מכינה טכנולוגית להנדסאים בהנדסאים באריאל

מכינה טכנולוגית להנדסאים בהנדסאים באריאל

לימודי מכינה טכנולוגית - קדם הנדסאים בהנדסאים באריאל

בדרך ללימודי הנדסאי

לימודי הנדסאים באים להכשיר כוח אדם איכותי, יצירתי ומיומן להשתלבות במגוון של אפיקים טכנולוגיים בתעשייה. ההנדסאים מסייעים לקדם את המשק ואת הכלכלה הישראלית, יש להם שלל תחומי אחריות והם פועלים לפיתוח ולתכנון של מוצרים, שירותים ויישומים משוכללים שהופכים את חיינו לקלים ולמתקדמים יותר.

 

בהנדסאים באריאל מציעים למועמדים אשר אינם עומדים בתנאי הקבלה ללימודי הנדסאי, להשתתף במכינה טכנולוגית להנדסאים. מכינה זו מאפשרת לבוגריה להשתלב בהצלחה באחד ממסלולי הלימודים המגוונים ללימודי הנדסאים מיד עם סיום המכינה. המכינה מקנה ידע וכלים חשובים להמשך הלימודים והיא פותחת בפני תלמידיה דלת לעולם המרתק של לימודי ההנדסאים, שלהם ביקוש רב ביותר בתעשייה הישראלית.

 

תכנית הלימוד

במכינת קדם הנדסאים לומדים מספר מקצועות, בהם אנגלית, מתמטיקה, הבעה עברית ומיומנויות למידה. במסגרת מכינה זו אפשר ללמוד באחד מבין שני מסלולים:

 

  • מכינה מלאה: המכינה המלאה כוללת שניים או שלושה מקצועות יסוד ומשלבת גם סדנה למיומנויות למידה. מכינה זו נלמדת לפני לימודי ההנדסאים.

 

  • מכינה חלקית: במכינה החלקית משלימים תנאי קבלה אחד בלבד. מסלול מכינה זה נלמד במקביל לשנה הראשונה ללימודי ההנדסאי.


מתכונת הלימוד
 

הנדסאים באריאל מציעים מספר מסלולים למכינה הטכנולוגית. אפשר ללמוד במועד אוקטובר - מכינת ערב - שבו לומדים 4 מפגשים בשבוע בשעות הערב וכן בימי שישי.

 

קיים גם מועד אביב - מכינת יום, שבו לומדים 5 ימים מלאים בשבוע.

 

 

תנאי קבלה וקהל יעד

 

המכינה מיועדת למועמדים בוגרי 11 - 12 שנות לימודים לפחות, אשר מעוניינים להתקבל ללימודי הנדסאים אך אינם עומדים בתנאי הקבלה להנדסאים וברשותם אישור לימודים מטעם משרד החינוך. מועמדים שאין ברשותם את אישור ההשכלה המוכר על ידי משרד החינוך נדרשים לפנות להנדסאים באריאל כדי לקבל פרטים על תהליך הקבלה.

 

מלגות לימוד

חיילים משוחררים ובוגרי שירות לאומי זכאים ל - 80 אחוזי מימון לשנתיים, לפי נהלי הקרן להכוונת חיילים משוחררים של משרד הביטחון.


לאחר המכינה

 

בוגרי מכינה זו יכולים להמשיך ללימודי הנדסאים בשלל מחלקות שפועלות בהנדסאים באריאל, במחלקות ההנדסה והטכנולוגיה או במחלקות העיצוב והתקשורת. לאחר תום לימודי ההנדסאים, מציעים במוסד הלימוד להמשיך לתכנית "מהנדסאי למהנדס" או בתכנית "הנדסאי כלכלן" או בתכנית "מהנדסאי למנהל" שבהם מרחיבים את היכולות והידע ומשלימים לתואר ראשון בתחומים מבוקשים.

 

על הנדסאים באריאל


הנדסאים באריאל היא מכללה טכנולוגית להכשרת הנדסאים, בה לומדים כ - 1,700 סטודנטים במגוון רחב של מסלולי לימוד. אפשר ללמוד באשכול הנדסה וטכנולוגיה, או באשכול עיצוב ותקשורת. בין המסלולים המוצעים ללימודי הנדסאים נכללים לימודי הנדסאי חשמל, לימודי הנדסאי סייבר, לימודי הנדסאי תעשייה וניהול, לימודי הנדסאי אלקטרוניקה, לימודי הנדסאי מכונות בהתמחות מכטרוניקה, לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים, לימודי הנדסאי עיצוב מדיה ועוד מבחר תכניות. דרך המסלולים המגוונים במוסד זה, שואפים להכשיר דור איכותי של הנדסאים שיכולים לסייע לקדם את התעשייה הישראלים במגוון של ענפים ותפקידים משמעותיים.

למידע נוסף לחצו: הנדסאים באריאל
עוד מסלולי לימוד - הנדסאים באריאל
חוות דעת של סטודנטים על הנדסאים באריאל - מכינה להנדסאים
התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 4.0 מתוך 5

הנדסאים באריאל
29/04/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהב את החברה והסביבה החמה,ההפסקות הפעילות שנופלות על הלילה כי בבוקר אני לא משתתף, ונוחות של האפלקצי קרא עוד...

על הקמפוס

את הקמפוס אני בקושי מכיר אני חצי שנה ולומד ערב אז לא יוצא לי כל כך לראות .. אבל ממה שאני רואה ושומע  קרא עוד...

טיפים

ממליץ לחסוך כסף לפני. כי בזמן הלימודים קשה לעבוד וללמוד ..


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp