קורס נומרולוגיה בבית נריה - מרחב רוחני הוליסטי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס מיסטיקה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על לימוד נומרולוגיה - מרכז נריה.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי נומרולוגיה במרכז נָריָה – המרכז להתפתחות התודעה
 
דה ז'ה וו
 
מדוע אנו רוצים כל כך בדברים מסוימים? במה אנו שונים מאחרים? מהן הצורות בהן אנו באים לידי ביטוי בעולם הזה? מהו הייעוד שלשמו באנו לכאן? – שאלות אלו מעסיקות רבים מאיתנו בתקופות מסוימות בחיים. כך, חשוב לנו לפתח מודעות ליכולות האישיות שלנו, כאשר אנו באים לבחור לעצמינו מקצוע. למעשה, בכל פרשת דרכים בחיינו רבים מאיתנו מחפשים יועץ, שיכוון אותנו אל המקום שיעשה לנו הכי טוב ואל הסביבה הנכונה שתפתח אותנו כראוי, בין אם זו סביבת מגורים ובין אם זו סביבת לימודים או עבודה.
 
חלק מן התכניות ללימודי נומרולוגיה נועדו להכשיר יועצים, שיוכלו להסתייע בכלי תורה זו על מנת לכוון אנשים אל הייעוד שלהם, אל מילוי הצרכים והשאיפות שלהם ואל מימוש היכולות המיוחדות שניתנו להם. כזה הוא המסלול ללימודי נומרולוגיה במרכז נריה להתפתחות התודעה. תכנית הלימודים בנריה כוללת הן העשרת ידע בנושאים עיוניים מרתקים והן הכשרה לטיפול, ייעוץ ואיבחון.
 
על מרכז נריה
 
מרכז נריה הוא מרחב רוחני, שבו מתקיימים טיפולים, מפגשי הדרכה, פגישות אבחון, קורסים וסדנאות. המרכז הוקם על ידי מטפלת יועצת, הנעזרת בנומרולוגיה, בקבלה וביכולות התקשור שלה על מנת לתת ריפוי והכוונה לאנשים פרטיים, לזוגות ולקבוצות. אישה זו אף מדריכה ומייעצת למטפלים בנושאים אתיים של יחסי מטפל מטופל ובנוגע לבעיות, שאיתן מגיעים האנשים הזקוקים לעזרה.
 
הגישה העומדת בבסיס הלימודים במרכז נריה היא גישה היוצרת חיבור בין נומרולוגיה לפסיכולוגיה יונגיאנית. על גבי בסיס זה נבנה הידע וניסיון החיים העשירים של מייסדת המרכז. ידע וניסיון זה כוללים עיסוק במגוון של בעיות, כגון: חרדת בחינות, בעיות משקל, הפרעות קשב וריכוז, בעיות רגשיות ועוד, וכן הסתייעות בכלים מקצועיים כריפוי ברגרסיה, ריברסינג, רייקי, קריאה בכף היד, דמיון מודרך, פסיכותרפיה הוליסטית, וכמובן – נומרולוגיה.
 
על הקורס בנריה
 
לימודי נומרולוגיה במרכז נריה כוללים ארבעה שלבים, והם: קורס בסיסי, קורס מתקדם, לימוד הנומרולוגיה הקבלית והכשרה בטיפול. בסיום כל שלב במסלול הלימודים מקבלים הסטודנטים תעודה. מטרת ההכשרה בטיפול, השלב האחרון בתכנית, היא לתת לבוגרי הקורס יכולת לזהות בתהליך טיפולי את הגורם הראשוני המונע מן האדם לממש את ייעודו בעולם, לצורך מתן אבחון והדרכה.
 
תכנית הלימודים
 
הקורס במרכז נריה מכיל ידע תיאורטי רב, תרגול המיומנויות הנלמדות וחוויות התבוננות אישיות למודעות עצמית. הסטודנטים בקורס מגיעים להבנה באשר להשפעתם של גלגולי חיים קודמים על תאריך הלידה של האדם בגלגול הנוכחי ועל גורלו. כמו כן, הם לומדים על משמעות שמו של האדם, ועל תפקידיהם האפשריים של צמתים וזמנים שונים בחיי אדם. משתתפי הקורס מוכשרים בפיענוח של מפות לידה, המסוגלות למסור מידע חיוני בנוגע לייעוד ובאשר לבעיות בהן נתקל המטופל במהלך חייו. הם לומדים על חלקי הנפש הנסתרים, על דפוסי חשיבה ועל שאיפות חבויות.
 
נושאי לימוד
 
 • מערכת הצ'אקרות
 • חסימות בגוף
 • הספירות הקבליות
 • חותם הנשמה
 • חסימות פסיכולוגיות
 • חסימות אנרגטיות
 • שיעורים קארמטיים     
 • ועוד
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 28,884 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  האוניברסיטה העברית בירושלים939 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל1,221 חוות דעת

 • 4.2

  מכללת תל חי555 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp