קורס מתנדים ואסטרטגיות מסחר במכללת מגמות ללימודי שוק ההון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שוק ההון?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על קורס מתנדים - מכללת מגמות.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מתנדים ואסטרטגיות מסחר במגמות - המכללה ללימודי שוק ההון

 

במגמת עלייה

 

המושג "מתנדים" משמש לציון שלל הכלים הטכניים המסייעים לסוחרים בשלבים השונים של תהליך קבלת ההחלטות בעת ביצוע עסקאות בשוק ההון. השימוש במתנדים מאפשר לקבוע את התזמון הנכון להיכנס לעסקה תוך התבססות על חישובים של שערי מטבע. בשנים האחרונות, נבנו אלפי כלים טכניים שונים המיועדים לכך ומספר אסטרטגיות המסחר שקיימות בשוק הוא עצום. אך למען האמת, ההבדלים בין כלי אחד לשני אינם כה גדולים, שכן כולם מתבססים פחות או יותר על אותו מידע וההבדל ביניהם מתבטא בשינויים קטנים בנוסחאות בהן משתמשים במהלך החישוב.

 

העיקרון הכללי לפיו עובדים על המתנדים הוא זהה: כאשר המתנד מצביע על כיוון שונה מזה שמורה הגרף, סביר להניח שצפוי בשוק היפוך מגמה. במכללת מגמות תוכלו לקחת חלק במסלול קצר וממוקד בלימודי שוק ההון, המאפשר להכיר את אופן פעולתם של כמה מתנדים עיקריים וכן להבין את המנגנון הכללי העומד מאחוריהם כך שתוכלו לעבוד בהמשך עם כלים טכניים נוספים.

 

תכנית הלימודים

 

הקורס ללימוד אסטרטגיות מסחר מהווה תכנית המשך והשלמה למסלול הבסיסי הנלמד במכללה במסחר בניירות ערך. בחלקו הראשון תהיה התמקדות במספר מתנדים עיקריים, מעשיים וקלים לשימוש ובהמשך, יכירו הסטודנטים שיטה שתאפשר להם להכליל את השיטות שלמדו לגבי מתנדים נוספים.

 

בחלקו השני של הקורס, ייחשפו המשתתפים לאסטרטגיות מסחר ייחודיות לטווחי זמן שונים. הם יעמיקו בשיטות סריקה שונות וילמדו כיצד להרכיב רשימת מניות בעלות סיכויים גבוהים במיוחד לעלות במהלך השבוע או החודש הקרוב. נושאים אלה יילמדו בהתבסס על החומר שהועבר בשיעורים הראשונים של הקורס.

 

קהל יעד

 

 

התכנית ללימוד מתנדים ואסטרטגיות מסחר במכללת מגמות מיועדת בעיקר לבוגרי קורסים בסיסיים במסחר ובניתוח טכני וכן לסוחרים ולמשקיעים בעלי ידע קודם המבקשים להרחיב את טווח עיסוקם.

 

מתכונת הלימוד

 

הקורס כולל ארבעה מפגשים בני שלוש שעות כל אחד המתקיימים בשעות הערב, באופן המאפשר לשלב את הלימודים עם עבודה במשרה מלאה. בנוסף על העמקה בתכנים תיאורטיים, כולל הקורס דגש רב על תרגול מעשי הן בשיעורים עצמם והן בבית, בין מפגש למפגש. כמו כן, במהלך תקופת הקורס יתנסו המשתתפים בשימוש בתוכנת "בורסהגרף" ובשירות האיתותים של התוכנה.

 

נושאי הלימוד

 

 • זיהוי מגמות בשיטת האימפולס
 • פורס אינדקס
 • בניית אסטרטגיות סביב סריקת חריגים
 • בניית מדד עוצמה יחסית
 • ביסוס טכניקות מסחר על ממוצע נע  
 • סריקת מניות רלוונטיות
 • טכניקות לזיהוי סטיות חיוביות ושליליות 
 • מדד MACD לחפיפת סטייה     
 • שימושים ב - DMI כמדד לתנועה כיוונית     
 • ועוד

 

סגל

 

מנחה הקורס הוא סוחר ומנתח טכני בעל וותק של מעל ל - 20 שנה. הוא עוסק במסחר עצמאי ומרצה בתחום המסחר לניירות ערך בבנקים ושותף בחברה שפיתחה בעבר תוכנות לניתוח טכני. בנוסף הוא כותב קבוע בעיתון יומי ומגיש פינות בתחום הכלכלה בערוצי טלוויזיה שונים.

 

 

תעודה

 

בוגרים שישלימו את הכשרתם יקבלו תעודה המעידה על עמידה בדרישות הלימודים מטעמה של מכללת מגמות.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת מגמות - המכללה ללימודים פיננסיים ושוק ההון

ssssssssss

פורום לימודי שוק ההון

עלות ומיקום קורס cfd
נתנאל
1 תגובות
מסגרות לימוד מועדפות בשוק ההון
פז
1 תגובות
קורס ברוקר באזור חיפה
ירון
1 תגובות
קורס מסחר בשוק ההון וניירות ערך
רפאל אילן
1 תגובות
איפה עדיף ללמוד קורס שוק ההון?
מרדכי
1 תגובות
מה עדיף לעשות - תואר שני או קורס?
ויקטורה סמיונוב
1 תגובות
איך נכנסים לתחום של שוק ההון.
ענאן רמדאן
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,834 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  המכללה האקדמית ספיר685 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בר אילן949 חוות דעת

 • 4.1

  הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל547 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא שוק ההון

עמנואל קוק
עמנואל קוק, מוותיקי שוק ההון בארץ ומייסד שותף של חברת IBI בתי השקעות, מאמין שעבודה קשה, התמדה ולמידה מאחרים הם בין הכלים החשובים למי שחולמים על קריירה בשוק ההון, שנחשב לאחד מתחומי העתיד. "הבסיס להצלחה בשוק ההון הוא עבודה מלמטה. כדי להיות טוב צריך משקע של כמה שנים בעבודה מעשית. בשביל לעבוד נכון צריך זמן. חשוב ללמוד מהניסיון של ותיקים בתחום וגם מהתהליכים שמתרחשים מסביב."
"צריך יכולות אנליטיות והבנה טובה של תהליכים, לצד רצון ללמוד מניסיון של חברות שונות. חשוב להבין באנליזה וגם להסתכל על אחרים שמבינים בתחום ולרכוש מהם כלים."
עמנואל קוק
מייסד שותף ב - IBI השקעות
Whatsapp Whatsapp