ללמוד בסטודיו A - המכללה לאופנה ותפירה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי אופנה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על סטודיו A.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


סטודיו A  – המכללה לאופנה ותפירה
 
אופנה סוג א'
 
סטודיו A התחיל כמוסד לימודים לתפירה בירושלים של סוף שנות השמונים, ומאז התפתח גם לכיוונים נוספים בלימודי אופנה. במכללה זו מוצעים מגוון קורסים לתעודה, מגמות לימוד מקיפות, מסלולי מכינה ללימודים גבוהים בעיצוב כללי ובעיצוב אופנה, ואפילו – תכניות הכשרה בהזמנה אישית למפעלים ולמוסדות, המותאמות בהתאם לצרכים ספציפיים של חברות וארגונים. בשלוחה החדשה של בית הספר בפסגת זאב מזרח מוצע אף קורס מיוחד לביצוע תיקונים בבגדים! 
 
על הלימודים בסטודיו
 
סטודיו A מהווה מקום מפגש בין תרבותי ומעין מוקד לקיבוץ גלויות. ניתן למצוא בכיתות הלימוד סטודנטים חילוניים לצד תלמידים חרדיים, עולים חדשים לצד צברים שרק עכשיו השתחררו מן הצבא, וכן מבוגרים וצעירים – חברים לספסל הלימודים. בקורסים משתתפים עד 12 תלמידים בכל כיתה, לשמירת האווירה הביתית. תכניות הלימודים מוכרות לגמול השתלמות עבור עובדי הוראה ולקבלת החזר חלקי של שכר הלימוד מטעם משרד הקליטה, עבור עולים חדשים. בנוסף, חברים בקרנות השוטרים ועמיתי חבר זוכים להנחות בשכר הלימוד.
 
אפשרויות הלימוד במכללה
 
בית הספר מציע שלושה מסלולים מובנים, באורכים שונים (קצר, בינוני וארוך). בכולם לומדים, קודם כל, תפירה ברמה בסיסית ומתקדמת, ולאחר מכן ממשיכים לשכלל את הטכניקות הביצועיות ולומדים תדמיתנות ודיגום חופשי. במסלול הבינוני והארוך נכללים גם לימודי עיצוב טקסטיל, עיצוב חיצוני וסטיילינג. במסלול הארוך לומדים אף תדמיתנות ברמה מתקדמת.
 
לבד מן המסלולים המובנים, מוצעים במכללה גם קורסים הנלמדים כל אחד בנפרד ומוצעים לקהל הרחב. קורסים אלה ערוכים בהיקף הנע בין שמונה ל – 20 מפגשים. כל מפגש אורך בין שעתיים לשלוש שעות, והלימודים מתקיימים פעם אחת בשבוע. זמני הלימוד גמישים, ובכל הקורסים ניתן לבחור להשתתף בשיעורים בשעות הבוקר או בשעות הערב.
 
יתר על כן, בבית הספר מפעילים גם שתי תכניות מכינה בעיצוב לשם קבלה ללימודים גבוהים במוסדות האקדמיים. תכניות המכינה אורכות שבעה חודשים, ובהן שמים דגש על בניית תיק עבודות והכנה למבחני הקבלה במכללות לעיצוב. המסלול האחד הוא תכנית המכינה בעיצוב כללי, שבה לומדים ציור ורישום ומפתחים חשיבה יצירתית וכישורי ביצוע אותנטיים. המסלול השני הוא תכנית המכינה בעיצוב אופנה, שבה לומדים הן ציור ורישום והן עיצוב וציור אופנה, וכן עובדים על פרויקט מסכם בעיצוב קולקציה.
 
 
פרטים נוספים
 
את סטודיו A, המכללה לאופנה ותפירה, מנהלת מעצבת אופנה מקצועית. הניסיון הטוב של בית הספר ניכר בעבודות הבוגרים, שעולות לבמה במסגרת תצוגות אופנה ותערוכות. בין העבודות ניתן למצוא גם עיצובים ייחודיים לאופנה דתית, לביגוד עדתי אותנטי, ללבוש סימבולי אמנותי ועוד. בכיתות הלימוד של קורסי התפירה ישנן עמדות אישיות מאובזרות עם מכונות תפירה. בכיתות העיצוב הסטודנטים והמנחים יושבים יחד סביב שולחן אחד, באופן המאפשר הדגמה מקרוב. נציין עוד, שבסטודיו מאפשרים לסטודנטים לרכוש דרך בית הספר ציוד תפירה במחירים מוזלים ובתנאי תשלום נוחים, ואף מספקים שירותי ייעוץ לסטודנטים בבחירת דגמי הציוד.  
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 28,813 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    אוניברסיטת בר אילן948 חוות דעת

  • 4.1

    הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל547 חוות דעת

  • 4.1

    מכון טכנולוגי חולון588 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא לימודי אופנה

נעמה בצלאל
"כדי להצליח באופנה צריך הרבה Passion for fashion וגם המון עבודה קשה והתמדה. חשוב לזכור שאופנה היא אומנות שימושית ובסופו של דבר צריך גם למכור אותה ובמחיר סביר, פקטור מרכזי היום.
הדבר החשוב ביותר הוא חשיבה יצירתית ומקוריות. בעידן של היום אני ממליצה לכל אחד להיות נאמן לעצמו ולעבוד מהאמת הפנימית שלו. לא לחפש להיות כמו אחרים אלא למצוא במה אתה יכול להיות ייחודי ולתת משהו שונה, ולפתח לעצמך כתב יד אישי."
נעמה בצלאל
מעצבת אופנה
Whatsapp Whatsapp