רוצה פרטים על ניהול וסוציולוגיה?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי ניהול וסוציולוגיה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על ניהול וסוציולוגיה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי ניהול וסוציולוגיה

תחום הסוציולוגיה הוא תחום מרתק השייך לפקולטה למדעי החברה. כאשר משלבים לימודי סוציולוגיה עם לימודי ניהול מקבלים תואר רב תחומי המקיף נושאים חשובים ומגוונים של החברה בה אנו חיים. שני התחומים הללו עוסקים במחקר וניתוח של התנהגות אנשים, חברות וגופים, ובניסיון לענות על השאלה החשובה - כיצד התנהגות זו משפיעה על כולנו מבחינה אישית, חברתית, כלכלית ועסקית.

כל מי שמתעניין בפן המחקרי של התנהגות ומאפייני בני האדם, לימודי סוציולוגיה הם הלימודים בשבילו. כל מי שרואה את עצמו בעתיד בתפקיד ניהולי, כדאי מאוד שילמד ניהול, ומי שרוצה לשלב בין שני העולמות הללו – המסלול המשולב הזה הוא אידיאלי עבורו!

הסוציולוג עוסק בנושאים מרתקים וחוקר מוסדות כמו משפחה, פוליטיקה, דת, הורות, חברה ועוד. כל גם כל מנהל חייב להבין בתחומים הללו ולכן השילוב הזה הוא חשוב, כיום יותר מתמיד.

המטרה העיקרית של הלימודים לתואר ראשון במסלול זה היא להכשיר אנשי מקצוע איכותיים בתחומים הללו תוך כדי הקניית התמחות עיונית ומעשית בתחומי הסוציולוגיה והניהול השונים, על מנת שיוכלו להשתלב בשוק העבודה הישראלי והעולמי עם תום הלימודים.

לימודי ניהול וסוציולוגיה, מה לומדים?

מסלול הלימודים לתואר ראשון בתחומים הללו, כולל קורסים מרתקים משני התחומים. הסטודנטים יחפשו לחקר המין האנושי תוך ביצוע של עבודות מחקר אישיות וקבוצתיות, ובנוסף ילמדו שיטות ניהול חדשניות ומתקדמות. הקורסים בתואר המשולב הם בין היתר - מבוא לסוציולוגיה, מבוא לאנתרופולוגיה, מגמות בחברה הישראלית, מבוא לניהול, מיקרו ניהול, מקרו ניהול, כלכלת ישראל, פערים ואי שוויון, ניהול חברתית, תיאוריות אישיות, ניהול קוגניטיבית, ניהול פיסיולוגית, מדעי ההתנהגות, ניהול התפתחותית, סטטיסטיקה, ניהול של המינים ועוד.

 


היכן לומדים?

ניתן ללמוד ניהול וסוציולוגיה במסגרת דו חוגית בחלק מהאוניברסיטאות בישראל - האוניברסיטה הפתוחה, אוניברסיטת תל אביב ועוד. בנוסף, קיימים גם מסלולים ייחודים לתחומים הללו במספר מכללות - מכללת רמת גן, המכללה האקדמית אחווה, מכללת רעננה, מכללת פ"ת , מכללת בת ים ועוד. הלימודים נמשכים 3-4 שנים.

השתלבות בתעשייה לאחר הלימודים

לימודי ניהול וסוציולוגיה פותחים לא מעט אפשרויות עבודה לבוגרים שסיימו את לימודיהם. תכנית הלימודים המשולבת, מאפשרת השתלבות בשוק העבודה במשרות בתחום הסוציולוגיה ובתחום הניהול במגוון משרות ותחומים. הדרישה לסוציולוגים ומנהלים איכותיים, הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי גדלה מאוד בשנים האחרונות.

 

בוגרים אשר ירצו להמשיך ללימודי תואר שני על מנת להתמחות בתחום מסוים יוכלו כמובן לעשות זאת. בין המשרות המרתקות בהן ניתן להשתלב בתום הלימודים (כסוציולוגים) - מנהלי כוח אדם, עובדי חברות השמה וכעובדים בחברות, עסקים או עמותות העוסקות בתחומים חברתיים. אלה שירצו להתקדם דווקא בעולם העסקים יוכלו להשתלב במשרות שונות בתחומי הניהול הפיננסי, ההשקעות, שוק ההון ועוד. למצטייני התואר המשולב יפתחו מן הסתם הדלתות בתום הלימודים, הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על ניהול וסוציולוגיה?

רוצה לדעת יותר על ניהול וסוציולוגיה?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד ניהול וסוציולוגיה
חוות דעת של סטודנטים: ניהול וסוציולוגיה
התקבלו 4 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp