רוצה פרטים על ניהול סיכוני בטיחות?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס מנהלי סיכוני בטיחות במקומות העבודה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על ניהול סיכוני בטיחות? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ניהול סיכוני בטיחות
 
ואם משהו יקרה...
 
כמה פעמים אמרנו לעצמנו: אם רק הייתי יודע מראש, כל זה לא היה קורה... לעיתים אנו נתקלים במקרים יוצאי דופן ובמצבי חירום במקומות העבודה, אירועים שלא צפינו, ושלא היינו ערוכים אליהם מראש. במידה ומנהלי המקום או האחראים אינם יודעים להתמודד במצבי פתע כאלה, עלולות להיות להם תוצאות מאד לא נעימות.
 
קורס ניהול סיכוני בטיחות מכשיר מנהלים במקומות העבודה לקבל החלטות מקצועיות בזמן אמת, ולהעריך את המצב הקיים ואת מידת הסיכונים הקיימים בו להופעת תאונות ואסונות, על מנת למזער את הנזקים העתידיים, ולדעת איך להתאושש מהם ולהשתקם במהירות. תחום ניהול הסיכונים וניהול הבטיחות, מקיף נושאים רבים המשתלבים זה בזה, ופונה להיבטים תפעוליים, משפטיים, אנושיים, סביבתיים, בטיחותיים, כלכליים ועוד.
 
ישנם קורסים לניהול סיכונים תפעולי, עליהם תוכלו לקרוא באופן נפרד באתר זה, ואלה מתייחסים לדרכי מניעה והתמודדות עם נזקים העלולים להיווצר למכונות, מכשירים ואמצעי עבודה במפעל, לתוצרת וסחורה, ובאופן כללי – לנכסים הכלכליים של חברות וארגונים. לעומת זאת, הקורסים בהם דן מאמר זה, עוסקים במניעה, התמודדות וטיפול בנזקים בריאותיים העלולים להיגרם למשאב האנושי, כלומר לעובדי חברות, מפעלים וארגונים.
 
מטרת הלימודים
 
הלימודים בקורס ניהול סיכוני בטיחות מקנים ידע מקצועי, עיוני ויישומי, לניתוח סיכונים ואירועים לא צפויים במקומות העבודה, ולהיערכות מוקדמת למצבי חירום ואסון. תכניות הכשרה אלו מעניקות כלים להתמודדות במצבים שונים, ומציעות פתרונות מידיים לשימוש בזמן אמת.
 
קהל היעד
 
הקורס מיועד לממוני בטיחות בעבודה, למנהלי אחזקה ותשתיות, למנהלי תפעול ראשי, למנהלי וקציני ביטחון מהמגזר הפרטי והציבורי, ולבעלי תפקידים שונים בצבא, במשטרה, במגן דוד אדום, בשירותי הכבאות ועוד.
 
תכנית הלימודים
 
המשתתפים בקורס ניהול סיכוני בטיחות מכירים את מושגי היסוד והתקנים הבטיחותיים הנהוגים במגזר הפרטי והציבורי בתחום זיהוי וניהול סיכונים. המשתתפים נחשפים לגורמי החוץ המטפלים במצבי חירום ואסונות, ולומדים להכין צוותים למתן מענה יעיל ומקצועי במצבים כאלה. בנוסף, הם מתרגלים דרכים ושיטות לאיתור סיכונים וסטיות תפקודיות במקום עבודתם הנוכחי, ומכינים רשימות מפגעים וסיכונים בתהליכי העבודה.
 
נושאי לימוד
 
 • שיטת רשימות תיוג
 • סקר סיכונים
 • מילכודים בעת ניתוח סיכונים 
 • סקר מפגעים
 • קביעת רמות הסיכון והערכתן
 • היבטים משפטיים
 • ניהול מצבים פסיכולוגיים בזמן חירום
 • תרגיל זיהוי סיכונים     
 • קריטריונים שונים לחישוב ולהערכת סיכונים
 • ועוד
 • עקרונות הזה"ב (זיהוי, הערכה ובקרת סיכונים)     
 
 
אפשרויות לימוד
 
 • מכללת מישלב (תל אביב וחיפה) - מציעה קורס בן חמישה מפגשים בני שש שעות כל אחד, הכולל תיק עבודות מקצועי. למסיימי הקורס יוענק מטעם משרד התמ"ת אישור ממונה על בטיחות בעבודה.

 

 • מכללת ALD (ראשון לציון) - מציעה קורס בהיקף של 40 שעות, המתפרשות על פני חמישה מפגשים חד שבועיים. למסיימי הקורס תוענק תעודה מטעם מכללת ALD. הקורס מוכר במשרד התמ"ת כחמישה ימי כשירות לממונים על הבטיחות במקום העבודה.

 

 

 • חברת הדס הדרכה סדורה - מציעה קורס בן שמונה שעות המרוכזות במפגש אחד, המתקיים בפתח תקווה.

 

 • מכללת כרמל בטיחות (חיפה) - מקיימת קורסים המוכרים על ידי משרד התמ"ת, בשני מסלולים: מסלול בוקר בן שישה מפגשים הנערכים פעם בשבוע, ומסלול ערב בן 12 מפגשים דו שבועיים.

 

 • מרכז באר הדרכות (באר שבע) - מארגן הדרכות וקורסים מגוונים, בהתאם לצרכי מקום העבודה.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על ניהול סיכוני בטיחות?

רוצה לדעת יותר על ניהול סיכוני בטיחות?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: קורס ניהול

התקבלו 8 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp