לימודי ניהול רשתות, אבטחת מידע ומחשוב ענן בהאקריו

שירות אישי - צור קשר

לימודי ניהול רשתות, אבטחת מידע ומחשוב ענן בהאקריו

קורס ניהול רשתות, אבטחת מידע ומחשוב ענן בהאקריו

  

קורס מנהלי רשתות, אבטחת מידע ומחשוב ענן של HackerU מעניק הכשרה באחד התחומים החשובים והמבוקשים כיום, עליו מתבססים ארגונים רבים - גדולים כקטנים. היכרות עם רשתות מייקרוסופט היא כיום הבסיס לתחזוק מידע מקוון. זוהי הזדמנות לזכות בהכשרה מטעם שותפה מורשית של חברת מיקרוסופט ולהתנסות הלכה למעשה בניהול רשתות.

 

קורס זה מיועד לאנשים שמעוניינים ללמוד את המבנה המורכב של רשתות ואבטחת מידע כדי לשמש בתפקידים משמעותיים המחייבים אחריות מרובה. בסיום התכנית האקריו מתחייבת לסייע לבוגרים בהשתלבות בעבודה בתחום.

 

ארגונים ומשרדים רבים כיום מעסיקים מנהלי רשת, ובייחוד מנהלי רתשות המומחים במחשוב ענן ובאבטחת מידע. הם נחוצים בשלל מסגרות, ממרפאות ובתי ספר ועד לחברות דיגיטל והייטק, תוך מתן מענה מתאים לצורכים הטכנולוגיים של הארגון.

 

הקורס מתקיים בשלוחות האקריו בערים - רמת גן, חיפה, ירושלים

 

תכנית הלימודים

תכנית הלימוד כוללת מתן הידע הנדרש כדי לגשת למבחני הסמכה שונים בתחום והיא מקיפה מספר הכשרות, כגון: אבטחת מידע, לינוקס, סיסקו ומחשוב ענן (Cloud), וכן נושאים רבים נוספים שמעניקים למשתתפים יתרון משמעותי ומאפשרים להם להתאקלם בשוק העבודה.

 

 


מתכונת לימוד

 

קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע נערך בשתי מתכונות, כדי לאפשר למשתתפים ללמוד בתנאים הנוחים להם. ניתן ללמוד בתכנית לימודי בוקר שנפרשת על פני כ - 6 חודשים או בתכנית לימודי ערב שאורכה הוא כ - 14 חודשים.

 

סך כל הקורס הוא 570 שעות אקדמיות ומתוכן 20 שעות לשלב מיון ו - 550 שעות לקורס המורחב.

 

תנאי קבלה

 

הקבלה לתכנית היא לאחר פגישת ייעוץ לימודים, ראיון אישי ושלב מיון שאורכו 20 שעות לימוד. בשלב המיון בוחנים את התאמת המשתתפים לקורס המורחב ומציגים חומר בסיסי בתחום. בתום שלב זה, הסטודנטים נבחנים על החומר הנלמד. מי שמשלימים את שלב המיון בהצלחה ממשיכים לשלב המורחב וחותמים על חוזה מציאת עבודה.

 

הקורס מתאים לחסרי רקע שברצונם לעשות את הצעדים הראשונים לקריירה בהייטק. הוא יכול להתאים גם לבעלי רקע בתעשייה שמעוניינים לשדרג את הקריירה וכן לאנשי מקצוע שברצונם לעבור הסבה מקצועית.
 

נושאי לימוד

 

בין הנושאים הנלמדים במהלך הקורס:

 

  • היכרות עם רשתות התקשורת - שלב מיון
  • Operation System Security
  • תקשורת סיסקו
  • לינוקס
  • MCSA
  • מחשוב ענן CLOUD - מערך ענן
     

על מוסד הלימוד

 

האקריו הוא מרכז בינלאומי להכשרה והשמה של עובדים למקצועות ההייטק, הוא פועל במשך מעל 20 שנה ומציע של מסלולי לימוד פרקטיים בתנאים נוחים. בהאקריו מכינים את הסטודנטים להשתלבות מהירה בשוק העבודה. בסיום הקורסים מחלקת ההשמה מסייעת למציאת עבודה בתחום ההייטק עבור הבוגרים.

 

בהאקריו מתקיימות שלל תכניות לימוד לתעודה בתחומי ההייטק והמחשבים, שמותאמות להתפתחויות העדכניות ביותר של שוק ההייטק. בין הקורסים שניתן ללמוד בהאקר יו אפשר למצוא קורס פיתוח אפליקציות מובייל, קורס UI UX, קורס שיווק דיגיטלי, קורס דוט נט, קורס סייבר ואבטחת מידע ועוד מגוון של הכשרות.

 


תעודה

תלמידים שעומדים בכל חובותיהם מקבלים בסיום הקורס תעודת גמר מעם האקריו. הם מקבלים הכנה לבחינות הסמכה בין לאומיות של חברות סיסקו ומיקרוסופט - MCSA, MCAAA ו - CCNA

אפשרויות תעסוקה

 

מסיימי הקורס יכולים להשתלב בשוק ההייטק כמנהלי רשתות ואחראי אבטחת מידע בעלי רקע מגוון ועשיר, המיועד להעניק מענה לצרכים הרבים והמשתנים של עולם המחשוב.

למידע נוסף לחצו: האקריו | HackerU

חוות דעת של סטודנטים על האקריו - ניהול רשתות אבטחת מידע ומחשוב ענן

התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 4.0 מתוך 5

HackerU - לימודי מחשבים
24/04/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

חוות הדעת התקבלה ללא פירוט


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp