רוצה פרטים על קורס ניהול ידע?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס ניהול ידע - מידע בארגונים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס ניהול ידע? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ניהול ידע

ידע הוא כוח וזה ידוע לכולם, אך האם אפשר ללמוד כיצד לנהל את הידע שלנו? התשובה לכך היא בהחלט חיובית. ישנם היום לא מעט קורסים בתחום ניהול הידע במוסדות לימוד רבים בישראל.
 

הקורסים השונים בתחום ניהול הידע מאפשרים לחברות ולארגונים לנהל את הידע הרב שיש להם בכל מיני תחומים. זה יכול להיות ידע מקצועי שנרכש לאורך השנים, ידע פנים ארגוני, ידע חוץ ארגוני, ידע בנושאים ספציפיים (כספים, משאבי אנוש ועוד) וכמובן גם סודות מקצועיים.

 

הידע של כוח חברה הוא הכוח המוביל אותה וללא שימוש נכון בידע קשה מאוד להצליח. אין כל ספק שצריך לדעת כיצד לנהל את כמות הידע העצומה הזורמת בכל ארגון ואת התחום הזה של ניהול ידע כדאי ללמוד באופן מקצועי.

כל מי שרוצה לשפר את הידע וההשכלה שלו בתחומים הללו, מוזמן להירשם לקורסי ניהול הידע השונים שנפתחו בשנים האחרונות.

קורס ניהול ידע, מה לומדים?

המטרה העיקרית של קורס ניהול ידע הוא לסייע לכל חברה לנהל ולהשתמש בידע שיש לה בצורה הטובה ביותר ובמקביל גם לשמור על הידע הזה מפני המתחרים שלה. במהלך קורס ניהול לומדים הסטודנטים תחומים רבים כמו ניהול, הדרכה, תרבות ארגונית, משאבי אנוש, מחשוב ועוד.

 

בין הנושאים הנלמדים בקורסים אלו - כלים ותשתיות לניהול ידע, תכנון אסטרטגי של הידע של החברה,עקרונות השיבה, התנהגות ארגונית, משאבי אנוש וניהול ידע, שמירת המידע ותחזוקו בארגון, ניהול ידע באמצעות מנהיגות, זיהוי תהליכי ניהול הידע בארגון, השפעת ניהול הידע על תהליכים כמו פיתוח, תחזוקה ושכלול מוצרים ועוד.

היכן לומדים וכמה זמן?

ניתן ללמוד את התחום הזה בלא מעט מסגרות ברחבי הארץ. בחלק מהמקומות המדובר בנושאים בתוך מסלולים ארוכים יותר ובחלק מהמקומות קורסים נפרדים בתחום ניהול הידע.

 

בין מוסדות הלימוד העסוקים בתחום - המכללה האקדמית בית ברל (לימודי ארכיונאות, תיעוד וניהול מידע היסטורי ועוד), אוניברסיטת בר אילן (לימודי מידע לתואר שני), הטכניון (לימודי ניהול ידע כחלק מתואר בהנדסה תעשייה וניהול), מכללת One1College, מכללת רוזנט ועוד.

 

רוב הקורסים בתחום זה נמשכים מספר חודשים (3-6) אך יש גם קורסים קצרים יותר וקורסים שהם חלק ממסלול ארוך. בקורסים שאינם חלק מתואר אין צורך בידע מוקדם, אך נדרש בדרך כלל ראיון אישי. לקורסים המתקדמים יותר יש תנאי קבלה קשים יותר בהתאם לסוג הקרוס או המסלול הנלמד.

מדוע כדאי לי לעשות קורס ניהול ידע?

אנשי מקצוע רבים מתחומים רבים מבינים את החשיבות הרבה של ניהול איכותי וחכם של הידע שצברו (או שהארגון בה הם עובדים צבר) ואת הצורך ללמוד ניהול ידע בצורה מסודרת. קורס ניהול ידע מיועד בראש ובראשונה לאנשים בארגון או בחברה העוסקים בכך.

 

אם אתם עוסקים בתחומים כמו משאבי אנוש, אסטרטגיה, ניהול, הדרכה ועוד, כדאי לכם להשתתף בקורסים מוסג זה. כל איש מקצוע שרוצה לשפר את יכולת ניהול הידע שלו יכול להפיק תועלת רבה מהקורסים הללו ולכן הם כה פופולאריים בישראל שנים האחרונות.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס ניהול ידע?

רוצה לדעת יותר על קורס ניהול ידע?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד קורס ניהול ידע

חוות דעת של סטודנטים: קורס ניהול ידע

התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp