לימודי ניהול נכסי נדל"ן במכללת נתיב

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי נדל"ן לתעודה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על לימודי ניהול נכסי נדל"ן - מכללת נתיב.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי ניהול נכסי נדל"ן במכללת נתיב

 

הקורס המתווך להסמכת מתווכים

 

ענף הנדל"ן בארץ ובעולם הוא בין הענפים היותר משמעותיים והמשפיעים על כלכלות המשק. לא פעם ענף זה מכונה "המנוע של גלגלי המשק", ותנודותיו משפיעות במידה רבה על כלל התעשייה, על כל ענפיה. בנוסף לכך, בכל הקשור לאפיקי ההשקעה, תחום הנדל"ן הוא אחד מאפיקי ההשקעה היציבים ביותר והרווחיים ביותר, ולא בכדי מתסתמנת מדי שנה עלייה בהשקעות בנכסי נדל"ן, כמו גם במספר המועסקים בענף זה.

 

בשנים האחרונות – בדומה למתרחש בענפים רבים במשק – גם בענף הנדל"ן חלה מגמת התמקצעות, וכפועל יוצא מכך – גם עלייה בדרישות העוסקים בו. כך לדוגמה, העיסוק בתיווך נדל"ן מחייב כיום מעבר של בחינת הסמכה מטעם משרד המשפטים והחזקה ברישיון מקצועי בתחום, וזאת על פי חוק המתווכים במקרקעין. בנוסף לזאת, ניהול נדל"ן דורש ידע רב בתחומים רבים ובכלל זה בתחומי המימון, המשכנתאות, חוזי המכר, השכירות וכיוצא בזה.

 

התכנית במכללת נתיב

 

לימודי תיווך נדל"ן פותחו במטרה להעניק מענה אקדמי כולל למעוניינים לעסוק בתחום זה, בארץ או בעולם. הקורס במכללת נתיב, המיועד בעיקר למשווקים, למנהלי פרויקטים, למתווכים בפועל ולאנשי שיווק ומכירות – ובכלל למעוניינים בהסבה מקצועית לעיסוק בתחום הנדל"ן – מכשיר את משתתפיו לעיסוק מקצועי בתחום, מקנה להם ידע נרחב בתחומים הרלוונטיים, ומפתח בהם מיומנות מקצועית, יכולת הערכה והתמודדות עם הדרישות המשתנות של השוק הייחודי.

 

העיסוק בניהול נכסי נדל"ן דורש ידע, כלים ומיומנות שונות ובעיקר בקיאות והבנה עמוקה בנושאים עקרוניים כחוק המתווכים, חוק החוזים, חוק המכר, חוק הגנת הדייר, חוק העונשין, חוק הגנת הצרכן, דיני מיסוי מקרקעין וחוק התכנון והבנייה, וגם בנושאים כלליים – כגון יסודות השיווק והמכירה, מימון, משכנתאות, יסודות הכלכלה, אתיקה מקצועית ועוד. בוגרי הקורס יוכלו להנות מנקודת זינוק גבוהה יותר ויוכלו להתקדם מבחינה מקצועית בשוק הנדל"ן. הם יהיו מצויידים בכלים וביכולות גבוהות שיאפשרו להם להשתלב ביעילות בענף ולהתקדם בו.

 

מידע נוסף על הקורס

 

 • הקבלה לקורס אינה מותנית בידע או ברקע קודם בתחום אלא רק במעבר של פגישת ייעוץ.

 

 • לימודי ניהול נכסי נדל"ן במכללת נתיב נפרשים על פני 35 שעות לימוד אקדמיות ואורכים כחודש וחצי סך הכל. הלימודים בקורס מתקיימים במתכונת חד-שבועית.

 

 • בוגרי הקורס יהיו זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המכללה וכן רישיון מתווך במקרקעין מטעם משרד המשפטים – שימו לב כי קבלת הרישיון מותנית במעבר הבחינות הממשלתיות.

 

לסיכום

 

לימודי ניהול נכסי נדל"ן במכללת נתיב מיועדים לכל אלה המבקשים להשתלב בענף זה ולעסוק בתחום ניהול נכסי נדל"ן. הלימודים בקורס זה תורמים רבות להעשרת הידע של התלמידים בנושאים שונים הנדרשים לעיסוק בתחום זה בפרט ובענף הנדל"ן בכלל, והם פועלים לספק להם הכנה ראויה ומיטבית למעבר מוצלח של בחינות ההסמכה לקבלת רישיון מתווך מקרקעין מטעם משרד המשפטים.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת נתיב - מכללה ללימודי תעודה

ssssssssss

פורום לימודי נדל``ן

התלבטות בנוגע למוסד ללימודי שמאות מקרקעין
ירון
1 תגובות
קורס קריאת תכניות בניין
איציק בן ישי
1 תגובות
קורס מפקח בניה באשקלון
פינטויצחק
1 תגובות
קורס קריאת תכניות בנייה
סטס אברמוב
1 תגובות
לימוד נדלן במכללת אשקלון
אור
1 תגובות
מוסדות לימוד בשמאות מקרקעין
חן
1 תגובות
קורס הכנה לשמאות מקרקעין
אורי
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,884 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  האוניברסיטה העברית בירושלים939 חוות דעת

 • 4.1

  שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת חיפה1,566 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp