לימודי עיצוב גרפי, ארט וחוויית משתמש בהאקר יו HackerU

שירות אישי - צור קשר
לימודי עיצוב גרפי, ארט וחוויית משתמש בהאקר יו HackerU

קורס עיצוב גרפי וארט בהתמחות עיצוב חוויית משתמש UX DESIGN בהאקר יו

 

העתיד של עולם העיצוב

כולנו מושפעים מעיצוב. עיצוב מושך, אינטראקטיבי ומדויק משפיע על הבחירות שלנו ועל הרגלי הצריכה שלנו. כיום על מנת לבלוט מעל כל המסרים השיווקיים הפזורים מסביב, צריך לעניין את הציבור, ולהציג סטנדרט גבוה במיוחד. לפיכך, כל חברה מחפשת אחר הגרפיקאי הווירטואוז, שיצליח להעביר מידע אודות היתרונות של המוצר דרך צורה, צבע ומילה, באופן בהיר וקליט.

תחום הגרפיקה והעיצוב חווה תמורות רבות ומתקדם במהירות רבה, ויחד איתו צומח גם עולם חוויית המשתמש. היום, כשהאינטרנט והמדיה האינטראקטיבית היא כלי מרכזי בתחום הפרסום, מוקדשת גם חשיבות רבה לענפי הארט דירקשיין והעיצוב בקמפיינים השיווקיים.

 

מסלול עיצוב גרפי וארט במרכז האקריו מתמחה בתחום עיצוב חוויית המשתמש UX DESIGN ומכשיר את תלמידיו להשתלבות בעולם העיצוב הגרפי. מסלול זה נבנה באופן ממוקד לדרישות התעשייה והוא כולל פרויקטים המאפשרים לצבור תיק עבודות כבר בזמן ההכשרה. הבוגרים יכולים להשתלב כעצמאיים או כשכירים בתוום התכנית כמעצבים גרפיים וארט להתמחות בחוויית משתמש UX Design וכן עבור אפליקציות צרכניות ועסקיות ובשלל פלטפורמות.

 

הקורס נלמד במרכזי הלימוד של האקריו בערים - רמת גן, חיפה, ירושלים, באר שבע

 

תכנית הלימודים


תכנית זו משלבת בין תחומי עיצוב שונים ובהם עיצוב האתרים, העיצוב הגרפי לדפוס ולאינטרנט ותחום חווית המשתמש UX Design, במטרה לספק הכשרה מקיפה. התלמידים מכירים את עקרונות העבודה על תוכנות גרפיקה שונות כגון פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין ולומדים לעצב מוצרים דיגיטליים שונים באמצעותן. לאחר מכן הם מתוודעים לכמה שפות קוד בסיסיות ועוסקים בבנייה ובעיצוב של אתרים.

התכנית מבוססת על שלושה צירים: ציר טכני בו לומדים תוכנה גרפית ומכירים כלי עבודה ושימושיהם; ציר תיאורטי בו דנים בתהליכים שיוצרים עיצוב טוב ובאופן עיבוד הרעיון והעבודה על בריף; וציר מעשי בו יוצרים פרויקטים ועבודות מגוונים.

 

 

מתכונת הלימוד

בתחילתו של הקורס נערך שלב מיון בהיקף של כ - 20 שעות, במסגרתו נבדקת התאמת התלמידים למסלול. לאחר מכן מתקיים הקורס המורחב שהיקפו 510 שעות אקדמיות, 40 שעות נוספות לתרגול בית ו - 100 שעות לפרויקט מעשי וליצירה של תיק עבודות. מי שעוברים את שלב המיון מקבלים מלגת לימוד והתחייבות חוזית להשמה בשוק העבודה.

 

במהלך התכנית, מתקיימים מגוון של פרויקטים שחלקם מדמים עבודה אמתית מול לקוחות, לרבות קבלת בריפים, הבנת צורכי לקוחות וקהלי יעד. הם בונים תיק עבודות אותו הם מציגים באתר מוביל שמאפשר למעצבים להציג את עבודותיהם. אפשר לבחור בין קורס בוקר שאורכו כחצי שנה ובו מתקיימים שלושה מפגשים שבועיים, לבין קורס ערב בו מתקיימים שני שיעורים שבועיים למשך כשנה וחודשיים.

 

נושאי לימוד

 

  • תוכנת פוטושופ
  • HTML ו - CSS
  • חוויית משתמש UX
  • בניית אתרים בוורדפרס   
  • Illustrator
  • יסודות העיצוב
  • תוכנת אינדיזיין   
  • ועוד


סגל הוראה

 

סגל המרצים בהאקר יו מורכב ממומחי הדרכה מובילים בתחומם, שמחזיקים בניסיון מעשי נרחב בהדרכה וביישום של נושאי הלימוד בתחום התקשורת החזותית והעיצוב הישראלי והעולמי.

 

תנאי קבלה

 

כדי להתקבל למסלול יש צורך לעבור פגישת ייעוץ וראיון אישי בו נבחנת ההתאמה והזיקה לתחומי הארט עם התמחות בעיצוב חווית משתמש. כמו כן, עליהם לעבור קורס מיון שבודק התאמה ראשונית להמשך התכנית. מי שלא עוברים את שלב המיון מקבלים החזר כספי של שכר הלימוד בגין שלב המיון. העוברים את שלב המיון שממשיכים לקורס המורחב זכאים למלגת לימוד מטעם החברה וכן להתחייבות חוזית להשמה לעבודה.

 


תעודה

 

בסיום הקורס זכאים הבוגרים לתעודת "מעצב גרפי וארט עם התמחות עיצוב חוויית משתמש Design UX" מטעם האקריו. כמו כן, באפשרותם לגשת למבחן בינלאומי של חברת אדובי.

 

למידע נוסף לחצו: האקריו | HackerU
Whatsapp Whatsapp