לימודי ניהול משאבי אנוש במכללה האקדמית כנרת

שירות אישי - צור קשר

המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית כנרת

לימודי ניהול משאבי אנוש BA במכללה האקדמית כנרת


דואגים לרווחתם של העובדים


בארגונים רבים היום מתחזקת ההבנה לגבי חשיבותו של המשאב האנושי לתפקוד השוטף של החברה. העובדים תורמים מהכישורים והיכולות שלהם לשורות הארגון והייחוד שלהם מאפשר לו להצטיין ולהתבלט מבין המתחרים. עסקים וחברות משקיעים מאמצים רבים לטיפול ולשימור ההון האנושי שלהן, החל מגיוס ומיון של עובדים מתאימים ועד לעיצוב של הסביבה המקצועית ולהתאמתה לכל צורכי הארגון. תרבות ארגונית מגובשת ויעילה היא מצרך חשוב בכל ארגון, מתאגידי ענק ועד לסטארט אפים ומיזמים קטנים.


במכללה האקדמית כנרת אפשר ללמוד בתכנית לימודי ניהול משאבי אנוש, שמעניקה כלים לניהול מתקדם ועדכני של המשאב האנושי בארגונים. לאורך לימודיהם הסטודנטים לומדים על גישות לניהול הון אנושי בחברות במגזר העסקי, הציבורי והפרטי, במטרה לדאוג לרווחת העובדים ולארגון סביבת העבודה שלהם.


באפשרות הבוגרים נפתחות מגוון אפשרויות לתעסוקה במוסדות ובארגונים, הם יכולים לשמש מנהלים כלליים ומנהלי משאבי אנוש, לעבוד כיועצים בין לאומיים וכן להשתלב בפיתוח משאבי האנוש במפעלים, במיזמים עסקיים ובמסגרות נוספות. הם יכולים גם לפנות לתחום המחקרי ולהשתלב במכונים, ובאפשרותם גם להמשיך לתארים מתקדמים באקדמיה.

 

המחלקה לניהול משאבי אנוש במכללה פועלת בהתאם לצורכים עכשוויים של העולם הארגוני שעולים מן השטח. תכנית הלימודים מתמקדת בהקנייה של מיומנויות שנדרשות בעולם העבודה של היום והיא משלבת פרקטיקה לכל אורך הלמידה, החל מן השנה הראשונה ללימודים, במסגרת פרקטיקום ייחודי ומתקדם.


תכנית הלימודים


הסטודנטים רוכשים ידע רב בתחומי הניהול, המשאב האנושי והארגון. הם מתוודעים לשלל היבטים במערכות חברתיות שתומכות בפעילות ציבורית ועסקית ובוחנים את התנהלותם של ארגונים במגזרים שונים, כגון המגזר השלישי, ארגונים ציבוריים, ארגוני שירות ומיזמים פרטיים. לשם כך הם בוחנים סוגיות בתחומי דעת שונים בהם מנהל עסקים, סוציולוגיה, מדעי המדינה, כלכלה ופסיכולוגיה ארגונית. נוסף על כך, הם רוכשים סל נרחב של מיומנויות ניהול דרכן הם יכולים לנתח ולבאר את המציאות העכשווית בארגונים, לרבות קודים תרבותיים וסמלים. 

 

כמו כן, חלק מתוכנית הלימודים מוקדש להכשרה מעשית והכנה לקראת עבודה בתחום. הסטודנטים משתתפים בפרקטיקום בן שני שלבים, שמתקיים בארגונים עסקיים וציבוריים שונים.


מתכונת הלימוד


משך הלימודים כשלוש שנים, כאשר נדרש מהסטודנטים להשלים קורסים בסך 120 נקודות זכות. הסטודנטים משתתפים בקורסי חובה, ביניהם מבואות במדעי החברה וכן לימודים מתודולוגיים וקורסים בהם נלמדים כלים יישומיים, שנותנים תשתית נדרשת לאנשי מקצוע בתחום ניהול משאבי אנוש. כמו כן, בפני הסטודנטים עומדים מגוון קורסי בחירה בתחום הניהול. כמו כן, הם לוקחים חלק בסדנה לימודית ובפרקטיקום יישומי שמאפשרים להם לתרגל בפועל את העקרונות הנלמדים בניהול המשאב האנושי.


המכללה האקדמית כנרת מציעה לימודי משאבי אנוש במסלול לימודי ערב, שמתאים במיוחד למי שמעוניינים לשלב את לימודיהם עם עבודה. בתכנית לאנשים עובדים מתקיימים שיעורים במהלך יומיים בשבוע, בשעות אחר הצהריים והערב וכן בימי שישי בשעות הבוקר.


נושאי הלימוד


נושאי הלימוד בתכנית זו כוללים בין היתר:

 

  • פוליטיקה ארגונית
  • התנהגות ארגונית
  • מיון והערכת עובדים
  • פיתוח וניהול עובדים
  • מערכות מידע בניהול    
  • יחסי עבודה
  • אתיקה בניהול
  • דוחות פיננסיים
  • תורת הארגונים    
  • ועוד


על מוסד הלימוד


המכללה האקדמית כנרת נמצאת בעמק הירדן והיא מפעילה מגוון של תכניות לתואר הראשון בשני בתי ספר, בית הספר להנדסה ובית הספר למדעי החברה והרוח. בין המסלולים הנלמדים אפשר למנות לימודי ארץ ישראל, לימודי מדעי ההתנהגות, לימודי ניהול מלונאות ותיירות ותואר ראשון בתקשורת. כמו כן פועלת תכנית לימודים רב תחומיים, המוצעת גם במסלול מותאם לאנשים עובדים. מוסד הלימוד מציע גם מכינות קדם אקדמיות למועמדים אשר אינם עומדים בתנאי הקבלה לתכניות הלימודים.

 


תעודה


הסטודנטים אשר עומדים בכל חובותיהם ומשלימים את הלימודים בתכנית בהצלחה זכאים לקבל תואר ראשון BA בניהול משאבי אנוש מטעם המכללה האקדמית כנרת. 

 

קיימת אפשרות לסטודנטים שמעוניינים בכך, לשלב בעת שנתם השלישית לימודי תעודה בתחום הייעוץ הארגוני. הבוגרים של מסלול זה מסיימים את הלימודים עם תעודה נוספת המעידה על סיום הכשרה מקצועית בייעוץ ארגוני.

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית כנרת

חוות דעת של סטודנטים על כנרת - לימודי ניהול משאבי אנוש

התקבלו 20 דירוגיםבציון ממוצע: 4.1 מתוך 5

המכללה האקדמית כנרת
30/10/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

התחושה במכללת היא נעימה וטובה המרצים מאוד אכפתיים כלפי הסטודנטים, ויש במכללה רצון גדול ליצור סביבת ל קרא עוד...

על הקמפוס

הקמפוס בחלקו יפה נגיש ונעים וחלקו פחות, יותר ישן ופחות מסודר אך בסך הכל הכללי הקמפוס נקי ומאוד נוח ל קרא עוד...

טיפים

ליצור יותר אפשרות של שילוב בין לימודי תואר לבין עבודה ואימהות כגון אופציה יותר טובה של קורסים מתוקשב קרא עוד...

המכללה האקדמית כנרת
16/10/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוירה חמימה ומשפחתית , קבלת האחר .תמיכה ועזרה מלאה מצד הנהלה ועובדי המכללה .

על הקמפוס

קמפוס מהממם אל מול הכנרת . אווירה נעימה וטובה להתחיל את שנת הלימודים .

טיפים

יש להתרשם תחילה מהמכללה , שנית יש לשוחח עם סטודנטים שלמדו את המסלול הרלוונטי אליך ולהיתרשם .


לכל חוות הדעת
ssssssssss

מתוך פורום המכללה האקדמית כנרת

מערכת הסעות למכללה מירושלים
אוריה
ללא תגובה
קורס הנהלת חשבונות 3
ספיר אליאב
ללא תגובה
קורסים וסדנאות חובה בתקשורת
אלמוג
ללא תגובה
לימודי מלווי קבוצות בחול
הירש אילה
ללא תגובה
מעונינת להרשם כשומעת חופשיה
ריקי
ללא תגובה
מעוניין להירשם לקורס שפת הגוף
עמי באזוב
ללא תגובה
קורס שפת גוף ותקשורת בינאישית
מריסאת ח'אלד
2 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp