תואר ראשון בניהול באוניברסיטת תל אביב

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי ניהול?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על לימודי ניהול - אוניברסיטת תל אביב.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי ניהול לתואר ראשון באוניברסיטת תל אביב

 

קצת על הפקולטה לניהול של אוניברסיטת תל אביב...

 

הפקולטה לניהול של אוניברסיטת תל אביב היא בעצם בית ספר למוסמכים בתחומי מנהל עסקים. הפקולטה נחשבת לגדולה ביותר במדינת ישראל ובנוסף לכך, בעלת הכרה עולמית מטעם הארגון הבינלאומי המוביל של בתי הספר למנהל העסקים: AACSB International.

 

מטרת לימודי תואר ראשון בניהול

 

לימודי ניהול ייקנו לסטודנט ידע תיאורטי מקיף, כלים מעשיים לניתוח בעיות ניהוליות מגוונות ושילוב יסודות החיוניים ורלוונטיים לניהול, מדיסציפלינות כגון: סטטיסטיקה, כלכלה, מתמטיקה, פסיכולוגיה, סוציולוגיה ומשפט, לצד לימודים מעמיקים בניהול, כגון: שיווק, מימון, התנהלות ארגונית, תפעול וייצור, החלטות, חקר ביצועים ומערכות מידע. לימודים אלו באוניברסיטה מכשירים את הסטודנט להשתלבות מקצועית מוצלחת ולהמשיך בלימודים אקדמיים גבוהים בניהול.
 

 

תוכנית לימודים

 

תוכנית הלימודים לתואר ראשון "בוגר אוניברסיטה B.A" בחוג לניהול של אוניברסיטת תל אביב הינה תוכנית דו חוגית. תוכנית זו מאפשרת לסטודנטים ללמוד בחוג לניהול לצד חוג נוסף לבחירתם. היקף תוכנית הלימודים כולל 62-77 ש"ס (שעות סמסטריאליות) בחוג לניהול ושאר השעות הן בהתאם לחוג הלימודים המשני אותו בחר הסטודנט.

 

התוכנית כוללת קורסי חובה המחולקים ללימודי מבואות ולימודים מתקדמים, קורסי בחירה בהתאם להתעניינותם של הסטודנטים וסמינר מחקר.

 

משך הלימודים

 

לימודי ניהול באוניברסיטת תל אביב נמשכים 3 שנים אקדמיות, 6 סמסטרים כאשר פרק הזמן בו חייב הסטודנט לסיים את כל חובותיו האקדמיות לתואר הראשון, לא יעלה על 4 שנים אקדמיות.

 

תנאי קבלה

 

תנאי הקבלה לתואר ראשון בניהול באוניברסיטת תל אביב משתנים בהתאם לשנת הלימוד הספציפית. למרות זאת, ישנם תנאי קבלה משוערים והם: ציון התאמה בין 660 ל- 680 (ציון זה בעצם מהווה שקלול של ציון הפסיכומטרי עם תעודת הבגרות) או ציון פסיכומטרי 728 ותעודת בגרות ללא התייחסות לממוצע הציונים.

 

כל המועמדים נדרשים להציג 4 יח"ל בבגרות במתמטיקה או ציון 90 ומעלה בבחינת המיון במתמטיקה. כמו כן נדרשים המועמדים להציג ציון 620 ומעלה בבחינה הפסיכומטרית. נדגיש כי קבלת המועמד כפופה להחלטות של שתי ועדות קבלה: של החוג לניהול והחוג המשני אליו נרשם המועמד.

 

סיום הלימודים, קבלת התואר ואפשרויות תעסוקה

 

לאחר סיום הלימודים, הבוגרים אשר עמדו בכל הדרישות לתואר, רשאים לקבל תואר אוניברסיטאי ראשון "בוגר בניהול B.A" מטעם החוג לניהול של אוניברסיטת תל אביב. תואר זה הינו יוקרתי ומוכר על ידי המל"ג. לאחר קבלת התעודה, יוכלו הבוגרים להשתלב במגוון תפקידי מפתח ניהוליים בחברות וארגונים ברחבי הארץ, בתעשיית ההיי טק, בעולם העסקים וכדומה.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת תל אביב

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת תל אביב
פורום לימודי מנהל עסקים
במה עובדים אחרי תואר במנהל עסקים?
משה סיני
3 תגובות
ביקוש לבוגרי מנהל עסקים בהתמחות יזמות
עדו
1 תגובות
התמחות בביג דאטה ובינה עסקית בתואר שני במנהל עסקים
רועי רותם
3 תגובות
לימודי מידע עם ניהול טכנלוגיה - איפה מתקיים?
יוסר בדיר
1 תגובות
לימודים במנהל עסקים התמחות ביזמות וחדשנות
טל לוי
1 תגובות
כמה קשה המתמטיקה בלימודי מנהל עסקים?
נורה
2 תגובות
תואר 2 במנהל עסקים התמחות בנדלן
רון אגדי
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp