קורס ניהול פרסום ויחסי ציבור במכללה למינהל של הסתדרות המעו"ף

שירות אישי - צור קשר

המכללה למינהל

אהבת? שתף ב:

קורס ניהול פרסום ויחסי ציבור במכללה למינהל של הסתדרות המעו"ף

 

קצת על לימודים במכללה למינהל

 

המכללה למינהל הינה המוסד הגדול והוותיק בארץ להקניית מקצועות שונים ומגוונים ולהכשרת כוח אדם בתחומים כגון: ניהול, נדל"ן ושמאות, מזכירות, חשבונאות, ראיית חשבון, חוקרים פרטיים וקציני ביטחון, לימודי הנדסאי ועוד שלל קורסים והשתלמויות לציבור הרחב. המכללה שהוקמה כמלכ"ר (ארגון ללא מטרות רווח) בעלת ניסיון הוראה והכשרה של למעלה מחמישים שנה, והכשירה עד היום מעל ל- 550,000 בוגרים שהשתלבו בקלות בשוק העבודה הישראלי.

 

רבים מבוגרי המכללה אף המשיכו ללמודים אקדמיים לאחר לימודי המקצוע במסגרת המכללה. שלוחות המכללה קיימות בכל קצוות הארץ, מאילת ועד קריית מוצקין, כאשר בכל שלוחה מתקיימות תוכניות לימודים מגוונות. סגל ההוראה במכללה מורכב מאנשי מקצוע מנוסים המלווים את הסטודנטים בתקופת לימודיהם ועד השתלבותם בהצלחה בעבודה בתחום.

 

הקורס מתקיים בכל שלוחת המכללה למינהל

 

 

תוכנית הלימודים

 

הפרסום ויחסי הציבור, כחלק מהאסטרטגיה השיווקית של העסק יכולים להשפיע באופן משמעותי על הצלחתו או כישלונו של כל עסק. העידן המודרני, המאופיין בתחרות גוברת בין ארגונים ועסקים על תשומת ליבו של הצרכן, הוביל להבנה כי שיווק נכון של העסק, ביצוע קמפיין פרסומי ויחסי ציבור יכולים להעלות את המודעות בקרב בציבור ולאף להניע לקניית המוצרים השונים. משום כך, תחום זה נחשב למקצוע של המאה ה-21. ניהול מערכות קמפיין ביחסי ציבור ופרסום, דורשים כיום, יותר מבעבר, ידע מקיף ורב תחומי, מיומנויות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר.

 

מה לומדים?

 

בית הספר לפרסום של המכללה למינהל נחשב לאחד מהמוסדות המובילים בארץ להכשיר כוח אדם מקצועי לשמש לתפקידים בכירים במחלקות השיווק בחברות שונות.

 

הקורס לניהול הפרסום ויחסי הציבור בבית הספר, נועד להעניק ידע תיאורטי מקיף בכל התיאוריות והמחקרים העדכניים ביותר שנעשו בתחום, לצד הקנייה של כלים מעשיים וטכניקות שיווקיות המיושמות בארגונים מתקדמים. במהלך הלימודים בקורס הסטודנטים רוכשים מיומנויות תקשורת בינאישיות, לומדים לבנות אסטרטגיה פרסומית בהתאם לצרכי העסק, תוך קביעת יעדים, הכנת בריף פרסומי, קביעת התקציב הנדרש וחלוקתו לפי ערוצי תקשורת, ניתוח השוק המתחרים והפעילויות השיווקיות שנעשו בתחום, וכן איתור קהל המטרה שאליו הקמפיין אמור לפנות.

 

תוכנית הלימודים בקורס כוללת נושאים מרתקים ומעשירים אשר מאפשרים לבוגרים להשתלב בעבודה מאתגרת ומבוקשת בשוק הישראלי והעולמי.

 

קיראו על: קורס יחסי ציבור

 

למי מיועד הקורס?

 

הקורס בניהול פרסום ויחסי ציבור מיועד לכל מי שמעוניין לרכוש כלים מקצועיים בעולם הפרסום ויחסי הציבור, לכל מי שמעוניין לעסוק במקצוע בעתיד ולמבקשים לבכיר את הכלים המעשיים והעיוניים בעולם הפרסום על מנת לקדם את פעילות הארגון שבו הם פועלים.

 

נושאי לימוד

 

תוכנית הלימודים כוללת מגוון של נושאי לימוד כגון:

 

  • מבוא לשיווק
  • תקציב הפרסום
  • מחקרים בפרסום
  • יצירתיות בפרסום
  • פרסום
  • תקציבאיות

 

תנאי קבלה

 

תנאי הקבלה ללמודי הקורס ניהול פרסום ויחסי ציבור הינם:

  • השכלה תיכונית מלאה
  • מעבר של וועדת קבלה

 

משך הלימודים ותעודות

 

לימודי הקורס ניהול פרסום ויחסי ציבור של המכללה למינהל כולל סה"כ 160 שעות לימוד אקדמיות. לבוגרי הקורס שעמדו בכל הדרישות תוענק תעודת גמר של המכללה.

 

אפשרויות תעסוקה

 

עבור בוגרי הקורס יפתחו דלתות מרובות של אפשרויות תעסוקה: במחלקות השיווק של ארגונים וחברות מהמגזר הפרטי או הציבורי, במשרדי פרסום, משרדי יחסי ציבור, בעיתונות, במחלקות הפרסום של ערוצי טלוויזיה מובילים כגון ערוץ 2, או ערוץ 10, בפרסום ושיווק באמצעות אתרי אינטרנט ובעוד שלל של אפשרויות תעסוקה.

 

 

עוד מסלולי לימוד - המכללה למינהל

מתוך פורום המכללה למינהל

קורס מטפלות סוג 2
שגית
ללא תגובה
מתי מתחיל קורס ניהול רשתות?
רון אברהם
ללא תגובה
כמה עולה קורס יישומי מחשב
רבקה צורדקר
ללא תגובה
קורס רישוי בתיווך
מיכל
2 תגובות
מה תנאי ההרשמה לקורס מטפלות
יעל דבוש
1 תגובות
קורס מיסוי פנסיוני במכללה למינהל
אילנית גנימה
1 תגובות
מתי מתחיל קורס ccna?
דוד
ללא תגובה
מתי נפתחים לימודי רכש ולוגיסטיקה?
צחי הרוש
1 תגובות
קורס רכש מתקדם לבוגר קורס CPM
אני הרמן
1 תגובות
לימוד סוכן נדלן עם הסמכה מטעם משרד המשפטים
מיעאד נאסר
1 תגובות
קורס אופיס במכללה למינהל
עינב
2 תגובות
קורס מפתח אפליקציות בכיר MCPD.Net
חן
1 תגובות
קורס תומך מחשב בבאר שבע
להב רותי
1 תגובות
איזה לימודי תעודה וקורסים מתקיים במכללה למנהל?
אורנה גולן
1 תגובות
קורס שמאות לבעלי תואר ראשון
סיון
1 תגובות
לכניסה לפורום

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם