קורס עיצוב פנים במכללה למינהל

המכללה למינהל

קורס עיצוב פנים לתעודה במכללה למינהל

 

הקורס אינו פעיל, למסלולי לימוד נוספים של המכללה למינהל לחצו כאן


מעצבים חוויה אחרת


עיצוב פנים הוא תחום שהתפתח משמעותית בשנים האחרונות. עסקים בתחילת דרכם כמו חנויות, מסעדות, בתי מלון ומוסדות ציבוריים, כולם זקוקים לשירותיהם של מעצבי הפנים. המראה האסתטי של עסקים משפיע רבות על רמת הצלחתם. המרחב הפנימי של העסק הוא חלק מהחוויה כפי שהיא תיזכר בעיניי הצרכנים. בין אם זו קנייה בחנות, ישיבה במסעדה או סוף שבוע בבית מלון, התחושה שהחלל הותיר בלקוחות היא משמעותית בחוויה הכוללת.


מעצבי פנים המתמחים בעסקים, ואלה המתמחים בבתים פרטיים, צריכים להחזיק במיומנויות מקצועיות רבות, החל מבניית קונספט שמותאם לצרכיי הלקוח, דרך פיתוח הרעיון וביצועו ועד לשלב הסופי בגמר הפרויקט. על מעצבי הפנים לעבור הכשרה מתאימה שתאפשר להם לעצב חללים פנימיים למטרות שונות.


בנוסף, נדרש ידע נרחב בעיצוב, באדריכלות, במערכות בניין וכן בארגונומיה, מדע העוסק במבנה גוף האדם ותגובתו לתנוחות שונות. מדע זה מסייע בבנייה ובעיצוב של ריהוט וחללים שיהיו מותאמים לצרכיי הגוף וימנעו בעיות בשרירים ובעצמות. המכללה למינהל מציעה קורס עיצוב פנים, המיועד לכל המעוניינים להשתלב בתחום המשלב בין היתר אהבה לעיצוב וזיקה לאמנות האדריכלות.

 

קורס זה נלמד בשלוחות המכללה למינהל בערים ראשון לציון, חיפה, אשדוד, ירושלים ואילת.

 

תכנית הלימודים


מסלול זה נועד לספק הכשרה מקצועית בתחום עיצוב הפנים. התלמידים רוכשים כלים לתכנון ופיתוח תכניות לעיצוב חללים פנימיים, הן במרחב הפרטי והן במרחב הציבורי. בנוסף, הם לומדים לעומק כיצד להשתמש בתוכנות מחשב המסייעות בתהליך העיצוב כמו אוטוקאד וסקצ'אפ. כמו כן, הם דנים בדרכים השונות להתאמת העיצוב ללקוח תוך מתן פתרונות מקוריים ויעילים, לצד בניית תיק עבודות מגוון.


מתכונת הלימוד


הקורס נמשך כשנה והיקפו 220 שעות לימוד אקדמיות. הוא משלב שיעורים תיאורטיים בהתנסות פרקטית נרחבת, הכוללת תרגול במעבדות מחשבים, סיורים מודרכים וסדנאות.


נושאי הלימוד

 

  • מבוא לעיצוב פנים
  • עקרונות הארגונומיה
  • חדרי רחצה ומטבחים
  • פיתוח רעיון ובניית תכנית
  • יסודות השרטוט הטכני והרישום    
  • מערכות בניין
  • עיצוב רהיטים
  • יסודות העיצוב
  • סגנונות בעיצוב    
  • ועוד


על מוסד הלימוד


בית הספר לניהול, שיווק ומשאבי אנוש במכללה למינהל מציע מבחר של מסלולים. ביניהם קורס ניהול עסקי, המספק את המיומנויות הנדרשות להשתלבות בתפקידי ניהול בתעשייה; קורס הפקה ועיצוב אירועים, המקנה ידע מעמיק בתכנון ובהפקת כנסים ואירועים; קורס תקשורת חזותית ועיצוב גרפי, המכשיר לעבודה בתחומי גרפיקה שונים, כמו בתי דפוס ומשרדי פרסום; קורס ניהול, שיווק פרסום ויחסי ציבור וכן קורס ניהול, שמעניק כלים לשיווק ומכירה בעסקים גדולים וקטנים כאחד.


תנאי קבלה


למסלול זה מתקבלים מועמדים בוגרי 12 שנות לימוד שעוברים ראיון קבלה. אין צורך בידע קודם בתחומי העיצוב והאדריכלות כדי להירשם לקורס זה.


תעודה


משתתפים שעומדים בחובות הקורס זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה למינהל.


אפשרויות עבודה


בוגרי הקורס יכולים להשתלב במשרדי אדריכלים, בחברות לעיצוב פנים וכן גם לפתוח סטודיו עצמאי ולעבוד מול ארגונים שונים כמו בתי עסק, מסעדות, בתי מלון ועוד.

עוד מסלולי לימוד - המכללה למינהל

מתוך פורום המכללה למינהל

מתי נפתח קורס פיתוח?
מסטפא
1 תגובות
מתי יתחיל בירושלים קורס מזכירות רפואית?
בראא
ללא תגובה
קורס ביישומי מחשב אונליין
מיכל כדורי
ללא תגובה
לימודי מזכירות משפטית באשדוד
אלינור
ללא תגובה
קורס מטפלות סוג 2
שגית
ללא תגובה
מתי מתחיל קורס ניהול רשתות?
רון אברהם
ללא תגובה
כמה עולה קורס יישומי מחשב
רבקה צורדקר
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp