לימודי סייבר טרוריזם במכללה הישראלית לביטחון וחקירות ICSI

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מחשבים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

* חדש באתר: סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים שתשנה לך את החיים

 

הגעת לדף עם מידע על סייבר טרור לימודים לתעודה - ICSI.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס סייבר טרוריזם במכללה הישראלית לביטחון וחקירות ICSI

 

הטרור של העידן החדש

 

כידוע, מערכות המחשב השונות שינו את שגרת חיינו באופן משמעותי ומהפכני, והשפיעו על כל רובדי החיים – העסקיים, החברתיים, המשפחתיים והאישיים. גם זרימת המידע החופשית ברשת האינטרנט והחשיפה המיידית והנגישה למידע, הפכו את העולם לישות גלובלית אחת, שבה אין כל משמעות להבדלי הזמן או למרחק. לצד התרומות הרבות שניתן לייחס לעידן הגלובלי דיגיטלי שבו אנו חיים כיום, הולכים ומתעצמים גם מעשי הפשיעה והאיומים בתחום זה, ובעיקר סיכוני הסייבר טרוריזם – שהפכו אמצעי אפשרי ונגיש לגורמים פליליים ולגורמי טרור לאומני ודתי המעוניינים לפעול נגד ארגונים, קהילות ועמים.

 

על קורס סייבר במכללה הישראלית לביטחון וחקירות

 

"סייבר טרוריזם" משמעותו עשיית שימוש פלילי במתווה של לוחמת מידע, הנועד לגרום לנזק משמעותי למערכות המחשב והמידע בארגון. כשמדובר, למשל, בגרימת שיבושים בתפקוד של מערכות מחשב ומידע בחברות תעופה, טרור הסייבר מהווה סיכון ממשי גם לחיי אדם. בקורס סייבר טרוריזם, המכללה הישראלית לביטחון וחקירות שמה לה למטרה להקנות למשתתפים ידע והיכרות מעמיקה עם שלל התחומים הנוגעים למהפכה הדיגיטלית ולאיומים שהתעוררו בצידה. משתתפי הקורס נפגשים עם דרכים להגנה על ארגונים מפני סכנות הסייבר טרוריזם ועם אמצעים ללוחמת נגד בתופעה.

 

 

נושאי הלימוד בקורס זה

 

תכנית הקורס נבנתה בהתאם להתרחשויות האחרונות בתחום. כך, התכנים בקורס מותאמים באופן ייעודי לאופיין של המערכות הציבוריות והפרטיות בישראל, ולסיכונים הטמונים בסייבר טרוריזם ולנזקיו. הנושאים העיקריים הנלמדים בקורס סייבר הם:

 

 • טכנולוגיות אבטחת מידע
 • תקשורת, טרור ואינטרנט
 • רשתות וירטואליות
 • מהפכת המידע והאינטרנט
 • התעבורה הרשתית
 • הצבא הדיגיטלי ומלחמות העתיד
 • גניבת זהויות ברשת 
 • העתיד בראי הקדמה הטכנולוגית
 • הקהילה הוירטואלית
 • סייבר טרוריזם – הסיכונים והאיומים
 • ועוד
 • האויב שבפנים – מהות ודרכי התמודדות
 

 

קהל היעד
 
הלימודים מיועדים בעיקר לבעלי משרות שונות במערך הביטחון ובאבטחת המידע ברשויות ציבוריות ועסקיות, המעוניינים לרכוש הכשרה רחבה ורלוונטית הדרושה למניעה ולצמצום נזקים אפשריים בתחום הסייבר טרוריזם. קורס זה מתאים גם לאילו המתעניינים בתחום זה ומבקשים לרכוש לעצמם השכלה והכשרה מקצועית לעיסוק בו.
 
 
משך הלימודים
 
קורס סייבר טרוריזם במכללה הישראלית לביטחון וחקירות נלמד בהיקף של 60 שעות אקדמיות. מתכונת הלימודים היא לימודי בוקר, אחת לשבוע. בתכנית כלולים גם סיורים מקצועיים.
 
תעודות והסמכות
 
בוגרי הקורס יהיו זכאים לקבל תעודת גמר מוכרת ומוערכת של המכללה הישראלית לביטחון וחקירות ICSI. בנוסף לזאת, הם יהיו זכאים אף לקבלת דיפלומה מקצועית בין לאומית ותג מתכת מוזהב, מטעם הארגון הבינלאומי לאבטחה I.B.S.S.A.
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: ICSI - המכללה הישראלית לביטחון וחקירות

ssssssssss

פורום לימודי מחשבים

לימודי c++ היכן ניתן ללמוד
יוסי
1 תגובות
הצעת מחיר קורס ciso
איתמר
1 תגובות
איפה יש קורס הכרת מחשב?
אלונה
1 תגובות
קורס אוטוקאד בבאר שבע או דימונה
נועם הרוש
1 תגובות
קורס ריענון בcnc
נועם סביון
1 תגובות
מעבר בין אוניברסיטאות במדעי המחשב
נועם
1 תגובות
איך לומדים בתקופת הקורונה?
יוסף בוארדי
1 תגובות
לכניסה לפורום

התאמתך לתפקיד מתכנת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

מעל 29,059 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין660 חוות דעת

 • 4.1

  האוניברסיטה הפתוחה1,265 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת חיפה1,567 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא מחשבים

פלי הנמר פלד
פלי הנמר פלד, יזם הייטק ומנהל של קבוצת "אנשים ומחשבים" לתחומי הטכנולוגיה מאמין שאחד הכלים להצלחה בהייטק הוא אהבה גדולה לתחום.
"חשוב שתהיה הלימה בין מה שאוהבים למקצוע שבו עוסקים. לא מספיק לרצות לעשות הרבה כסף, צריך לבחור במה שבאמת אוהבים. אם אתה באמת אוהב משהו אתה לא תתייאש גם אם בתחילת הדרך לא תמיד תצליח."
בעיניו, כדי לעמוד בקצב המהיר של עולם ההייטק חשוב להמשיך ללמוד ולהתעדכן. "צריך לא להפסיק ללמוד. בזמן שאתה לא שם לב לנושא חדש שמתפתח, באים אחרים, לוקחים לך את הרעיון ומצליחים. צריך להיות הכי טוב שיש כל יום מחדש."
פלי הנמר פלד
נשיא קבוצת העיתונות והתקשורת "אנשים ומחשבים"
ד"ר תמי אמיר
בתחום המחשבים נמצא הכשרות רבות במגוון רחב של עיסוקים ומקצועות כגון – מנהלי רשת, טכנאי PC, תמיכה והדרכה של אופיס, ניתוח מערכות ועוד. ההכשרות משתנות הן בשעות ההכשרה והן במשך חודשי ההכשרה (קורסים בהיקפים משתנים של בין 70-230 שעות בין מספר חודשים מצומצם לשנה ויותר).
המשותף לכל ההכשרות בתחום המיחשוב שהן כולן דורשות כישורים טכניים בסיסיים ולצידם רצויה יכולת כמותית סבירה (כמובן שרצוי אף למעלה מכך).
תחומי העניין של הפונה להכשרות אלו, רצוי שיהיו בתחום הטכני והארגוני, ובתכונות האישיות רצוי שיהיה סטודנט סקרן, המוכן ללמוד בכוחות עצמו הן באמצעות ספרים והן באינטרנט, בעל "ידיים טובות", שאוהב תכנים הקשורים לחומרה ולתוכנה.
לעיתים נדרשת עבודה מול לקוחות ברמות שונות של שירות דבר המצריך תקשורת בינאישית וראייה ארגונית רחבה.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp