תואר בניהול תעשייתי במכללה האקדמית ספיר

שירות אישי - צור קשר
תואר בניהול תעשייתי במכללה האקדמית ספיר

לימודי ניהול תעשייתי במכללה האקדמית ספיר

 

נפתחה ההרשמה ללימודים בסמסטר אביב


למען עתיד התעשייה

 

ארגונים עסקיים ויצרניים תלויים במגוון רחב של גורמים כדי לשמור על הרווחיות. המנהלים נדרשים לא רק לנהל בהצלחה את תהליכי הייצור והתפעול, אלא גם להבין בשלל היבטים בכלכלה, בשיווק, בטכנולוגיות מידע ובמגמות בזירה הגלובלית.

מסלול הלימודים בניהול תעשייתי במכללת ספיר, מעניק לסטודנטים כלים וידע ניהולי בתורת התכנון והתפעול של מערכות ייצור ובמהלכו רוכשים ידע נרחב גם בנוגע לתפעול מערכות בתעשייה ובארגונים שונים במשק. התכנית מאפשרת לבוגריה להשתלב במגוון של תפקידים מאתגרים בשוק העבודה, הן במגזר הפרטי והן בסקטור הציבורי. הם יכולים להשתלב בחברות תעשייה פרטיות, בחברות ממשלתיות, בחברות ביטחוניות ובארגונים ציבוריים.

 

תכנית הלימודים


לימודי ניהול תעשייתי מכשירים את הסטודנטים לתפקידים ניהוליים בארגונים יצרניים ועסקיים וכן בתפקידי תפעול וייצור בארגוני שירות. הסטודנטים מתוודעים לשלל דיסציפלינות וכך רוכשים הבנה נרחבת של תחומים כגון כלכלה, ניהול, מנהל עסקים, מערכות מידע ושיטות אופטימיזציה. הם גם דנים בתהליכי התכנון והבקרה של תהליכי הייצור ובמיומנויות תיאום, הובלה וארגון של המשאב האנושי של ארגוני התעשייה.

 


מתכונת הלימוד


הלימודים נמשכים 3 שנים. התכנית משלבת לימודים עיוניים עם קורסים מעשיים שמאפשרים לצבור מיומנויות ניהול פרקטיות. במהלך השנה השלישית, הסטודנטים מכינים פרויקט גמר.

 

בתחילת השנה הראשונה הסטודנטים בוחרים מגמת התמחות, ניתן לבחור מבין המגמות הבאות:

 

 

  • ניהול הייצור: מגמה זו מעניקה ידע בתפעול ובייצור, בניהול של מערוכת לוגיסטיות ובנושאים כגון אוטומציה ושרשרות אספקה.
  • תהליכי מידע: המגמה מתמקדת בטכנולוגיות מידע וביישומי תכנות שחיוניים לארגונים ומעניקה ידע להשתלבות בתפקידים במחשוב ובניהול מערכות מידע.
  • ניהול ביוטכנולוגיה: הסטודנטים במגמה לומדים על שלל היבטים של ביוטכנולוגיה כגון איכות הסביבה, חקלאות, פרמצבטיקה ומזון.

 

תנאי קבלה

מועמדים שמעוניינים להתקבל ללימודים נדרשים לתעודת בגרות מלאה בממוצע ציונים 80 ומעלה, ובה בגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות בציון 65 ומעלה. כמו כן, יש צורך בבחינת אמי"ר או בציון בחלק האנגלית בפסיכומטרי לצורך סיווג של רמת האנגלית.


שכר לימוד

שכר הלימוד במכללה האקדמית ספיר זהה לשכר הלימוד באוניברסיטאות ונקבע על ידי משרד האוצר. המכללה מעניקה מלגות שונות לסטודנטים המתקשים בתשלום שכר הלימוד (פירוט על המלגות השונות ניתן למצוא במדור שכר הלימוד של המכללה).

 

על מוסד הלימוד


מכללת ספיר נמצאת במרחק כשעה מן המרכז וממוקמת קרוב לבירת הנגב – באר שבע. המכללה חרטה על דגלה בנוסף למצוינות אקדמית גם דאגה לנושאים חברתיים והומאניים והיא פועלת לקידומם. מדי שנה לומדים במכללת ספיר אלפי סטודנטים. בין תחומי הלימוד שאפשר ללמוד במכללה, ניתן למנות לימודי משפטים, לימודי שיווק טכנולוגי, לימודי אמנויות הקול והמסך, לימודי ניהול משאבי אנוש, לימודי כלכלה יישומית וניהול, לימודי כלכלה וחשבונאות, לימודי מנהל ומדיניות ציבורית, תואר ראשון בתקשורת ותכניות נוספות. ישנן גם תכניות לתואר שני ומסלולים ללימודי תעודה שמתקיימים ביחידה ללימודי חוץ של המכללה.

 

קראו גם על בגרות באנגלית

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר
חוות דעת של סטודנטים על ספיר - לימודי ניהול תעשייתי
התקבלו 21 דירוגיםבציון ממוצע: 4.1 מתוך 5

המכללה האקדמית ספיר
07/11/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

דלום קודם כל אני אוהב שזה קרוב לבית וגם המכללה מאוד יפה כיף להגיע לשם

על הקמפוס

כבר אמרתי שהמכללה מאוד יפה .ויש חניה מספיקה לכולם וחינמית וגם המכללה קרובה לבית שלי

טיפים

כדאי ללמוד במכללל ספיר יש אפשרות ללמוד תואר ראשון ובהרבה קל מזה שחשבתם .

המכללה האקדמית ספיר
11/01/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהב את רמת הלימודים על מנת שהיא קצת קשה ולא אוהב את קשיחותיהם של הסטודנטים

על הקמפוס

הקמפוס מדהים על מנת שיש קצת צורך לשנות בו כדי שיהי עוד ועוד סבבה

טיפים

אני ממליץ לבוא וללמוד כאן כי רמת הלימודים והתואר עצמו יעזור בעתיד יותר טוב ממכללות אחרות


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp