לימודי תקשורת וקולנוע בסמינר הקיבוצים

שירות אישי - צור קשר

מכללת סמינר הקיבוצים

תואר ראשון בתקשורת- מכללת סמינר הקיבוצים

ישנם כיום בישראל מספר מוסדות לימוד המתמחים בחינוך על תחומיו השונים. מכללת סמינר הקיבוצים היא אחת מהמכללות החשובות והאיכותיות בישראל בתחום לימודי חינוך. העתיד של ילדינו נקבע גם על ידי אנשי ההוראה והחינוך בישראל וככל שהם יהיו איכותיים ומקצועיים יותר, כך ייטב לכולנו.

 

מדוע כדאי ללמוד תקשורת דווקא בסמינר הקיבוצים?

 

בסמינר הקיבוצים ניתן ללמוד לקראת תואר ראשון (בוגר בהוראה B.Ed) במגוון רחב של תחומים כמו חינוך מיוחד, מתמטיקה, אנגלית, ביולוגיה, לימודי מחשבים ועוד. תחום נוסף בו ניתן להתמחות הוא לימודי תקשורת, אשר הפך למבוקש מאוד בשנים האחרונות. הלימודים בחוג לתקשורת וקולנוע בסמינר הקיבוצים נמשכים 4 שנים וכוללים גם אפשרות לביצוע התמחות בהוראה בשנה הרביעית.
 

מטרת תוכנית הלימודים של המכללה היא להכשיר ולטפח תקשורת מתחומים שונים (טלוויזיה, עיתונאים, פרסומאים ועוד), על מנת שיהוו את השלד של היוצרים והמורים בתחומים אלה.

 

מדובר בתואר מגוון ורב תחומי אשר עוסק בתחומים רבים מעולם התקשורת. לצד לימודי החינוך (המשותפים לכל הסטודנטים בכל ההתמחויות במכללה), לומדים הסטודנטים גם את נושאי התקשורת השונים, בקבוצות קטנות ותוך כדי התנסות מעשית והכשרה מעמיקה. במהלך הלימודים יכול כל סטודנט לזהות את התחומים האהובים עליו, וכך לתת ביטוי לכישרונו הטבעי ולהעדפות היצירתיות שלו.
בוגרי החוג השתלבו במשך השנים בהצלחה בשוק העבודה הפרטי.

אז אם אתם רוצים לעסוק בחינוך ולשלב עם הלימודים גם את תחום התקשורת, לימודים במסלול זה במכללת סמינר הקיבוצים מיועדים בדיוק בשבילכם.

מה לומדים?

לימודי תקשורת במכללה הם מגוונים וכוללים קורסים בתחומי החינוך והתקשורת השונים. בשנה א’ לומדים הסטודנטים את לימודי היסוד והמבואות ובשנים המתקדמות יותר מתמחים הסטודנטים - כל אחד בתחומו. בין הקורסים הנלמדים -

 

  • יסודות העיתונאות
  • יסודות הבימוי
  • תיאוריות קולנועיות
  • יסודות הצילום
  • פילוסופיה של החינוך
  • מבוא לפסיכולוגיה     
  • מבוא לתקשורת המונים    
  • ועוד


תנאי קבלה

הקבלה ללימודים בסמינר הקיבוצים היא על סמך ציון המשקלל את ממוצע הבגרות והציון הפסיכומטרי. לעיתים יש גם צורך במבחן סף. גם בעלי תעודת סיום של מכינה קדם אקדמית יוכלו להגיש את מועמדותם. פרטים נוספים אודות סיכויי הקבלה ניתן לקבל במשרדי המכללה.

סגל המרצים

סגל המרצים במכללה מורכב ברובו מאנשי אקדמיה בכירים מעולם התקשורת וכולל בין היתר את ד"ר אורלי צרפתי, ד"ר בני בן דויד, גידי אורשר, שמוליק דובדבני, דורון צברי, חן שיינברג, עירית שמגר, רות לב ארי, ד"ר עמרי יבין, ירון שרף, יהודה סתיו ועוד.


שכר לימוד ומלגות

שכר הלימוד במכללה צמוד לשכר הלימוד המקובל באוניברסיטאות ונקבע על ידי מוסדות המדינה מדי שנה. המכללה מציעה מדי שנה למועמדים מלגות שונות על פי קריטריונים שונים (הצטיינות, מעמד סוציו אקונומי ועוד).
 

למידע נוסף לחצו: מכללת סמינר הקיבוצים

עוד מסלולי לימוד - מכללת סמינר הקיבוצים

חוות דעת של סטודנטים על סמינר הקיבוצים- תקשורת וקולנוע

התקבלו 15 דירוגיםבציון ממוצע: 3.5 מתוך 5

מכללת סמינר הקיבוצים
07/10/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני הכי אוהבת את היחס האישי לכל סטודנט ואת העזרה ניתנת לכל אחד אם צריך.

על הקמפוס

קמפוס משפחתי, חברי כולם מכירים את כולם ויש אווירה לימודית וסטודנטיאלית טובה.

טיפים

אני ממליצה ללמוד בחוג שלי במכללת סמינר הקיבוצים - ללא ספק תואר שנותן הרבה ידע ומחשבה.

מכללת סמינר הקיבוצים
29/08/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

מעט סטודנטים ויחס אישי..

על הקמפוס

נקי ונעים.

טיפים

כח רצון!


לכל חוות הדעת
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp