קורס הכשרת מפתחי מערכות BI במכללת iNT

קורס הכשרת מפתחי מערכות BI במכללת iNT

קורס מפתחי BI בסביבת SQL SERVER2016 עם התמחות ב - DATA SCIENTIST במכללת iNT - קורס MCSE Business intelligence

  

מצרך חשוב בכל עסק

 

מערכות המידע של ארגונים עסקיים צוברות כמויות אדירות של אינפורמציה. נתונים אלה הם חשובים לפעילות העסקית השוטפת וחשוב לארגן אותן כראוי כדי להבטיח תפקוד תקין מול לקוחות וספקים. תחום ה - BI, או הבינה העסקית, משלב בין עולם העסקים לבין ענפי הטכנולוגיה ומערכות המידע. מפתחי מערכות אלה מנהיגים צוותי תוכנה ואחראיים על מגוון הטכנולוגיות באמונות על שימור ואיסוף המידע בארגון.

 

קורס BI במכללת iNT בא להעניק מיומנויות פיתוח של רכיבי מערכות בינה עסקית מסוגים שונים ומקיף את הטכנולוגיות הנפוצות היום. מוסד הלימוד עורך שיתוף פעולה עם חברת מיקרוסופט וכך תכני המסלול מותאמים לדרישות העדכניות של החברה. הקורס מתקיים בשלוחת מוסד הלימוד בתל אביב ובשלוחה ברחובות.

 

 

תכנית הלימודים


לאורך המסלול התלמידים רוכשים כלים טכניים לפיתוח בטכנולוגיות BI של חברת מיקרוסופט. הם מתוודעים למגמות עדכניות בשוק זה ובוחנים יישומי נתונים ומערכות מידע שיכולים לסייע לארגונים עסקיים. במוסף, הם בוחני לעומק אפשרויות לעיבוד ולמיון מידע באמצעות מערכת Microsoft SQL Server וכן יישומי ביג דאטה. נוסף על כך, הם לומדים על תחום ה - DATA SCIENTIST וכך רוכשים כלים בסביבת HADOOP, לומדים לתחקר נתונים על ידי NOSQL, ולומדים על כתיבת SQL מעל HADOOP.

 

מתכונת הלימוד

 

היקף תכנית הלימודים היא כ - 320 שעות סך הכול, כאשר 220 שעות מתוכן הן שעות לימוד פרונטלי והשאר מוקדשות לעבודה עצמית על פרויקט הגמר. פרויקט הגמר מאפשר למשתתפי הקורס לתרגל את החומר הנלמד ולצבור ניסיון מעשי בתחום. כמו כן כוללת התכנית סימולציות, הדגמות ותרגילים מעשיים שונים שמסייעים בהמחשת החומר הנלמד.

 

נושאי הלימוד

 

 • שיטות ייבוא נתונים
 • SQL Server 2014
 • עיצוב מערכות ביג דאטה
 • מערכת Windows Azure
 • כתיבת שאילתות SELECT    
 • טיפול בתקלות
 • תכנות ב - TSQL
 • מגמות בשוק ה - BI
 • בניית מחסני נתונים    
 • ועוד


תנאי קבלה

 

קורס BI מיועד לבוגרי תואר אקדמי במקצועת כמו כלכלה, מערכות מידע, הנדסת תעשייה וניהול ומנהל עסקים שהתמחו במערכות מידע שברצונם להשתלב בתחום ההיי-טק בתחום הפיתוח של טכנולוגיית BI. כמו כן, אנשים ללא תואר אקדמי שלהם ידע טכנולוגי יכולים להתקבל לאחר אבחון מקצועי ובדיקת התאמה. יתרון לבעלי ידע מקדים על IT כלקוח או כעובד וכן לבעלי היכרות כמשתמש עם עולם ה - BI. הקבלה לקורס מותנית בידיעת אנגלית ברמה טובה דיה להבנה ולקריאה וכן בראיון אישי עם יועץ לימודים מטעם המכללה.

 

 

על מוסד הלימוד

 

מכללת iNT נוסדה בשנת 2001 ומתמחה בתחום ההכשרה הטכנולוגית והניהולית וכיום היא מציעה מגוון רחב של מסלולי לימוד, קורסים והשתלמויות בתחומי הטכנולוגיה, הניהול, ההייטק, המחשבים והתקשורת. למכללה מרצים מנוסים, מוסמכים ומקצועיים והיא משתפת פעולה עם גופים מובילים בתעשיית ההייטק המקומית והעולמית ובהם: חברת מיקרוסופט, חברת SAP, חברתCISCO , IBM ועוד.


תעודה

 

תלמידי הקורס אשר עומדים בכל המטלות זכאים לתעודת גמר מטעם מכללת iNT. לקבלת התעודה על המשתתפים להיות נוכחים ב - 85% מהשיעורים, להגיש פרויקט גמר ולקבל ציון הגבוה מ - 60 בעבודות ובתרגילים.

 

בוגרי התכנית יכולים לגשת למספר בחינות הסמכה חיצוניות, שהעוברים אותן בהצלחה מקבלים תעודות הסמכה נוספות מטעם חברת מיקרוסופט. ההסמכות הניתנות הן:

 

 • MCSA: SQL SERVER 2016
 • MCSE: BUSINESS INTELLIGENCE
   
Whatsapp Whatsapp