לימודי ניהול מחסן ממוחשב במפנה - הקריה להשכלה והדרכה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס ניהול?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ניהול מחסן ממוחשב - מפנה.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ניהול מחסן ממוחשב במכללת מפנה – הקריה להשכלה והדרכה
 
הגברת היעילות והפיקוח
 
מה הקשר בין העבודה במחסן ובין שליטה במיומנויות מחשב? ובכן, כיום, מרבית המחסנים מנוהלים באמצעות מערכות ממוחשבות מתוחכמות המיועדות לשם כך, והדבר מייעל במידה רבה את התפעול ואת הפיקוח בתחום זה; קורס ניהול מחסן ממוחשב מעניק לכם את האפשרות לייעל משמעותית את העסק ואת אפשרויות התעסוקה שלכם במפעלים.
 
מדוע ללמוד את זה?
 
מנהל המחסן אוחז בידיו מידע חשוב ומיקום רגיש בשרשרת הייצור והניהול של מפעלים ושל עסקים. עליו לשלוט בכל הנעשה במחסן ולנהל אותו ביד רמה, ומתוך מקצועיות וקפדנות מרובה. מערכת ניהול מחסנים ממוחשבת (WMS= Warehouse Management System) מסייעת בפעולות השגרתיות של ליקוט, ריענון ואחסון. מערכת זו מאפשרת גם תיעוד של משימות יומיומיות, כגון: קליטת סחורה, השבת סחורה, הכנת משלוחים, ספירת מלאי, העברה בין מחסנים ועוד. כל עסק המצריך ניהול מלאי לוגיסטי והשואף להתרחב, עובר במוקדם או במאוחר למערכת ניהול מחסן ממוחשבת. לפיכך, מי שרוצה להיחשב מקצועי בתחום, מוכרח להכיר את המערכת הזו ולדעת להשתמש בפונקציות הכלולות בה.
 
המערכת הממוחשבת חוסכת בזמן, בכוח אדם ואפילו בשטח אחסון. היא כוללת שיטות ניהול שמייתרות את הצורך לראות בעין את הסחורה, ולכן ניתן לסדר סחורה לגובה ולעומק, ובכך לנצל עוד שטחים. באמצעות מנגנון הדוחות הממוחשבים נמנעות טעויות אנוש בשלב הדיווח, הנובעות בדרך כלל מזיכרון או זיהוי שגויים ומשגיאות הקלדה. הנתונים נקלטים במערכת באמצעות מסופונים וברקודים, ולכן אין צורך להכשיר מחסנאים בכללי דיווח וניהול נכון של ניירת. אם כן, גם אם אתם בעלי עסק או מפעל, לימוד השימוש במערכת ושילובה בניהול השוטף הוא חיוני עבורכם, ועשוי להגדיל את הערך התחרותי שלכם בשוק.
 
על הקורס במפנה
 
הלומדים בקורס ניהול מחסן ממוחשב במפנה – הקריה להשכלה והדרכה, רוכשים ידע באשר לניהול נכון של מחסן, למעקב אחר איכות המלאי, להתנהלות בטיחותית במחסנים ועוד. כל זאת באמצעות לימוד השימוש במודול ניהול המחסן של מערכת ERP-SAP (פריוריטי). משתתפי הקורס אף מתרגלים את השימוש במערכת הממוחשבת באופן מעשי באמצעות מחשבים, במהלך מסלול הלימודים.
 
בין נושאי הלימוד בקורס
 
  • הובלה וביטוח
  • בקרה ניהולית
  • עתודות מלאי
  • מיומנויות ניהול
  • אנגלית למחסנאים
  • ועוד
  • עקרונות מערך רכש
 
 
פרטים נוספים על הקורס
 
הקורס מתקיים בחיפה, בהיקף של 260 שעות לימוד אקדמיות, ובהתאם לדרישות ולמתכונת שמכתיב משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה. מסלול זה מיועד לכל מי שמבקש להשתלב מקצועית בתחום ניהול המחסן, או לאנשים העוסקים בו בפועל ומבקשים לרכוש את הכלים ואת המיומנויות העדכניות הנמצאות בשימוש בו.
 
התלמידים המסיימים בהצלחה את הקורס, על כל דרישותיו, יזכו לקבל תעודת הסמכה "ניהול מחסן ממוחשב", מטעם משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה. לפי מיטב ידיעתנו, בכדי לקבל את תעודת משרד התמ"ת הסטודנטים צריכים להגיש פרויקט גמר בניהול מחסן ממוחשב ולעבור בחינה עיונית.
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מפנה - הקריה להשכלה והדרכה, שלוחת מכון לנדר

עוד מסלולי לימוד - מכללת מפנה
פורום לימודי תעודה | קורסים
בירור לקורס סוכן נסיעות מוסמך
וויצאל ריאן
ללא תגובה
קורס סוכני ביטוח
רינת
ללא תגובה
אפשרויות תעסוקה בקורס בדיקת תוכנה
דני
ללא תגובה
האם אני עומד בתנאי הקבלה של אימון במקום אחר ממכון?
אייל זלישנסקי
ללא תגובה
מקומות ללימודי קורס lean
ניר
ללא תגובה
משך זמן קורס פקידות קבלה
ארשיד פריד
1 תגובות
קורס גישור בירושלים או גבעת זאב
מאיר
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp