לימודי ניהול, עיצוב והפקת אירועים במכללה למינהל של הסתדרות המעו"ף

המכללה למינהל

קורס ניהול עיצוב והפקת אירועים המכללה למינהל של הסתדרות המעו"ף

 

המסלול לא פעיל - למסלולים נוספים של המכללה למינהל לחצו כאן

 

המכללה למינהל מפעילה שלוחות לימודים בכל רחבי הארץ ומכשירה בוגרים להשתלב במגוון של אפשרויות תעסוקה בשוק העבודה הישראלי, החל מתחומי הנדל"ן והמחשבים ועד לתחומי העיצוב והאדריכלות. תוכניות הלימודים במכללה נלמדות על ידי צוות הוראה מקצועי, אשר מעניק לסטודנטים ידע מקיף ומעשיר ומלווה אותם באופן אישי עד השתלבותם בשוק העבודה. המכללה, שהכשירה עד היום למעלה מ- 550,000 בוגרים למגוון של מקצועות. בכל שלוחה קיימות כיתות לימוד מרווחות, טכנולוגיית הוראה מתקדמת ואבזור משוכלל לרשותם של הסטודנטים.

 

 

תוכנית הלימודים

 

בשנים האחרונות, גוברת המודעות לצורך בתכנון אירועים מקדים, שמהווה תהליך מתמשך המצריך ידע, מיומנויות, קשרים, והבנה בארגון ועיצוב אירועים. אם בעבר רבים חלמו על היום בו יתחילו לתכנן את החתונה שלהם, היום זה כבר ידוע במדובר בתהליך קשה, ארוך ומצריך כלים וידע מעמיק. משום כך, התחיל להתפתח מקצוע בשוק העבודה של מפיקי, מתכנני ומעצבי אירועים.

 

תוכנית הלימודים המכשירה אנשי מקצוע להשתלב בתפקיד, מקנה ידע וכלים מקצועיים להפקה ותכנון סוגים שונים של אירועים, החל מאירועי ימי הולדת וחתונות ועד לאירועים וכנסים של תאגידים, מסיבות עיתונאים, השקות ענק של מוצרים ועוד. במהלך הלימודים הסטודנטים רוכשים ידע מקיף בתחומים הרלוונטיים למקצוע לדוגמא עקרונות הפאנג שואי, אשר בעזרתו ניתן לשדר תדמית ולהעביר מסרים ברורים.

 

בנוסף, הלימודים מקנים כלים להפיק אירועים פרטיים, או אירועים עסקיים המצריכים תדמית של יוקרה ואיכות. הלימודים בקורס נועדו לפתח את הפן היצירתי של כל אחד מהמשתתפים, להעשיר את הידע שלהם ולהקנות להם כלים מקצועיים, כגון: תיאומים מול גורמים וספקים שונים, עיצוב הזמנות, תוכניות תרבותיות שמתאימות לסוג האירוע ועוד.

 

 

למי מיועד הקורס?

 

קורס ניהול, עיצוב אירועים והפקה מיועד לכל מי שמעוניין להשתלב בעבודה מאתגרת ומספקת זו, לכל מי שמעוניין להעשיר את הידע שלו בתחום, לאנשי מקצוע במסגרת תפקידם צריכים להפיק אירועים כגון יחצני"ם ועוד, ולמעצבי אירועים בפועל המעוניינים לרכוש כלים נוספים ולהיחשף לתורת העיצוב של הפאנג שואי.

 

תנאי קבלה

 

תנאי הקבלה לקורס ניהול עיצוב והפקת אירועים הינם:

 

מעבר של ראיון אישי שבו ייבחנו הרצון והמחוייבות ללמודים ולמקצוע.

 

משך הלימודים ותעודות

 

קורס זה במכללה למינהל כולל 168 שעות לימוד אקדמיות במשך חצי שנה, במסלול לימודי ערב. בוגרים שעמדו במחוייביות הקורס הכוללות: הגעה בזמן לשיעורים, נוכחות של 80% לפחות, מילוי מטלות, הגשת פרוייקט חצי גמר ופרוייקט גמר, יקבלו תעודת גמר קורס מטעם המכללה למינהל.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי הקורס יוכלו להשתלב בעבודה כמעצבי ומפיקי אירועים, בחברות גדולות המארגנות אירועים באופן שוטף, במשרדי יחסי ציבור, בגני אירועים, או לעבוד כמפיקי אירועים עצמאיים.
 

עוד מסלולי לימוד - המכללה למינהל

מתוך פורום המכללה למינהל

מתי נפתח קורס פיתוח?
מסטפא
1 תגובות
מתי יתחיל בירושלים קורס מזכירות רפואית?
בראא
ללא תגובה
קורס ביישומי מחשב אונליין
מיכל כדורי
ללא תגובה
לימודי מזכירות משפטית באשדוד
אלינור
ללא תגובה
קורס מטפלות סוג 2
שגית
ללא תגובה
מתי מתחיל קורס ניהול רשתות?
רון אברהם
ללא תגובה
כמה עולה קורס יישומי מחשב
רבקה צורדקר
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp