים בונים תיק עבודות שאיתו הם יוצאים לשוק העבודה.

 

קורס הום סטיילינג

 

הום סטיילינג הוא הסגנון העיצוב והאמנותי שבו מרהטים, מאבזרים ומקשטים חללים שונים, הראשון שבהם הוא הבית הוא החדר הפרטי של אדם או של משפחה, אך התחום אינו נעצר פה. הום סטיילנג הכרחי גם בעיצוב של משרדים, מסעדות ומקומות ציבוריים. חתימתו של המעצב באה לידי ביטוי בסגנון העיצובי של החלל, בצבעים שלו ובאווירה שהוא משרה.

 

קורס הום סטיילינג מכשיר את התלמידים להלביש בתים, לשם כך הם לומדים על סגנונות העיצוב בזמנים עברו ועל ההשפעות שלהם על הסגנונות העיצוביים הפופולריים כיום, על בחירת חומרים וצבעים שמתאימים לחללים שונים ועל טכניקות לעיצוב חללים בעזרת ריהוט, תמונות ואביזרים שונים.

 

קורס עיצוב גרפי ומדיה דיגיטלית

 

עיצוב גרפי הוא אמנות הכוללת בתוכה את התכנון ואת העימוד של פריטים גרפיים, כמו כתב, רישומים, תמונות וציורים. עבודתו של המעצב הגרפי מצויה בכל מקום – בדפוס, בקולנוע, בטלוויזיה ובאינטרנט. כיום אין דבר שלא נמצא ברשת, עיתונים, תכניות ופרסומות וגם העיצוב של האתרים עצמם דורש איש מקצוע מנוסה.

 

בקורס עיצוב גרפי ומדיה דיגיטלית לומדים על מקצועות הגרפיקה בדגש על התאמתם למדיה הדיגיטלית במחשב או בטלפון הנייד. לשם כך התלמידים רוכשים את מיומנויות הצילום, הקופירייטינג ובניית הקונספט וכדי ליישמן הם לומדים לעבוד עם תוכנות הגרפיקה שבעזרתן מוציאים רעיון מן הכוח אל הפועל.

 

קורס עיצוב מדיה דיגיטלית

 

צורת התקשורת השולטת כיום היא המדיה הדיגיטלית ורוב האנשים בעולם המערבי צורכים את התכנים החדשותיים, הבידוריים והעסקיים שלהם באינטרנט, אם במחשב ואם בטלפון הנייד. עיצוב מדיה דיגיטלית זהו תחום אשר מתמקד בנראות, בעיצוב ובגרפיקה של התכנים הדיגיטליים אם באתרי אינטרנט ואם באפליקציות.

 

בקורס עיצוב מדיה דיגיטלית המשתתפים רוכשים את ארגז הכלים הנדרש לעיצוב מותאם אינטרנט אשר כולל עיצוב דפי נחיתה, לוגואים ובאנרים. כמו כן, הם לומדים לעבוד עם תוכנות גרפיקה ועם פלטפורמות לבניית אתרים וכיצד לנהל אותן. הקורס שם דגש על עיצוב חווית המשתמש ועל התאמתו לסוגי המדיה השונים.

 

קורס עיצוב פנים

 

עיצוב פנים הוא אמנות העוסקת בתכנון ובסידור של חללים ובמראה הפנימי של בתים ומבנים. תפקידו של מעצב הפנים הוא להתחשב בכל האלמנטים של החלל המדובר – גובה התקרה, חלוקת החלל, תאורה, צבעים ואובייקטים כדי לשוות למקום מראה מעוצב והרמוני.

 

קורס עיצוב פנים מקנה ידע מעשי על עיצוב חללים בעזרת תוכנות מחשב. התלמידים לומדים על רכיבי הבניין ועל המערכות אשר פועלות בו זאת לצד הכרה של מגמות סגנוניות והתאמתן לחלל ולשביעות הרצון של הלקוח. הקורס מתמקד בכל השלבים הכרוכים בעיצוב חללים פנימיים, מהרעיון ועד היישום, לרבות שרטוט וגרפיקה, הום סטיילינג ושיווק.

 

קורס צורפות ועיצוב תכשיטים

 

צורפות היא אמנות עיצוב התכשיטים. הצורפים מעבדים מתכות כמו זהב, כסף ונחושת ויוצרים מהן תכשיטים כמו טבעות, שרשראות, מדליונים וצמידים. העיצוב נעשה לפי טעמו ואמנותו של הצורף וכך גם העיטורים שעל התכשיט והאבנים המשובצות בו.

 

קורס צורפות ועיצוב תכשיטים נועד להכשיר צורפים מיומנים הן מבחינת הטכניקה המעשית והן מבחינת גיבוש הטעם האישי. משתתפי הקורס לומדים על חומרים שמהם יוצרים תכשיטים ועל השיטות לעיבודם ועיצובם, כמו יציקה, גילוף וחריטה. נוסף על כך, הקורס מקנה לתלמידים כלים לשיווק ולמיתוג עצמי שיעזרו להם להצליח כצורפים מקצועיים.

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר

מתוך פורום המכללה האקדמית ספיר

ממוצע בגרות ופסיכומטרי לחינוך לגיל הרך
אליה רובין
1 תגובות
לימודי משפטים ללא פסיכומטרי
מוריה
1 תגובות
תנאי קבלה והליך רישום ללימודי אגרונומיה
דניאל
1 תגובות
האם פסיכומטרי הוא תנאי הכרחי לקבלה למשפטים?
סיגל
1 תגובות
עלות מכינה להשלמת שעות באומנות
סיטאר גיל
1 תגובות
תנאי קבלה ללימודי חקלאות ומזון
אור גל
2 תגובות
מה תנאי הקבלה ללימודי משפטים?
נוי
1 תגובות
בחינות מהט להנדסאי סאונד
אורנא
1 תגובות
אפשרויות תעסוקה לבוגרי ניהול תעשייתי בספיר
אסתר זרצקי
1 תגובות
מסלול להוראה מתקנת במכללת ספיר
אתי אוחיון
1 תגובות
קורס טכנאי pc בספיר - מועד פתיחה
אביב
1 תגובות
קבלה למדעי המחשב בספיר
שילת
1 תגובות
קורס ייעוץ ארגוני במכללת ספיר
פוריה יוסף
1 תגובות
קבלה לעבודה סוציאלית - דינמיקה קבוצתית במכללת ספיר
ספיר
1 תגובות
לימודי מדעים בספיר - מעבר לפיזיותרפיה
רוני
3 תגובות
לכניסה לפורום

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם