תואר ראשון להנדסאים בהנדסאים באריאל - הנדסאי אקדמאי

שירות אישי - צור קשר
תואר ראשון להנדסאים בהנדסאים באריאל - הנדסאי אקדמאי

הנדסאי אקדמאי בהנדסאים באריאל - לימודי הנדסאי ותואר ראשון


הנדסאי ותואר ראשון במסלול אחד


שוק העבודה של היום הוא תחרותי ודינמי מאי פעם. מי ששואפים להשתלב בתעשייה הטכנולוגית ולפרוץ דרך בענפים כגון טכנולוגיה, מדיה ועיצוב צריכים להחזיק בסל מיומנויות נרחב כדי להתקדם ולהתבלט. באמצעות הכשרה אקדמית מתאימה, יכולים הנדסאים למנף את הכישורים שלהם ולהרחיב את היצע האפשרויות שעומדות בפניהם ביציאתם לשוק העבודה.


תכנית מהנדסאי למהנדס מציעה מסלול הכשרה להתמקצעות בתעשייה בתחום מבוקש. הנדסאים באריאל חברו לפקולטה להנדסה של אוניברסיטת אריאל וכך בוגרי מקצועות ההנדסה מקבלים קדימות לקבלה ללימודים במחלקות הפקולטה השונות. הנדסאים יכולים ללמוד במסלול המשך לאקדמיה, שמיועד לסטודנטים הלומדים בפועל וכן למי שסיימו בהצלחה את לימודיהם ורכשו את המומחיות המקצועית לתואר ההנדסאי. הסטודנטים משלימים עוד במהלך המסלול את הידע הנדרש בפיזיקה ובמתמטיקה, כחלק מתנאי הסך של הפקולטה להנדסה. שני התארים, אשר משלבים דיפלומת הנדסאי מומחה, יכולים להעניק יתרון בשוק העבודה ולהרחיב את האפשרויות לקריירה.

תכניות לימודים


התכנית להנדסאי אקדמאי מאפשרת לסטודנטים ללימודי הנדסאים להמשיך בלימודים למגוון מסלולים לתואר הראשון בפקולטות האוניברסיטה השונות. בדרך כלל, ההמשך לתואר הראשון מותאם לתחום הנלמד במסגרת לימודי ההנדסאים. בין המסלולים המוצעים נכללים:

 

 

  • הפקולטה להנדסה: לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, לימודי הנדסת תעשייה וניהול, לימודי הנדסת כימיה וביוטכנולוגיה, לימודי הנדסה אזרחית, לימודי הנדסת מכונות מכטרוניקה

 

 

  • הפקולטה למדעי הבריאות: לימודי מנהל מערכות בריאות

 

 

  • הפקולטה למדעי הטבע: לימודי כימיה ביולוגית, לימודי ביולוגיה מולקולרית, לימודי מדעי המחשב ומתמטיקה

 

 


מתכונת הלימוד


תכנית זו מציעה לימודים במסלול הכפול, מסלול ייחודי שבו יכולים סטודנטים ללימודי הנדסאים לשלב לימודים אקדמיים לתואר הראשון כבר בשנה הראשונה. לאחר סיום מוצלח של לימודי ההנדסאים, ניתן להמשיך למסלול מקוצר לתואר הראשון.


חיילים משוחררים ובוגרי שירות לאומי יכולים לקבל מימון שכר לימוד לשנתיים, עד תקופה של חמש שנים ממועד השחרור ובהתאם לנהלי מה"ט. כמו כן, מועמדים בעלי ממוצע בגרויות גבוה במיוחד יכולים לקבל מלגות הצטיינות מטעם מוסד הלימוד.

 

הסטודנטים במסלול זה זכאים לזיכוי בגובה של עד 30 נ"ז לתואר, על בסיס דיפלומת ההנדסאי. הם זוכים להכרה בפטורים לפי דיפלומת ההנדסאי, וכך מתאפשר להם קיצור זמן הלימוד ושיבוץ בתכנית מובנית.


הנדסאים באריאל מציעים קורסים להכנה במתמטיקה ובפיזיקה, אשר תואמים את דרישות הקבלה של הפקולטה להנדסה ובאים לסייע לסטודנטים לעמוד בדרישות הסף. במהלך התכנית, הסטודנטים זוכים ליחס אישי מטעם רכזת ייעודית להנדסאים, אשר אחראית על מסלול זה ומטפלת בסטודנטים.


מוסד הלימוד מאפשר לסטודנטים לחסוך כסף וזמן, הוא מעניק זיכוי כספי על 6 ש"ש אקדמי, הנחה על בסיס נקודות זיכוי וכן הנחה נוספת לממשיכים ברצף אל התואר.

תנאי קבלה

 

הסטודנטים מתקבלים לתואר האוניברסיטאי על סמך הצלחתם בתואר ההנדסאי בהנדסאים באריאל, לפי תנאי הקבלה המפורסמים, ואינם נדרשים לעמוד בתנאי סף כגון פסיכומטרי או השלמת בגרויות.


כדי להתקבל לתכנית זו יש לעמוד בדרישות הקבלה ללימודי הנדסאים וכן לעמוד בדרישות של החוגים השונים באוניברסיטת אריאל לתואר הראשון. כדי לקבל את המידע העדכני והמדויק ביותר לגבי תנאי קבלה אנו ממליצים לפנות ישירות למוסד הלימוד.


על מוסד הלימוד


הנדסאים באריאל הוא מוסד להכשרת הנדסאים מומחים, הוא ממוקם בקמפוס אוניברסיטת אריאל ולומדים בו כ - 1,700 סטודנטים בשלל תחומים. דרך תכניות הלימוד שואפים להעניק ידע וכלים להתמודדות מוצלחת עם אתגרים בתעשייה והובלתה. המסלולים נחלקים לתחום ההנדסה והטכנולוגיה ולתחום העיצוב והתקשורת. בין תכניות לימודי ההנדסאים שמתקיימות בהנדסאים באריאל אפשר למנות לימודי הנדסאי חשמל ואלקטרוניקה, לימודי הנדסאי תוכנה בהתמחות סייבר או תקשורת ואינטרנט, לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים, לימודי הנדסאי טכנולוגיות מים, לימודי הנדסאי תעשייה וניהול ועוד מגוון מסלולים.

 

למידע נוסף לחצו: הנדסאים באריאל
עוד מסלולי לימוד - הנדסאים באריאל
חוות דעת של סטודנטים על הנדסאים באריאל - הנדסאים ותואר ראשון
התקבלו 3 דירוגיםבציון ממוצע: 4.3 מתוך 5

הנדסאים באריאל
28/09/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

הסביבה נוחה,יש חיי חברה.המעונות ממש עוזרות.הקמפוס גדול ויש מלא מקום.יש מקום לצאת.יש מסיבות.

על הקמפוס

הקמפוס גדול,יש מלא דשא.כייף להסתובב שם.משקיעים מלא בקמפוס.יש מעלית לעצלנים.

טיפים

הנסיעה לאריאל לפעמים קשה,זה אזור עם ערבים..חוץ מזה האויברסיטה ממש סבבה.

הנדסאים באריאל
27/09/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני באופן אישי מאוד אוהבת את המקום והאווירה, הכיתה שלי מאוד קטנה ולכן כולנו נהנים ללמוד ביחד ולהכין  קרא עוד...

על הקמפוס

הקמפוס מאוד מטופח, עושה רושם שהסטודנטים מאוד נהנים. האוירה טובה בסך הכל.

טיפים

הטיפ הכי הכי חשוב- לחסוך לפני הלימודים! לחסוך לחסוך ולחסוך!! שברגע האמת לא תמצאו את עצמכם מחפשים מל קרא עוד...


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp