לימודים במכללה האקדמית תל אביב יפו
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > כלכלה > לימודי ניהול יזמות - האקדמית ת``א יפו

תואר כלכלה וניהול התמחות בניהול יזמות - באקדמית ת``א יפו

שירות אישי - האקדמית תל אביב יפו

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

כלכלה וניהול בצירוף חטיבה בניהול יזמות במכללה האקדמית ת"א יפו

 

תואר משולב בכלכלה וניהול מבוקש ביותר בשוק העבודה בכלל ובעולם האקדמי בפרט. כיום, בכל תחומי המשק קיים צורך בכלכלנים בעלי ידע ניהולי – בחברות פרטיות, במשרדי הממשלה, בתאגידים ציבוריים, בבנקים ועוד.

 

 

קצת על המכללה האקדמית תל אביב יפו

 

המכללה האקדמית תל אביב יפו הוקמה בשנת 1994 כיוזמה משותפת של אוניברסיטת תל אביב, עיריית תל אביב יפו והמועצה להשכלה גבוהה. המכללה חרטה על דגלה בנוסף למצוינות אקדמית גם דאגה לעתידם המקצועי והתעסוקתי של בוגריה.

 

מדוע ללמוד כלכלה וניהול בצירוף חטיבה בניהול יזמות דווקא במכללה האקדמית ת"א יפו?

 

תחום היזמות מהווה חלק חשוב בהקמת פרויקטים שונים. התמקדות בתחום זה בשילוב חטיבה בניהול יזמות מקל על התפקוד בסביבה יזמית ומעניק כלים להקמה וניהול של פרויקטים מיזמיים. המכללה האקדמית תל אביב יפו מציעה מסלול ללימודי כלכלה וניהול בצירוף התמחות בניהול יזמות, שמטרתו להקנות לסטודנטים ידע כללי בתורת הכלכלה והניהול שיאפשר השתלבות בסביבה יזמית.

 

תוכנית הלימודים ללימודי כלכלה וניהול עם התמחות יזמות משלבת פן תיאורטי המבסס ידע נרחב בתחום בד בבד עם פן מעשי המעניק כלים יישומיים. התוכנית כוללת קורסים מעניינים ומגוונים המקיפים קשת רחבה של נושאים כגון מיקרו כלכלה, מתמטיקה, טכנולוגיות מידע, הסקה סטטיסטית, חשבונאות, אקונומטריקה, יסודות השיווק, יסודות האסטרטגיה. בנוסף, קורסים מגוונים מתחום היזמות המרוכזים בשנה השלישית ללימודים כגון מימון מיזמים, ניהול ביצועים, יסודות המימון, שיווק למיזמים חדשים, היזם והמשקיע, התהליך היזמי ועוד.

 

תוכנית הלימודים נפרסת על פני שלוש שנים (השנה השלישית מוקדשת כולה לחטיבה בניהול יזמות). במהלך הלימודים על הסטודנט לצבור 115 נקודות זכות בכדי להיות זכאי לתואר ראשון בכלכלה וניהול בצירוף חטיבה בניהול יזמות.

 

עם סיום התואר הראשון, נפתחים בפני בוגרי המסלול אפשרויות תעסוקה מגוונות במשק הישראלי והבינלאומי, במשרות מעניינות ונחשקות בתחומים רבים ובעיקר בפרויקטים יזמיים שונים. התואר מעניק יתרון בהבנת המרחב העסקי ומרחיב את ההזדמנויות העסקיות והאישיות של כל בוגר. כמו כן, הניסיון שצוברים הבוגרים בתחום זה מאפשר להם להמשיך ללימודים מתקדמים בתחומי הכלכלה, הניהול והחשבונאות במוסדות לימוד מוכרים בארץ ובעולם.

 

תנאי קבלה

 

תנאי הקבלה לתואר ראשון בכלכלה וניהול במכללה האקדמית תל אביב יפו בצירוף חטיבה בניהול יזמות:

  • זכאות לתעודת בגרות
  • עמידה בבחינה הפסיכומטרית.

 

כמו כן, המכללה תשקול קבלה של מספר מצומצם של מועמדים ללא זכאות לתעודת בגרות וביניהם מועמדים בני 30 ומעלה, תלמידי תיכון מצטיינים שהוכיחו כשרון ויכולת בתחום האקדמי אותו הם מעוניינים ללמוד וחסרי תעודת בגרות שלמדו לימודים אקדמיים במוסד מוכר בארץ בהיקף של 30 ש"ס לפחות.

 

 

שכר לימוד

 

שכר הלימוד במכללה האקדמית תל אביב יפו זהה לשכר הלימוד באוניברסיטאות ונקבע מידי שנה ע"י משרד האוצר. יתרונה של המכללה על פני מכללות אחרות נובע משכר הלימוד הנמוך. כמו כן, המכללה מעניקה מלגות שונות לסטודנטים המתקשים בתשלום שכר הלימוד או סטודנטים בעלי נתוני בגרות ופסיכומטרי גבוהים (פירוט על המלגות השונות ניתן למצוא במדור שכר הלימוד של המכללה).
 עוד מסלולי לימוד - האקדמית תל אביב יפו: 


פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English