רוצה פרטים על נוירוביולוגיה ואתולוגיה?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תואר שני בנוירוביולוגיה ואתולוגיה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על נוירוביולוגיה ואתולוגיה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני בנוירוביולוגיה ואתולוגיה

 

מזה זמן רב חוקרים רבים מתחומי ידע שונים מנסים להבין את סוד פעולתם של המנגנונים העומדים בבסיס ההתנהגות של בעלי החיים ושל האדם בכלל. חקר מנגנוני ההתנהגות תופס תפקיד מרכזי גם בשיפור איכות החיים ובפתרונן של בעיות בריאותיות ונפשיות כגון מחלת האלצהיימר, מחלות פסיכיאטריות וירידת היכולת המנטלית המלווה את ההזדקנות.

 

מטרת הלימודים

 

מטרתן של תכניות לתואר שני בנוירוביולוגיה ואתולוגיה היא להבין טוב יותר את האופנים בהם נקבעת ומושפעת התנהגותו של האדם באמצעות גורמים ביולוגיים ברמת המולקולה. מטרה נוספת היא לקדם את ההבנה שלנו בתחום התנהגות בעלי החיים, ובתחום ההשפעות ויחסי הגומלין בין גורמי סביבה ובין גורמים המצויים בתוך התא. כמובן ששני כיווני המחקר יכולים להאיר במסקנותיהם זה על זה ולקדם את הידע בשני התחומים.

 

 

תכנית הלימודים

 

תכנית הלימודים כוללת: קורסי חובה המשותפים לכל הסטודנטים בתוכנית, השתתפות פעילה בסמינריון מחלקתי, ביצוע עבודת גמר מחקרית (תזה) שתוגש כחיבור וכהרצאה והשתלמויות עזר ברמת חובה בנושאים- בטיחות במעבדה, והסמכה במחקר בבעלי חיים. ישנן תכניות בהן מושם דגש על פיתוח טכנולוגיות חדשניות לצורך ביצוע הדמיות מוח בלתי פולשנית או לעריכת אנליזה מולקולרית בתאים עצביים. סגל המרצים בתכנית יכול להיות מורכב מחוקרים בחוגים שונים: פסיכולוגיה (פסיכוביולוגיה ונוירופסיכולוגיה) ,לקויות למידה, ביולוגיה אבולוציונית וסביבתית. סטודנטים שיסיימו את התוכנית בהצטיינות יוכלו אף הם להצטרף לסגל התוכנית של המרכז לחקר המח וההתנהגות.

 

נושאי הלימוד

 

בין הנושאים הנלמדים בתכנית לתואר שני בנוירוביולוגיה ואתולוגיה:

 

 • אקולוגיה התנהגותית
 • דימות המוח
 • אבולוציה של התנהגות
 • קוגניציה ושפה
 • אנליזה אלקטרופיזיולוגית
 • אנליזה מולקולרית
 • נוירוביולוגיה תאית ומערכתית
 • אנליזה מיקרוסקופית      
 • אופני למידה וזיכרון בראי הביולוגיה
 • ועוד
 • המערכת הנוירוביולוגית בפעולות תאים ורשתות עצב     
 

 

 

קהל יעד

 

התכנית מיועדת לבוגרי תואר ראשון בביולוגיה בעלי הישגים גבוהים בלימודים, וכן לבוגרי מדעי הטבע עם רקע מתאים, שמעוניינים להמשיך למחקר אקדמי או רפואי.

 

תנאי קבלה

 

לתוכנית הלימודים לתואר שני בנוירוביולוגיה ואתולוגיה יתקבלו מועמדים בוגרי תואר ראשון בביולוגיה, במדעי הרפואה או בתחומי מדעי החיים, בעלי ציון סופי של לפחות 80 בכל אחד מחוגי הלימודים בתואר הראשון. מועמדים אלה יידרשו גם לעבור ראיון אישי.

 

 

משך הלימודים

 

תוכנית הלימודים לתואר שני בנוירוביולוגיה ואתולוגיה נמשכת כשנתיים.

 

מוסדות לימוד

 

כיום תוכנית הלימודים לתואר שני בנוירוביולוגיה ואתולוגיה מוצעת במרכז לחקר המח וההתנהגות שבאוניברסיטת חיפה. אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות נוספים ללימודי תואר שני, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על נוירוביולוגיה ואתולוגיה?

רוצה לדעת יותר על נוירוביולוגיה ואתולוגיה?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד נוירוביולוגיה ואתולוגיה
Whatsapp Whatsapp