לימודי עיצוב פנים בסטודיו 6B

שירות אישי - צור קשר

סטודיו 6B
סטודיו 6B
סטודיו 6B
סטודיו 6B

אהבת? שתף ב:

לימודי עיצוב פנים סטודיו 6B

 

אווירת הלימודים בסטודיו B6 הינה שונה בנוף האקדמי הישראלי. הסטודיו נוסד על ידי בוגרי אוניברסיטת תל אביב וצוות אדריכלים מוכשרים ששאפו להקים מוסד לימודים ויצירה מחתרתית שישמש אמנים ויוצרים בתחומי העיצוב. הסטודיו שוכן במבנה אדריכלי מהמאה הקודמת, והוא עצמו מהווה השראה לאומנים ולאדריכלים. בשנים האחרונות, בעקבות הביקוש הרב של סטודנטים בכל רחבי הארץ, נפתחו סניפים נוספים בירושלים ובחיפה.

 

חדרי הלימוד בנויים בצורה של "לופטים" מעוצבים ומרווחים הכוללים ציוד מתקדם ליצירה כגון: כני תצוגה, חומרים מגוונים לבנייה של מודלים שונים, מחשבים בעלי תוכנות ליישום עיצוב ועוד. בנוסף, לרשותם של הסטודנטים מופעלת מעבדת מחשבים מתקדמת. תוכניות הלימודים בסטודיו מעניקות ידע תיאורטי נרחב לצד הקנייה של מיומנויות וכלים מעשיים שיאפשרו לבוגרים להשתלב בקלות בעבודה בתחום.

 

 

מה לומדים?

 

בשנים האחרונות עלה הביקוש של סטודנטים רבים ללימודי עיצוב פנים. משום כך, מוסדות לימוד ברחבי הארץ מציעים תוכניות לימוד בתחום. תוכנית הלימודים מעניקה ידע נרחב בתכנון ושינוי של חללים פנימיים. באחריותו של מעצב הפנים להביא לידי ביטוי את כישרונו האומנותי וסגנונו העיצובי תוך פתירת "בעיות" שונות בתכנון חלל.

 

סטודיו 6B מציע תכנית לימודים אשר מעניקה ידע מעמיק בכל ענפי עיצוב הפנים, לצד הקנייה של פרקטיקה מקצועית המכשירה את הבוגרים להשתלב בשוק העבודה. במהלך הלימודים הסטודנטים לומדים להכיר תוכנות עריכה, תוכנות הדמייה תלת מימדית ותוכנות שרטוט המשמשות מעצבי פנים בכל העולם. בנוסף, משתתפי הקורס מקבלים ספר עיצוב פנים נרחב אשר הופק על ידי מעצבי הפנים והאדריכלים המרצים בסטודיו. הספר מקנה לסטודנטים את כל הידע הנדרש במהלך הלימודים לקורס.

 

תוכנית הלימודים:

 

תוכנית הלימודים כוללת מגוון של נושאי לימוד כגון:

 

סמסטר א' - הקנייה של מושגי יסוד וחומר תיאורטי בסיסי בתחומי העיצוב: זרמים וסגנונות וכלי יסוד. בסופו של הסמסטר על הסטודנט להגיש פרויקט גמר הכולל התנסות ראשונית בעיצוב חלל תצוגה.

 

סמסטר ב' - הסמסטר מוקדש בעיקרו ללמודי תוכנת הדמייה תלת מימדית ולימודי פרקטיקה מקצועית. בסופו של הסמסטר על הסטודנט להגיש פרויקט גמר מעשי שבו עליו להתמודד עם עיצוב חלל מגורים.

 

סמסטר ג' - לימודי תוכנות שרטוט ופוטושופ למעצבים, העמקת ההתנסות המעשית והפרקטיקה והכנה להשתלבות בשוק העבודה. בסופו של הסמסטר על הסטודנט להגיש פרויקט גמר שבו עליו ליישם את כל החומר שלמד בקורס.

 

משך הלימודים ותעודות

 

תוכנית הלימודים לעיצוב פנים בסטודיו B6 אורכת תשעה חודשי לימוד המתפרסים על גבי שלושה סמסטרים מלאים. הלימודים מתקיימים בתדירות של פעם או פעמיים בשבוע, וכוללים 80 מפגשים בני 4.5 שעות אקדמיות כל מפגש. בסופו של הקורס מוענקת למשתתפים תעודת מעצב פנים מטעם סטודיו B6.

 

 

סגל מרצים

 

צוות המרצים מורכב מארבעים אומנים ואדריכלים הפועלים בקשת רחבה של תחומי העיצוב ומלווים את הסטודנטים באופן אישי בכל מהלך לימודיהם בסטודיו. בנוסף, צוות המרצים פועל להעלאת המודעות לתחומי האומנות והעיצוב בישראל באמצעות קורסי העשרה והשתלמויות לציבור הרחב, פתיחה של גלריות, תערוכות ופעילויות נוספות.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי הקורס יכולים להציג בפני משרדי עיצוב את תיק העבודות שהכינו במהלך לימודי הקורס. הבוגרים יכולים להשתלב בחברות עיצוב שונות או לעסוק כמעצבי פנים עצמאיים ולפתוח עסק משלהם.
 

למידע נוסף לחצו: סטודיו 6B

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם