קורס ניהול שיווק ופרסום במכללת רמת גן - לימודים חוץ אקדמיים

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי פרסום?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על רמת גן - לימודי חוץ - ניהול שיווק ופרסום.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ניהול פרסום ושיווק במכללת רמת גן - המרכז ללימודים חוץ אקדמיים

תחום הפרסום והשיווק מהווה גורם מכריע עבור ארגונים רבים, בין אם זה במישור האסטרטגי, המישור הכלכלי, או המישור התפעולי. התחום נחשב לתחרותי, יצירתי ודינאמי ביותר ולכן, ההצלחה בו הינה סוד ההצלחה המסחרית. תחום השיווק והפרסום חופן בתוכו פונקציות רבות כגון: יחסי ציבור, קידום מכירות, איסוף מידע וניתוח שוק. תמהיל יעיל ונכון של כל הנ"ל, יגדיר היטב את המטרות הארגונית ויסייע להצלחת העסק.

 

מכללת רמת גן - המרכז ללימודים חוץ אקדמיים מציעים קורס ניהול פרסום ושיווק, אשר מעניק מיומנויות מתקדמות בעולם השיווק של היום. לאורך הקורס לומדים כיצד לבנות בהצלחה קמפיינים מסוגים שונים ובוחנים את הכלים העדכניים בהם משתמשים כדי לאתר קהלי יעד ולהעביר אליהם מסרים בהצלחה. בעזרת הכלים שנלמדים במהלך קורס ניהול השיווק, יכולים הבוגרים לפלס להם דרך בעולם השיווק הדינמי ולהשתלב במשרדי פרסום, בחברות דיגיטלי ובעוד תפקידים רבים ושונים. הקורס יכול גם לסייע למנהלים בפועל להעמיק את ההבנה שלהם בתחום השיווק והפרסום וכך לקדם את העסקים שלהם לעבר צמיחה והצלחה.

קראו על:

 

 


תכנית הלימודים

קורס זה מתמקד בהיבטים בפרסום ובשיווק אשר רלבנטיים לתעשייה. משתתפים הקורס רוכשים מגוון של כלים עדכניים ומבוקשים שיכולים לסייע להם בהשתלבותם בשוק העבודה, בהם כלים לשיווק דיגיטלי, שיווק ברשתות חברתיות וכלים בפרסום מפולח.

קורס זה מחולק לשני שלבים, בשלב הראשון מתמקדים ביסודות הניהול העסקי ובשלב השני לומדים על תחום השיווק והפרסום. לאורך הקורס, המשתתפים דנים בתחומים כגון מחקרי שוק ומידע שיווקי, התנהגות צרכנים ותכנון של מערכי הפצה. כמו כן, הם דנים בתהליכי שיווק באינטרנט ובאופן ההכנה של תכנית שיווקית יעילה. לאחר מכן, נלמדים עקרונות בתחום הפרסום והמכירות, כאשר המשתתפים לומדים כיצד להתאים את אסטרטגיית הפעולה לקהל היעד ולצורכי הקמפיין.


נושאי לימוד

להלן הנושאים העיקריים אשר נלמדים בקורס:

 

 • התנהגות צרכנים
 • ביצוע מחקרי שוק
 • ניתוח המצב הקיים
 • בחירת ערוצי הפצה
 • תכנון מערכת הפצה
 • הכנת תכנית שיווקית
 • חיפוש מידע שיווקי באינטרנט    
 • סוגי שאלות
 • שיטות ראיון
 • מבוא לשיווק
 • תמהיל השיווק
 • הגדרת המטרה
 • שיווק באינטרנט    
 • ועוד


מתכונת הלימוד

הלימודים בקורס מתקיימים במתכונת חד שבועית ונפרשים על פני שני סמסטרים. השיעורים משלבים בין למידה עיונית לבין תרגולים שונים שחופשים את המשתתפים לעקרונות מעשיים בשיווק ובפרסום. לקראת סיומה של התכנית המשתתפים עורכים פרויקט גמר, בו הם מתבקשים לבנות תכנית שיווקית ועסקית בעזרת הכלים שנרכשים במהלך התכנית.

תנאי קבלה וקהל יעד

תכנית זו מתאימה למעוניינים לפתח קריירה בתחום השיווק או לעובדים בדרגים ניהוליים שמעוניינים להעשיר את הכלים השיווקיים שברשותם. מועמדים שברצונם להתקבל לקורס נדרשים להיות בעלי תעודת בגרות, או בוגרי 12 שנות לימוד לכל הפחות, שברשותם עסק בינוני או קטן, או ניסיון מעשי ניהולי. מתאימים מוזמנים לראיון קבלה, כאשר וועדת חריגים יכולה לאשר במקרים מסוימים את קבלתם של חסרי תעודת בגרות.

סיום הלימודים וקבלת התעודה

עם סיום הלימודים בקורס ניהול פרסום ושיווק זכאים הבוגרים אשר עומדים בכל הדרישות לתעודת גמר מטעם מכללת רמת גן. כדי לקבל תעודה זו, עליהם להיות נוכחים ב - 80 אחוזים מן השיעורים לפחות, להגיש את כל המטלות במהלך הקורס ולהשלים את פרויקט הגמר.

 

על מוסד הלימוד


מכללת רמת גן מהווה את מרכז הלימוד הגדול בארץ של האוניברסיטה הפתוחה במכללה זו לומדים אלפי סטודנטים במסלולים מגוונים: תכניות תואר ראשון, מסלולי תואר שני ושלל לימודי הסמכה מעשיים. תכניות אלה מתאפיינות במתכונת גמישה במיוחד והן משלבות בין תכניות של האוניברסיטה הפתוחה לבין לימוד פרונטלי בקמפוס ברמת גן. ניתן ללמוד בתכניות בענפים מגוונים כגון מדעי החברה, מדעי הרוח, מדעי החיים, מדעי המחשב, הנדסה ותחומים נוספים.

 

במסגרת המרכז ללימודים חוץ אקדמיים של המכללה, ניתן לקחת חלק במגוון של קורסים והכשרות מקצועיות בענפים המבוקשים בתעשייה הישראלית. בין התחומים שניתן ללמוד נכללים קורסי ניהול, קורסי חשבונאות, קורסים בעיצוב וקורס יין. המסלולים משלבים פרקטיקה עם למידה עיונית במטרה לאפשר למשתתפים לתרגל מיומנויות מקצועיות חשובות עוד לפני היציאה לשוק העבודה. הקורסים השונים שנערכים במכללה מתקיימים בקבוצות לימוד קטנות, במטרה לאפשר לכלל המשתתפים לקבל יחס אישי במהלך הכשרתם.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת רמת גן | לימודי תעודה - לימודים בישראל

ssssssssss

פורום לימודי פרסום ושיווק

קורס מנהל שיווק דיגיטל
סמדר
1 תגובות
קורס קידום מכירות ושיווק
פלדמן פאינה
1 תגובות
מנהל עסקים והתמחות בשיווק
תומר
1 תגובות
מישהו מכיר את מכללת איקום?
מריה
3 תגובות
קורס בתחום השיווק והפרסום
דור
1 תגובות
צריך ללמוד ecommerce בקורס או שאפשר ללמוד לבד?
דוד
1 תגובות
איפה לומדים קורס קידום בפייסבוק
עדי סלע
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,956 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  המכללה האקדמית אשקלון454 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בר אילן952 חוות דעת

 • 4.0

  האוניברסיטה העברית בירושלים945 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp