הנדסאים באריאל
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > מכינה > הנדסאים באריאל - מכינה להנדסאים

מכינה טכנולוגית להנדסאים בהנדסאים באריאל

שירות אישי - הנדסאים באריאל

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

לימודי מכינה טכנולוגית - קדם הנדסאים בהנדסאים באריאל

בדרך ללימודי הנדסאי

לימודי הנדסאים באים להכשיר כוח אדם איכותי, יצירתי ומיומן להשתלבות במגוון של אפיקים טכנולוגיים בתעשייה. ההנדסאים מסייעים לקדם את המשק ואת הכלכלה הישראלית, יש להם שלל תחומי אחריות והם פועלים לפיתוח ולתכנון של מוצרים, שירותים ויישומים משוכללים שהופכים את חיינו לקלים ולמתקדמים יותר.

 

בהנדסאים באריאל מציעים למועמדים אשר אינם עומדים בתנאי הקבלה ללימודי הנדסאי, להשתתף במכינה טכנולוגית להנדסאים. מכינה זו מאפשרת לבוגריה להשתלב בהצלחה באחד ממסלולי הלימודים המגוונים ללימודי הנדסאים מיד עם סיום המכינה. המכינה מקנה ידע וכלים חשובים להמשך הלימודים והיא פותחת בפני תלמידיה דלת לעולם המרתק של לימודי ההנדסאים, שלהם ביקוש רב ביותר בתעשייה הישראלית.

 

תכנית הלימוד

במכינת קדם הנדסאים לומדים מספר מקצועות, בהם אנגלית, מתמטיקה, הבעה עברית ומיומנויות למידה. במסגרת מכינה זו אפשר ללמוד באחד מבין שני מסלולים:

 

  • מכינה מלאה: המכינה המלאה כוללת שניים או שלושה מקצועות יסוד ומשלבת גם סדנה למיומנויות למידה. מכינה זו נלמדת לפני לימודי ההנדסאים.

 

  • מכינה חלקית: במכינה החלקית משלימים תנאי קבלה אחד בלבד. מסלול מכינה זה נלמד במקביל לשנה הראשונה ללימודי ההנדסאי.


מתכונת הלימוד

הנדסאים באריאל מציעים מספר מסלולים למכינה הטכנולוגית. אפשר ללמוד במסלול עובדים, בו לומדים בשלושה או ארבעה ימים בשבוע בשעות הצהריים וכן בימי שישי, במשך שני סמסטרים ובמועד חורף.

 

 

תנאי קבלה וקהל יעד

 

המכינה מיועדת למועמדים בוגרי 11 שנות לימודים לפחות, אשר מעוניינים להתקבל ללימודי הנדסאים אך אינם עומדים בתנאי הקבלה להנדסאים.


מלגות לימוד

חיילים משוחררים ובוגרי שירות לאומי זכאים למימון של עד 100 אחוזים משכר הלימוד לשנתיים, עד חמש שנים ממועד השחרור ובכפוף לנהלי מה"ט.

לאחר המכינה

 

בוגרי מכינה זו יכולים להמשיך ללימודי הנדסאים בשלל מחלקות שפועלות בהנדסאים באריאל, במחלקות ההנדסה והטכנולוגיה או במחלקות העיצוב והתקשורת. לאחר תום לימודי ההנדסאים, מציעים במוסד הלימוד להמשיך לתכנית "מהנדסאי למהנדס" או בתכנית "מהנדסאי למנהל" שבהם מרחיבים את היכולות והידע ומשלימים לתואר ראשון בתחומים מבוקשים.


על הנדסאים באריאל


הנדסאים באריאל היא מכללה טכנולוגית להכשרת הנדסאים, בה לומדים כ - 1,700 סטודנטים במגוון רחב של מסלולי לימוד. אפשר ללמוד באשכול הנדסה וטכנולוגיה, או באשכול עיצוב ותקשורת. בין המסלולים המוצעים ללימודי הנדסאים נכללים לימודי הנדסאי חשמל, לימודי הנדסאי סייבר, לימודי הנדסאי תעשייה וניהול, לימודי הנדסאי אלקטרוניקה, לימודי הנדסאי מכונות בהתמחות מכטרוניקה, לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים, לימודי הנדסאי עיצוב מדיה ועוד מבחר תכניות. דרך המסלולים המגוונים במוסד זה, שואפים להכשיר דור איכותי של הנדסאים שיכולים לסייע לקדם את התעשייה הישראלים במגוון של ענפים ותפקידים משמעותיים.

למידע נוסף לחצו: הנדסאים באריאל


עוד מסלולי לימוד - הנדסאים באריאל: 

חוות דעת של סטודנטים: הנדסאים באריאל - מכינה להנדסאים (1 חוות דעת)
התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע: 4.0 מתוך 5    
סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן לכל חוות הדעת
, הנדסאים באריאל - מכינה להנדסאים, 29/04/2019

דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אוהב את החברה והסביבה החמה,ההפסקות הפעילות שנופלות על הלילה כי בבוקר אני לא משתתף, ונוחות של האפלקציה בפאלפון עם המערכת ולוח מבחנים וכול ..

על הקמפוס
את הקמפוס אני בקושי מכיר אני חצי שנה ולומד ערב אז לא יוצא לי כל כך לראות .. אבל ממה שאני רואה ושומע נשמע נחמד בעיקר .

   

פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English