קורס ניהול משאבי אנוש בעזריאלי לימודי המשך והטכניון לימודי המשך ירושלים

שירות אישי - צור קשר

עזריאלי - לימודי המשך והטכניון לימודי המשך קמפוס ירושלים

קורס ניהול ופיתוח משאבי אנוש לתעודה בעזריאלי לימודי המשך והטכניון לימודי המשך קמפוס ירושלים

 

קורס ניהול משאבי אנוש במכללה האקדמית להנדסה ירושלים נועדו לענות על הצורך הגובר בשוק לאנשי מקצוע מיומנים בתחום משאבי האנוש. בשנים האחרונות גדלה החשיבות והנחיצות של המקצוע וזאת מתוך ההכרה בהשפעתו של ההון האנושי ומתוך ההבנה שבכוחו לתרום להצלחתו ולמעמדו התחרותי של הארגון. את ההון האנושי הפועל בארגון צריך לנהל באופן יעיל ומקצועי ואלו שמייעדים עצמם להשתלב בניהול המשאב האנושי בארגונים השונים נדרשים לרכוש הכשרה מקצועית וכלים מעשיים.

 

הלימודים בתוכנית מקנים לסטודנטים ידע עיוני וכלים יישומיים מתקדמים בניהול משאבי אנוש, כאלה שיסייעו להם לתפקד כמנהלי משאבי אנוש משפיעים ויעילים, ויאפשרו להם לפתח את המיומנויות הנחוצות למיצוב ולביסוס מחלקה מצליחה. המסלול מתקיים בקמפוס לימודי החוץ של הטכניון ועזריאלי שממוקם בעיר ירושלים, ברמת בית הכרם.

 

 

תוכנית הקורס נשענת על התפיסה הארגונית הגורסת כי על מנהלי משאבי האנוש בחברה לכוון את כל מאמציהם למקסם את רווחי הארגון ואת הצלחותיו ולכן היא מכסה את כל הידע הנדרש לעיצוב ולבניית המעמד הרצוי. במהלך הלימודים הסטודנטים רוכשים ידע וכלים לאיתור של כוח אדם איכותי, להכשרת עובדים בעלי כישורים ויכולות, לבניית מערכת תגמולים נכונה ולעיצוב דרכים לשימור ולפיתוח ההון האנושי.

 

מתכונת הלימוד


קורס ניהול משאבי אנוש בלימודי המשך עזריאלי והטכניון נמשך כ - 5 חודשים וכולל כ - 120 שעות לימוד אקדמיות. השיעורים מתקיימים בשעות הערב, פעם בשבוע, והם מתוכננים במיוחד כדי להתאים לאנשים עובדים. השיעורים משלבים בין למידה עיונית לבין תרגולים מעשיים של מיומנויות ניהול שונות. לאורך התכנית מנתחים מקרי בוחן שעולים בשטח ועורכים דיונים בקבוצות. לקראת סיום התכנית עורכים התלמידים פרויקט גמר, במסגרתו בוחרים ארגון קיים ומתכננים תכנית לשיפור תהליכי העבודה שבו.

 

נושאי לימוד

 

נושאים נוספים הנלמדים בתוכנית:

 

  • הצבה ומימוש מטרות
  • העברת מסרים לקהל
  • יחסי עובדים ומעבידים
  • שיפור מיומנויות הדרכה
  • קליטת עובדים בארגונים
  • התאמות לצוותים קיימים
  • התמודדות עם קונפליקטים
  • גיוס באמצעות הרשתות החברתיות

 

קהל היעד

תוכנית ההכשרה פונה בעיקר לבעלי נסיון ורקע בתחום משאבי האנוש המבקשים להעשיר את ידיעותיהם בתחום ולרכוש כלים שיסייעו להם להתקדם מבחינה מקצועית. בנוסף הלימודים בתוכנית מתאימים לבעלי תואר אקדמי המבקשים לעשות הסבה מקצועית לתחום משאבי האנוש.

 

תנאי הקבלה


לקורס ניהול ופיתוח משאבי אנוש בטכניון לימודי המשך ועזריאלי לימודי המשך מתקבלים אקדמאים שבידיהם תואר ראשון לפחות וניסיון מקצועי בענפי משאבי האנוש והניהול. מתאימים שעומדים בדרישות הסף של מוסד הלימוד מוזמנים גם לראיון קבלה אישי.


תעודה


בוגרי המסלול שעומדים בכל התנאים זכאים לקבל תעודת גמר, שניתנת מטעם הטכניון לימודי המשך ועזריאלי לימודי המשך קמפוס ירושלים.

עוד מסלולי לימוד - עזריאלי - לימודי המשך והטכניון לימודי המשך קמפוס ירושלים

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp