קורסי עיצוב במכללת אורט סינגאלובסקי תל אביב

קורסי עיצוב במכללת אורט סינגאלובסקי תל אביב

מסלולי עיצוב במכללת אורט סינגאלובסקי

 

בין הדמיה למציאות

 

אם אתם בעלי דמיון מפותח, אוהבים ליצור דברים באמצעות חומרים שונים ורוצים לפתח את הצד האמנותי שלכם ולרכוש מקצועי שימושי, לימודי עיצוב במכללת אורט סינגאלובסקי מתאימים עבורכם. הלימודים במכללה פתוחים לקהל הרחב, לא נדרש ידע קודם או תעודות שונות, והקורסים מתקיימים בשעות הערב. המסלולים השונים מקנים ידע תיאורטי מעמיק וניסיון פרקטי, לבוגרים מוענקת תעודת גמר של ORT Design, והם יכולים להשתלב בשוק העבודה עם רעיונות מבריקים וסגנון אישי משלהם.

 

מסלולי העיצוב במכללה

 

אלה הם מסלולי העיצוב המוצעים במכללת אורט סינגאלובסקי:

 

עיצוב פנים

 

קורס עיצוב פנים מיועד לאנשים בעלי תעוזה, שחולמים להפוך רעיונות מופשטים למציאות ממשית, לתכנן ולבנות חדרי שינה, מטבחים, חנויות, מסעדות, וכל חלל הדורש מחשבה ומגע אישי. הלימוד במכללת אורט סינגאלובסקי נעשה בקבוצות קטנות, ובכדי להתקבל לקורס יש לעבור ראיון אישי.

 

המסלול אורך כשבעה חודשים, ומתקיים במתכונת ערב דו שבועית. במהלכו הסטודנטים מכירים את תורת הפנג שואי, נחשפים לתולדות האמנות והאדריכלות, בונים דגמים מחומרים שונים, מתכננים חללים שונים, מתאימים סוגי תאורה טבעית ומלאכותית, ומעמיקים בנושאים כמו: ריהוט, אקוסטיקה, הדמיה ממוחשבת ועוד.

 

צורפות ותכשיטנות

 

לימודי הצורפות מתחלקים לשלושה – קורס צורפות למתחילים, בו לומדים אנשים ללא ניסיון בתחום במסגרת 25 מפגשים, שבמהלכם הם מכירים את הטכניקות הבסיסיות, מתנסים בכלי העבודה ובחומרים השונים (פליז, כסף, זהב ונחושת), עוסקים בניסור, הלחמה וגימור, ויוצרים לפי עיצוב אישי עגילים, טבעות ותליונים.

 

קורס צורפות למתקדמים מתפרש על פני 30 מפגשים, ומיועד לבוגרי הקורס הבסיסי. במסגרתו לומדים לשבץ אבנים בשיטות שונות, יוצרים טקסטורות מגוונות, עובדים על חיבורים קרים ויצירת שרשראות מלולאות ומפתחים קו אישי.

 

מסלול מיוחד לטכניקות מתקדמות משפר את היכולות האישיות של המשתתפים בו, ומקנה מיומנות בפיתוח ובעיצוב של תכשיטים מורכבים. הקורס נמשך 25 מפגשים, ובמהלכו צורבים מתכות, מכינים טבעות סוליטר, תבליטים ומודלים משעווה, ובונים קולקציית תכשיטים אישית. המסלול מיועד לבוגרי הקורסים הקודמים, או למעצבי תכשיטים המעוניינים להעמיק את הידע ולשכלל את הטכניקה שלהם.

 

אנימציה ותלת ממד

 

מיקי מאוס היה מחלוצי דמויות האנימציה והפך להיות העכבר המפורסם ביותר בכל הזמנים. קורס אנימציה מתאים לאנשים בעלי חשיבה ייחודית, שגדלו על סרטים מצוירים וחלמו ליצור אותם בעצמם כשיהיו גדולים. הקורס פונה גם למעצבים גרפיים המעוניינים להרחיב את הידע, ולאנשים השואפים להיכנס לעולם המולטימדיה ולהשתלב בתעשיית הטלוויזיה, האינטרנט והקולנוע.

 

הקורס אורך כשנה ונלמד במתכונת ערב דו שבועית. במהלכו הסטודנטים בונים מודלים ממוחשבים, מבדילים בין אנימציה של אובייקטים קשיחים כמו רהיטים ומכוניות, ובין אנימציה של אנשים ובעלי חיים. הסטודנטים עורכים הדמיות של תופעות טבע כמו כוח כבידה והתפוצצויות, ונחשפים לאמצעי תאורה ולחומרים שונים היוצרים תמונה משכנעת.

 

תוכנות גרפיות ותלת ממד

 

תוכנת הפוטושופ יכולה להצמיח פרווה לדג השוחה במים, וקשקשים לחתול המשתזף בתוך אמבטיית שמש. טוב, לא באמת, אבל בתמונה התוכנה יכולה לגוון את העולם בכל הצורות והצבעים האפשריים. קורס תוכנות גרפיות מתאים לאנשים שרוצים להשתלב במשרדי פרסום, בבתי דפוס, בבניית אתרים ובכל תחום שדורש עיצוב ממוחשב. משך הקורס הוא שישה חודשים, והשיעורים בו נערכים פעמיים בשבוע בשעות הערב. הקורס כולל שעות תרגול מרובות מול מחשב, הסטודנטים לומדים לעבד תמונות ולעצב בתוכן תנועה, והם מתנסים בעבודה עם התוכנות: פוטושופ, פלאש, אילוסטרייטור ועוד.

 

עיצוב תכשיטים ממוחשב

 

הקורס לעיצוב תכשיטים ממוחשב מיועד לאנשים יצירתיים בעלי חוש אסתטיקה מפותח, המעוניינים להיחשף אל תחום התכנון והעיצוב, ההדמיה הממוחשבת וההדפסה התלת ממדית. הקורס אורך כשישה חודשים ונערך במתכונת ערב חד שבועית. במהלכו בונים מודלים בשיטת NURBS, עוסקים בהדמיות, מעצבים דגם אישי מחומרים פלסטיים באמצעות מדפסת תלת ממד ועוד.
 

עוד מסלולי לימוד - אורט סינגאלובסקי תל אביב
Whatsapp Whatsapp