רוצה פרטים על ניהול וחינוך?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי ניהול וחינוך

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על ניהול וחינוך? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי ניהול וחינוך

לימודי ניהול וחינוך מיועדים לסטודנטים אשר מתעניינים בשני התחומים הללו ורואים את עצמם ביום מין הימים עוסקים בניהול בתחום החינוך. תחום החינוך הפך בשנים האחרונות למדובר מאוד, וכיום, כולם מבינים את חשיבותו הרבה.

 

ההשקעה בחינוך היא חשובה עבור כל מדינה ובמיוחד מדינה כמו ישראל. ללא חינוך איכותי, קשה מאוד להתקדם הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית. רמת החינוך היא זו אשר תקבע את עתידנו, ולכן חשוב למשוך אנשים איכותיים ללימודים בתחום זה. סטודנטים אשר מחליטים לשלב את לימודי החינוך עם לימודי הניהול, פותחים לעצמם אפשרויות רבות ומגוונות.

חשוב לזכור כי חינוך וניהול הם מקצועות בפני עצמם ואין להקל בכך ראש. לא כל אחד מתאים להיות מורה, ולא כל אחד מתאים להיות מנהל וכמובן - לא רבים מתאמים לעסוק בשני המקצועות גם יחד. מנהלי בתי ספר למשל, משפיעים על דורות רבים של ילדים, וילדות, נערים ונערות, ולכן החשיבות של אנשי המקצוע הללו היא כה גדולה.

מסלולי הלימוד המשולבים מיועדים לסטודנטים הרוצים להשתלב בתחום הניהול והחינוך בתחומים שונים וכן במשרות הקשורות לתחום החינוך כמו ניהול בתי ספר, ניהול מערכות חינוכיות, ניהול גופים העוסקים בחינוך בלתי פורמאלי ועוד.

לימודי ניהול וחינוך, מה לומדים?

בלימודי החינוך ישנם מספר התמחויות מרתקות המחולקת לפי גילאים ונושאים - חינוך ביה"ס היסודי, חינוך לגיל הרך, גננות, חינוך מיוחד, הוראת מוזיקה ותנועה חינוך בחטיבות הביניים, חינוך גופני ותנועה, חינוך סביבתי, חינוך בתחום המחול ועוד. תחום הניהול הוא כללי יותר ועוסק בעיקר בתחומים הקשורים לניהול כמו כלכלה, שיווק, חשבונאות, משאבי אנוש, משפט ועוד.

מסלול הלימודים המשולב כולל קורסי חובה בתחומים מגוונים וכן קורסי בחירה מתחומי החינוך והניהול, למשל - ניהול בחינוך, תכנון פיתוח ויישום תוכניות לימודים, מנהיגות ויישומיה בחינוך, סוגיות בחינוך מיוחד, ניהול חברתית, תיאוריות אישיות, פסיכולוגיה בחינוך, ניהול התפתחותית, ניהול קוגניטיבית, ניהול של המינים, ניהול בין תרבותית, מיקרו כלכלה, מקרו כלכלה, התנהגות ארגונית, ניהול משאבי אנוש ועוד.

היכן לומדים?

ישנם לא מעט מוסדות אקדמיים בהם ניתן ללמוד חינוך בישראל כמו מכללת אורנים, בית ברל, סמינר הקיבוצים, מכללת לוינסקי ועוד... בחלק מהאוניברסיטאות ניתן לשלב בין לימודי ניהול ולימודי חינוך וישנן גם מספר קטן של מכללות (כמו מכללת רמת גן ומכללת רעננה, מכללת פ"ת ועוד) בהן נפתחו מסלולי לימוד מיוחדים לתחומים הללו. הלימודים נמשכים בדרך כלל כ- 3-4 שנים.

 


השתלבות בתעשייה לאחר הלימודים

סטודנטים המסיימים תואר ראשון בניהול וחינוך יכולים להשתלב מייד בתום הלימודים בשוק העבודה. בוגרי תואר ראשון במסלול זה יכולים להשתלב במשרות שונות בתחומי הניהול הפיננסי, ההשקעות, שוק ההון ועוד. בוגרים אשר ירצו לפנות לתחום החינוך יוכלו (עם קבלת תעודת ההוראה) להשתלב כמורים במסגרות פרטיות או במערכת החינוך במגוון תחומים נהוליים ואחרים (הגיל הרך, חינוך מיוחד, בית ספר יסודי, תיכון ועוד).

שירות אישי חינם

צריך פרטים על ניהול וחינוך?

רוצה לדעת יותר על ניהול וחינוך?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד ניהול וחינוך

חוות דעת של סטודנטים: ניהול וחינוך

התקבלו 13 דירוגים בציון ממוצע 4.3 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp