לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > ניהול > ניהול מערכות מידע לתואר

תואר ראשון בניהול מערכות מידע


מחפש/ת מידע על לימודים? ניהול מערכות מידע לתואר? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
כלכלה וניהול
ניהול וסוציולוגיה
ניהול ומדעי המדינה
פסיכולוגיה וניהול
ניהול ומדעי החיים
ניהול וחינוך
לימודי ניהול תעשייתי
לוגיסטיקה ורכש
מנהל עסקים
תואר בחשבונאות
 
 
כלכלה
לימודי ערב
ניהול מערכות מידע לתואר
קורס ניהול גן ילדים
מנהל מערכות בריאות
לימודי מנהל עסקים לדתיים
מנהל עסקים - עבודה
לימודי הוצאה לאור
תואר בעסקים ומזרח אסיה
תנאי קבלה ללוגיסטיקה

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

לימודי תואר ראשון בניהול מערכות מידע

 

המערכת ככלי עסקי וארגוני

 

עם ההתמקדות וההתמקצעות במגוון הנישות הקשורות בעולם הטכנולוגיה כיום, הדורש יותר ויותר אנשי מקצוע המוכשרים לטיפול בתחומים מסוימים, נולדו מסלולי הכשרה רבים המספקים מענה לביקוש זה. אחד מהמסלולים הללו, אחד המבוקשים והפרקטיים שבהם – הוא התחום של ניהול מערכות מידע. תחום מערכות המידע הוא תחום העוסק במערכות ממוחשבות האחראיות על ארגון ועל ניהול מידע בהיקפים גדולים, והוא נמצא בשימוש בכל ארגון כיום.

 

מנהל מערכות המידע ממלא תפקיד קריטי בכל עסק ובכל ארגון – עליו מוטלת המשימה המורכבת של יצירת מערכת העונה על צורכי הארגון, הן מבחינת מהות התוכן שעליו לעסוק בו והן מבחינת המבנה הארגוני שלו; בנוסף, מנהל מערכות המידע אחראי גם לניהול ולתחזוקה בפועל של המערכת הזו בשלבים המתקדמים יותר וכן על עדכונה ועל שיפוצה בהתאם למתרחש בשטח, לשינויים שעובר הארגון, למידע המתרחב ובהתאם לעוד ועוד גורמים שיש לקחת בחשבון בעיסוק המורכב.

 

כך, לימודי תואר ראשון בניהול מערכות מידע מכשירים אנשים הבקיאים בכל הקשור בעולם הניהול על תחומיו השונים והרבים, וכמובן – בקיאים לעילא ולעילא במערכות מידע ממוחשבות – שכן הן גם הכלי וגם חומר הגלם שעמו הם עובדים, לטובת הארגון.

 

על הלימודים

 

לימודים במסלול זה נמשכים שלוש שנים והם מכשירים את בוגריהם בכל הכלים הדרושים לניהול מוצלח ולניהול הקשור במערכות מידע בפרט – וכמובן, בידע המתחייב משני התחומים. מנהל מערכות מידע נדרש לידע אולטימטיבי בתחום הצרכים העסקיים והארגוניים של החברה שבה הוא עובד – כדי שיוכל לתרגמם לפתרונות טכנולוגיים בדמות מערכות מידע – המותאמים במיוחד בעבור אותו הארגון. לפיכך, התחומים הנלמדים בהם משלבים בין עולמות הניהול, התוכנה ומערכות המידע ברוב המקומות.

 

תנאי הקבלה

 

תנאי הקבלה ללימודי ניהול מערכות מידע משתנים בין מוסדות הלימוד השונים, אך רובם דורשים בגרות מלאה בממוצע של 88 ומעלה וכן מתמטיקה ברמה של ארבע יחידות בציון של 70 לפחות או של חמש יחידות בציון עובר, ואנגלית טובה דיה – על פי ציוני בחינות הפסיכומטרי או בחינת אמי"ר.

 

נושאי הלימוד

 

מבין הנושאים הנלמדים בתכניות השונות:

 

 • שיטות מחקר בניהול
 • הסקה סטטיסטית
 • ניהול התפעול והייצור
 • התנהגות ארגונית
 • חשבונאות
 • עיצוב ממשקי משתמש
 • אלגברה ליניארית
 • מבוא לתכנות
 • גישות ומתודות ניהוליות
 • אבטחת מידע
 • מערכות מבוססות web
 • עיצוב מערכות מידע
 • שינויים בארגון
 • חשבון דיפרנציאלי ואינטגרלי
 • מבוא לתקשורת נתונים
 • המשאב האנושי
 • מבוא למיקרו ולמקרו כלכלה
 • ניהול ידע במערכות ארגוניות
 • ועוד

 

 

מוסדות לימוד אפשריים

 

 • המסלול האקדמי המכללה למינהל (ראשון לציון) - במסלול האקדמי ניתן ללמוד במסלול BA בניהול ומערכות מידע, שבו רוכשים מיומנויות פיתוח וניתוח מידע עסקי בסביבות מתקדמות כגון ביג דאטה, BI, AI ועוד.

 

 • המכללה האקדמית אחוה (סמוך לגדרה) - במכללת אחוה מתקיימת תכנית לימודי מערכות מידע ניהוליות B.Sc., בה לומדים לעומק כיצד לנהל, לפתח ולהטמיע מערכות מידע בארגונים. המסלול מקנה גם מיומנויות בתכנות ובמערכות תקשורת. אורך התכנית כשלוש שנות לימוד.

 

 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים (רמת גן) - במרכז האקדמי למשפט ולעסקים נערכת תכנית לימודי מערכות מידע לתואר B.Sc., מסלול שמעניק הן ידע טכנולוגי בעולם המחשבים והמידע והן הבנה של תהליכים עסקיים בעולם הארגוני. ניתן ללמוד במסגרת לימודי יום או לימודי ערב.

 

 • אוניברסיטת בן-גוריון בנגב (באר שבע) – מציעה מסלול ייחודי למצטיינים, ללימודי תואר ראשון – B.A בניהול מערכות מידע, בשיתוף המחלקה להנדסת תעשייה וניהול.

 

 • המכללה האקדמית לישראל ברמת גן – מציעה מסלול לימודי תואר ראשון B.A בניהול טכנולוגיות מידע; הלימודים נערכים במתכונת ערב ומיועדים לאנשים המבקשים לשלב עבודה ולימודים, והם פרושים על פני יומיים בשבוע ויום ו' בבוקר.

 

 • המרכז ללימודים אקדמיים (אור יהודה) - הפקולטה ללימודי הייטק של המרכז ללימודים אקדמיים מציעה מסלול לימודי מערכות מידע ניהוליות לתואר B.A. הסטודנטים יכולים לבחור בין התמחות באבטחת מידע ותשתיות או בניהול פרויקטים במערכות מידע. בשנה השלישית מבצעים פרקטיקום מעשי, בו משתבצים בחברות מובילות במשק ונחשפים בפועל לתהליכי העבודה.

 

 • המכללה האקדמית צפת - במכללה זו ניתן ללמוד בתכנית ללימודי מערכות מידע קהילתיות, שאורכה שלוש שנים. הלימודים מתמקדים בפן הטכנולוגי של הקמה וניהול של מערכות מידע מתקדמות וכן בניתוח המורכבות של ניהול מערכות מידע עבור ארגונים.
   
 • מכללת עמק יזרעאל - במכללה זו מתקיים מסלול הכולל הן פרקים בפיתוח תוכנה ומערכות מידע ותקשורת, הן פרקים בניתוח מידע עסקי וקבלת החלטות ניהוליות תוך שימוש במערכות מידע, והן התמחות מעשית בחברות במשק.

 

 • אוניברסיטת חיפה - באוניברסיטת חיפה מתקיימת תכנית לימודי מערכות מידע שמקנה ידע וכלים בענפי הניהול, המתמטיקה והמחשבים. ניתן ללמוד בתכנית חד חוגית או לשלב את הלימודים עם חוג נוסף, כגון לימודי כלכלה או לימודי סטטיסטיקה.


 • האקדמית נתניה - מציעה מסלול שאורכו כשלוש שנים, שבא להכשיר מנהלים לארגונים בתחומים שונים ומעניק מיומנויות בטכנולוגיה ובניהול כאחד. בנוסף מוצעות תכניות מגוונות נוספות, ביניהן לימודי מנהל עסקים בהתמחויות שונות, לימודי מדעי המחשב ולימודי מנהל מערכות בריאות.

 

 • האקדמית תל אביב יפו - האקדמית תל אביב יפו מקיימת תואר ראשון B.Sc. במערכות מידע, שמכשיר לתכנון ולניהול של מערכות מידע. המסלול כולל גם הכשרה לניהול פרויקטים PMI כן מכין את הסטודנטים לקראת בחינות ההסמכה של SAP.
   

לסיכום

 

כאמור, זהו תחום מבוקש הדרוש כיום בכל ארגון ועסק; בוגרי תכניות הלימודים השונות יוכלו להשתלב בתעשיות עתירות ידע מגוונות, ובתפקידים שונים. ביניהם, פיתוח תוכנה, פיתוח ותחזוקת מערכות מידע, בקרת איכות, הטמעת מערכות וכמובן – שיפור התהליכים הארגוניים והכלכליים בעסק באמצעות שכלול מערכות המידע.

 

 

רוצה לדעת יותר על ניהול מערכות מידע לתואר? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על ניהול מערכות מידע לתואר
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד ניהול מערכות מידע לתואר

חוות דעת של סטודנטים: ניהול מערכות מידע לתואר (128 חוות דעת)
התקבלו 128 דירוגים בציון ממוצע: 3.7 מתוך 5    
אביב ,המכללה האקדמית לישראל, האקדמית לישראל - ניהול מערכות מידע, 25/03/2019
דירוג: 1/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
משטר דיקטטורי , יחס לקוי , ראש החוג יצחק שמר מתנקם בסטודנטיות ובודק מבחנים על סמך שם ותעודת זהות לא מקצועי בעלי , כל יום ממציא חוקים חדשים כמו דיקטטור לא מדבר עם סטודנטיות בגובה העיניים ומדבר בטון מזלזל ומתנשא , מחפש רק להעיף סטודנטים ולסחוט מהם כספים

על הקמפוס
קמפוס גרוע תביאו אוכל מהבית אין כלום ויקר אין שום הרגשה של מכללה שמצדיקה את 25 אלף בשנה אין ימי כיף אין גיבוש אין פעילויות שום דבר תבוא תשלם תלך אתה עוד כספומט
גוני,מכללת אור יהודה, 3 שנים, 10/03/2019
דירוג: 3/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אווירה חמה מצד המרצים מצד החברים במכללה החומר הנלמד מובן עזרה גדולה מצד המרצים של המכללה קמפוס נגיש ונוח לסטודנטים הלומדים מתחשבים בסטודנט ולא מקשים מכללה מאוד טובה ואני ממליצה על מכללת אור יהודה

על הקמפוס
הקמפוס בסך הכל נוח אין בו קפטריות מפוארות יש חנות קטנה לקנות אוכל ושתיה חניה יש לרוב אבל זה לא חניה של המכללה זו חניה של איזור תעשייה כזה ולרוב יש חניה בסך הכל אני מרוצה מהתנאים שהמכללה מציע לסטודנטים שלה
 
פורומים בתחום
פורום לימודי מנהל עסקים
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
תנאי קבלה ללימודי מנהל מערכות בריאות
תנאי קבלה ללימודי ניהול מערכות מידע
מכללות במרכז הארץ - חוות דעת של סטודנטים
מה ללמוד - לימודי כלכלה או לימודי ניהול לתואר ראשון
תואר ראשון ביזמות עסקית
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לניהול
המכללה האקדמית ספיר
המכללה האקדמית עמק יזרעאל
המרכז האקדמי לב
אוניברסיטת בן-גוריון
אוניברסיטת בר אילן
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על ניהול מערכות מידע לתואר?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד ניהול
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
ניהול משאבי אנוש (לפני 13 שעות, 20 דקות)
הבדל בין ייעוץ ארגוני למשאבי אנוש (לפני 3 ימים, 18 שעות, 41 דקות)
ערכת לימוד לתואר שני (לפני 3 ימים, 19 שעות, 59 דקות)
ערכת לימוד לתואר שני למנהלים (לפני 5 ימים, 16 שעות, 19 דקות)
ציון התואר וקבלה לעבודה (לפני 6 ימים, 13 שעות, 21 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD