תואר כלכלה וניהול התמחות בניהול יזמות באקדמית ת"א יפו

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי כלכלה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על לימודי ניהול יזמות - האקדמית ת"א יפו.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי כלכלה וניהול בצירוף חטיבה בניהול יזמות באקדמית ת"א יפו

תואר משולב בכלכלה וניהול מבוקש ביותר בשוק העבודה בכלל ובעולם האקדמי בפרט. כיום, בכל תחומי המשק קיים צורך בכלכלנים בעלי ידע ניהולי – בחברות פרטיות, במשרדי הממשלה, בתאגידים ציבוריים, בבנקים ועוד.

תחום היזמות מהווה חלק חשוב בהקמת פרויקטים שונים. התמקדות בתחום זה בשילוב חטיבה בניהול יזמות מקל על התפקוד בסביבה יזמית ומעניק כלים להקמה וניהול של פרויקטים מיזמיים. האקדמית תל אביב יפו מציעה מסלול ללימודי כלכלה וניהול בצירוף התמחות בניהול יזמות, שמטרתו להקנות לסטודנטים ידע כללי בתורת הכלכלה והניהול שיאפשר השתלבות בסביבה יזמית.


עם סיום התואר הראשון, נפתחים בפני בוגרי המסלול אפשרויות תעסוקה מגוונות במשק הישראלי והבינלאומי, במשרות מעניינות ונחשקות בתחומים רבים ובעיקר בפרויקטים יזמיים שונים. התואר מעניק יתרון בהבנת המרחב העסקי ומרחיב את ההזדמנויות העסקיות והאישיות של כל בוגר. כמו כן, הניסיון שצוברים הבוגרים בתחום זה מאפשר להם להמשיך ללימודים מתקדמים בתחומי הכלכלה, הניהול והחשבונאות במוסדות לימוד מוכרים בארץ ובעולם.

 

 

תכנית הלימודים

תוכנית הלימודים ללימודי כלכלה וניהול עם התמחות יזמות משלבת פן תיאורטי המבסס ידע נרחב בתחום בד בבד עם פן מעשי המעניק כלים יישומיים. התוכנית ללימודי כלכלה וניהול כוללת קורסים מעניינים ומגוונים המקיפים קשת רחבה של נושאים כגון מיקרו כלכלה, טכנולוגיות מידע, חשבונאות, אקונומטריקה, אסטרטגיה ועוד. כל הכלים הללו מסייעים לסטודנטים לפתח, לייסד ולנהל שלל סוגי מיזמים וסטארט אפים.

 

באקדמית תל אביב יפו שואפים להכשיר כלכלנים ומנהלים להשתלבות בסביבה של חדשנות ויזמות. הסטודנטים נחשפים לעקרונות חשובים ביזמות עסקית ומעמיקים במקביל את הידע הכלכלה ובטכניקות ניהול. הם לומדים על השלבים בהקמת מיזם ועל תהליכים שוטפים בניהולו המוצלח והרווחי.


מתכונת הלימוד

 

תוכנית הלימודים נפרסת על פני שלוש שנים , את ההתמחות ביזמות מתחילים בשנה השנייה. במהלך הלימודים על הסטודנט לצבור 115 נקודות זכות בכדי להיות זכאי לתואר ראשון בכלכלה וניהול בצירוף חטיבה בניהול יזמות.

 

במהלך הלימודים הסטודנטים לוקחים חלק בשלל פרויקטים יזמיים שבהם הם מתרגלים בפועל מיומנויות יצירתיות וחדשנות ועבודה בצוותים. בין היתר הם מתרגלים תהליכי יזמות עסקית, יזמות חברתית ללא מטרות רווח ויזמות פנים ארגונית. נוסף על כך, מתקיימות במהלך התואר שלל הרצאות אורח של יזמים, יועצים עסקיים ומומחים מחברות הון סיכון שחושפים את הסטודנטים לכלים מעשיים מתוך נסיונם בתעשייה.


תנאי קבלה


תנאי הקבלה לתואר ראשון בכלכלה וניהול במכללה האקדמית תל אביב יפו בצירוף חטיבה בניהול יזמות כוללים דרישה לציון בפסיכומטרי ולתעודת בגרות מלאה. במוסד הלימוד משקללים את הממוצע בין שני הציונים.

 

נוסף על כך, המועמדים צריכים להציג ציון 80 ומעלה בבגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות לימוד או ציון 55 ומעלה ברמת 5 יחידות לימוד.

 


שכר לימוד

שכר הלימוד במכללה האקדמית תל אביב יפו זהה לשכר הלימוד באוניברסיטאות ונקבע מידי שנה ע"י משרד האוצר. במוסד הלימוד מציעים מלגות שונות לסטודנטים המתקשים בתשלום שכר הלימוד וכן מלגות הצטיינות לסטודנטים עם הישגים גבוהים במיוחד.

 

על מוסד הלימוד


סטודנטים באקדמית תל אביב יפו יכולים ללמוד בעוד שלל תכניות אקדמיות כגון לימודי מדעי המחשב, לימודי מדעי ההתנהגות, לימודי מערכות מידע או לימודי פוליטיקה וחברה. לאחר סיום התואר הראשון, הבוגרים יכולים להמשיך גם לתואר שני בשלל תכניות כגון תואר שני במנהל עסקים או תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני. סטודנטים בבית הספר לכלכלה וניהול יכולים ללמוד בהתמחויות נוספות כגון שוק ההון, נדל"ן, משאבי אנוש והתמחויות ומסלולים נוספים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית תל אביב יפו

עוד מסלולי לימוד - האקדמית תל אביב יפו

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp