לימודי ניהול והנדסת אבטחת מידע בשיא סקיוריטי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מחשבים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על ניהול והנדסת אבטחת מידע - שיא סקיוריטי.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מנהלי אבטחת מידע CISO ומהנדסי אבטחת מידע ב – See Security – בית הספר לאבטחת מידע וללוחמת מידע

 

הראש האסטרטגי

 

תחום אבטחת המידע הוא תחום שכיום כבר נודע בחשיבותו הרבה בכל מקום הכולל מידע רב ומעבר של מידע, והוא כולל תפקידים רבים ומגוונים, כאשר בראשם עומד האדם בתפקיד האחראי ביותר בתחום זה, והוא ארכיטקט המערכת. קורס ניהול אבטחת מידע CISO אינו כולל לימודי טכנאות ואחזקה של מערכות לאבטחת מידע, אלא מתמקד בתפקידים אסטרטגיים כניהול, ארכיטקטורה, הנדסה ובקרה. תכנון מערכות לאבטחת מידע הוא התפקיד הכולל את הראייה הרחבה ביותר והדורש את ההבנה המעמיקה ביותר באשר לצורכי הארגון והמידע שבעבורו מתוכננת המערכת לאבטחת מידע.

 

התכנים בקורס מנהלי אבטחת מידע

 

קורס מנהלי אבטחת מידע CISO ומהנדסי אבטחת מידע ב – See Security – בית הספר לאבטחת מידע וללוחמת מידע, הוא קורס מקיף ומעמיק ביותר, המכשיר את המשתתפים בו לדרגות הניהול והתכנון הקשורות במערכות לאבטחת מידע. הקורס כולל כלים רבים לחשיבה ולאסטרטגיות של מערכות לאבטחת מידע. בין הנושאים הנלמדים בתכנית לימודים זו:

 

 • מבוא לחשיבת אבטחה – סדנה זו סוקרת את מושגי היסוד בתחום אבטחת המידע, מטרות, אסטרטגיות, התמחויות והסמכה.
 • לימודי Linux – כולל את הקורס Basic Linux
 • קורס Hacking Techniques – הבנה והיכרות עם כלים ושיטות בתחום ה – Penetration Testing.
 • קורס תכנון והנדסת אבטחת מידע – הבנת כלי העזר הקיימים, הפעלתם, שימושיהם ואופן שילובם במערך אבטחה יעיל.
 • מעבדת הקשחת Windows – תכנון ההגנה על תשתית הרשתות והשרתים באמצעות הקשחה של מערכות ההפעלה שלהם.
 • Secured Development – פיקוח על מפתחי תוכנה והנחייתם לעבודה מאובטחת.
 • Security Governance – ארגון אבטחת המידע ביום-יום – CISSP, CISM, ISO 27000, רגולציה ותקנים בישראל, ועוד.
 • תפקידים ופונקציות של CISO – עבודתו של מנהל אבטחת המידע, תפקודי CISO ועוד.

 

קהל היעד

 

קורס מנהלי אבטחת מידע מיועד לאנשים בעלי ידע וניסיון מעשי בתחומי התשתיות, ניהול הרשתות, התכנות או החומרה, וכן לבעלי תואר ראשון או שני במדעי המחשב. אנשים בעלי תנאי סף אלה, המעוניינים להכשיר עצמם להסמכה מקצועית ולכלים ניהוליים בתחומי אבטחת המידע – להם מיועד קורס זה.

 

תנאי הקבלה

 

לקורס זה מתקבלים בעלי רקע מעשי וידע תיאורטי בניהול רשתות לינוקס או Windows, או לחילופין בעלי ניסיון בתחומי אבטחת המידע או פיתוח תוכנה. בנוסף, נדרשים היכרות עם מערכות לינוקס, Windows, WEB, TCP/IP וכן עם שירותי Http, SMTP, DNS ועוד. על כל המועמדים לעבור בהצלחה ריאיון קבלה אישי, ומאחר שהקורס כולל שעות רבות של לימוד עצמאי מונחה – עליהם להיות בעלי יכולת ונכונות ללימוד מסוג כזה.

 

מתכונת הלימודים

 

הלימודים בקורס מנהלי אבטחת מידע ב – See Security נערכים בהיקף של 280 שעות לימוד, הנפרשות על פני 70 מפגשים. הקורס נערך במשכן שיא סקיוריטי ברמת גן, בקרבה למתחם הבורסה, במסלול ערב דו שבועי. הלימודים בקורס כוללים מטלות ועבודה עצמאית מונחית בהיקף רחב, כאשר על הסטודנטים לעבור בהצלחה את המטלות ואת המבחנים הפנימיים הנערכים בסיום לימוד כל אחד מן המודולים – בציון מינימלי של 75. מעבר לכך, קיימת חובת נוכחות של 80% לפחות בשיעורים.

 

תעודות והסמכה

 

לעומדים בכל דרישות הקורס תינתן תעודת גמר מטעם See Security – בית הספר לאבטחת מידע וללוחמת מידע, תעודת "מנהל אבטחת מידע ארגוני בכיר- CISO". המסלול מהווה הכנה לבחינת ההסמכה החיצונית CISSP, אך על התלמידים להירשם באופן עצמאי לבחינה זו וכן לשלם עליה בנפרד.

 

לסיכום

 

קורס מנהלי אבטחת מידע CISO ומהנדסי אבטחת מידע בשיא סקיוריטי מכשיר בוגרים המסוגלים להתמודד עם כל ההיבטים התכנוניים והניהוליים הקשורים במערכות לאבטחת מידע. כך, בתום המסלול הבוגרים יידעו להתמודד עם נושאים כבחירת רכיבי המערכת המתאימים, יישומם בטכניקה המותאמת, תכנון מערך אבטחת מידע שלם, הבנה וניתוח של אירועים שונים בתחום, ובהתאם – ישתלבו בקלות בתפקידים מובילים בחברות ובארגונים שונים, כמנהלי אבטחת מידע בכירים.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת שיא סקיוריטי | see security

ssssssssss

פורום לימודי מחשבים

קורס ריענון בcnc
נועם סביון
1 תגובות
מעבר בין אוניברסיטאות במדעי המחשב
נועם
1 תגובות
איך לומדים בתקופת הקורונה?
יוסף בוארדי
1 תגובות
קורס ניהול רשתות תקשורת ותשתיות ענן MCSA
לידור נחום
1 תגובות
האם לעשות הסבה מהוראה לתכנות?
הודיה
1 תגובות
קורס אוטוקד בבאר שבע
אבי שטרית
1 תגובות
קורסים באופיס ואקסל בירושלים
אווה רצקר
1 תגובות
לכניסה לפורום

התאמתך לתפקיד מתכנת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

מעל 29,043 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל1,223 חוות דעת

 • 4.2

  מכללת תל חי555 חוות דעת

 • 4.0

  האוניברסיטה העברית בירושלים950 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא מחשבים

פלי הנמר פלד
פלי הנמר פלד, יזם הייטק ומנהל של קבוצת "אנשים ומחשבים" לתחומי הטכנולוגיה מאמין שאחד הכלים להצלחה בהייטק הוא אהבה גדולה לתחום.
"חשוב שתהיה הלימה בין מה שאוהבים למקצוע שבו עוסקים. לא מספיק לרצות לעשות הרבה כסף, צריך לבחור במה שבאמת אוהבים. אם אתה באמת אוהב משהו אתה לא תתייאש גם אם בתחילת הדרך לא תמיד תצליח."
בעיניו, כדי לעמוד בקצב המהיר של עולם ההייטק חשוב להמשיך ללמוד ולהתעדכן. "צריך לא להפסיק ללמוד. בזמן שאתה לא שם לב לנושא חדש שמתפתח, באים אחרים, לוקחים לך את הרעיון ומצליחים. צריך להיות הכי טוב שיש כל יום מחדש."
פלי הנמר פלד
נשיא קבוצת העיתונות והתקשורת "אנשים ומחשבים"
ד"ר תמי אמיר
בתחום המחשבים נמצא הכשרות רבות במגוון רחב של עיסוקים ומקצועות כגון – מנהלי רשת, טכנאי PC, תמיכה והדרכה של אופיס, ניתוח מערכות ועוד. ההכשרות משתנות הן בשעות ההכשרה והן במשך חודשי ההכשרה (קורסים בהיקפים משתנים של בין 70-230 שעות בין מספר חודשים מצומצם לשנה ויותר).
המשותף לכל ההכשרות בתחום המיחשוב שהן כולן דורשות כישורים טכניים בסיסיים ולצידם רצויה יכולת כמותית סבירה (כמובן שרצוי אף למעלה מכך).
תחומי העניין של הפונה להכשרות אלו, רצוי שיהיו בתחום הטכני והארגוני, ובתכונות האישיות רצוי שיהיה סטודנט סקרן, המוכן ללמוד בכוחות עצמו הן באמצעות ספרים והן באינטרנט, בעל "ידיים טובות", שאוהב תכנים הקשורים לחומרה ולתוכנה.
לעיתים נדרשת עבודה מול לקוחות ברמות שונות של שירות דבר המצריך תקשורת בינאישית וראייה ארגונית רחבה.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp