רוצה פרטים על ניהול לוגיסטיקה בכיר שלב CLM?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס ניהול לוגיסטיקה בכיר שלב CLM

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על ניהול לוגיסטיקה בכיר שלב CLM? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ניהול לוגיסטיקה בכיר שלב CLM

 

הלוגיסטיקה מהווה תהליך של תכנון, יישום ובקרה של מוצרים ושירותים החל מנקודת המוצא ועד לנקודת הצריכה. מנהלי הלוגיסטיקה אחראיים על התהליך במלואו כמו גם על כל המוצרים בתהליך, אמצעי ההובלה, חומרי הגלם, האנרגיה, האחסנה, חלוקה והפצה, האחזקה והמוצרים הגמורים. כיום, על מנת להנהיג עסק רווחי, לא מספיק לצבור ידע בסיסי בלוגיסטיקה, על כן, מנהלים רבים מעסיקים בארגון מנהל לוגיסטי בכיר ומוסמך בלוגיסטיקה- CLM.

 

קיראו על: לימודי לוגיסטיקה

 

מנהל הלוגיסטיקה צריך להבין היטב את האסטרטגיה העסקית, להכיר את כל מערכות הלוגיסטיקה, להבין את מדיניות המפעל בשרשרת האספקה, לשלוט בכל נושאי החוזים, ניהול המלאי, משלוחים, הפצה ובנוסף לכל אלו, ניהול צוות העובדים במחלקה הלוגיסטית. תפקידו להפעיל טקטיקות ייחודיות תוך שימוש בשיטות וכלי ניהול חדשניים. תוכנית הלימודים מעניקה את כל הידע והכלים הנדרשים על מנת לעבור את מבחן ההסמכה לקבל את תעודת המנהל הלוגיסטי CLM.

 

 

תנאי קבלה וקהל יעד

 

  • בוגרי קורס ניהול לוגיסטיקה - ALP
  • בוגרי קורס קניינות ורכש - APP
  • אנשי לוגיסטיקה בכירים המעוניינים להתעדכן ולהרחיב את הידע בתחום.

 

נושאי לימוד

 

מטרת הקורס הינה הקניית ידע מקצועי וכלים בתחום והכנה למבחן ההסמכה למנהל לוגיסטיקה בכיר - CLM - Certified Logistic Manager.

 

להלן רשימה חלקית של נושאי הלימוד:

 

מושגי יסוד בלוגיסטיקה שיטות ניהול ובקרת מלאי ניהול שרשרת אספקה
הגדרת פרוייקטים תהליכי רכש ואסטרטגיות ניתוח הסביבה העסקית והתחרותית
שיטות איסוף מידע ניתוח מידע ועוד...

 

היכן ניתן ללמוד לקורס ניהול לוגיסטיקה בכיר שלב CLM?

 

  • המכללה העסקית (תל אביב) - הקורס המשותף למכללה העסקית של איגוד לשכות המסחר ולארגון מנהלי הרכש והלוגיסטיקה בישראל.  היקף קורס ניהול לוגיסטיקה ומחסן ממוחשב בכיר הינו מאה חמישים ושתיים שעות לימוד אקדמאיות במתכונת של שלושים ושמונה מפגשים. בוגרים העומדים בכל דרישות הקורס זכאים לתעודת סיום מטעם ארגון מנהלי הרכש והלוגיסטיקה ולשכת המסחר ת"א.

    בוגרים שיעמדו במבחן ההסמכה ובדרישות ההסמכה של ארגון מנהלי הרכש ולהלוגיסטיקה בישראל זכאים לתעודה מטעם ארגון מנהלי הרכש והלוגיסטיקה בישראל המסמיכה לשלב ה-CLM.

 

  • המרכז האקדמי כרמל, היחידה ללימודי חוץ (חיפה) - היקף הקורס של מכללת כרמל הינו שמונה חודשי לימוד. בוגרים שיעמדו בכל דרישות הקורס ויעברו את מבחן ההסמכה זכאים לתעודת מנהל לוגיסטי של המרכז האקדמי כרמל - תעודה של ארגון מנהלי הרכש והלוגיסטיקה בישראל המסמיכה לשלב CLM.

 

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות לימודים נוספים, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על ניהול לוגיסטיקה בכיר שלב CLM?

רוצה לדעת יותר על ניהול לוגיסטיקה בכיר שלב CLM?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
Whatsapp Whatsapp