רוצה פרטים על לימודי משפטים - מרכז?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תואר ראשון במשפטים בתל אביב והמרכז

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי משפטים - מרכז? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי משפטים במרכז

 

לימודי משפטים מהווים תחום לימודים מבוקש ופופולארי בקרב סטודנטים רבים ברחבי הארץ. הלימודים מאפשרים לבוגרים להמשיך לתקופת התמחות במשרדי עורכי הדין השונים (סטאז') ולעסוק בפרקטיקת ערכית הדין, או לחילופין הלימודים מקנים השכלה נרחבת המאפשרת לבוגרים להשתלב במגוון של אפשרויות תעסוקה מלבד לעיסוק בפועל כעורכי דין.

 

במהלך לימודי משפטים יקבלו הסטודנטים כלים מקצועיים לצד ידע תיאורטי מעשיר ונרחב. הקורסים השונים עוסקים בנושאים מגוונים מעולם המשפטים הישראלי והבינלאומי כגון: משפט פלילי, משפט מסחרי ועסקי, דיני קניין, דיני נזיקין, דיני ראיות, דיני משפחה, תורת המשפט, אנגלית משפטית ועוד.

 

לימודים במרכז

 

החיים הסטודנטיאליים באזור המרכז מאופיינים כחיים עשירים ותוססים סטודנטים רבים משתלבים בעבודות מלצרות או כברמנים ונהנים גם מחיי הלילה הדינאמיים של איזור המרכז ובשעות הבוקר והצהריים מקדישים את זמנם ללימודים. בנוסף, איזור המרכז מציע מגוון של אפשרויות תעסוקה במפעלים ועסקים רבים הנמצאים באזור שמאפשרים לסטודנטים להשתלב בעבודה כבר בתקופת לימודיהם ולהתחיל לבנות קריירה עתידית גם בהיותם סטודנטים.

 

 

מוסדות לימוד

 

  • הקריה האקדמית אונו - הפקולטה למשפטים מציעה תוכנית לימודים לקראת תואר ראשון במשפטים במסלולי לימוד בוקר וערב, המותאמים לצרכים האישיים של הסטודנטים ומותאמים גם לסטודנטים עובדים.

 

  • המכללה למינהל - בית הספר למשפטים מקיים תוכנית לימוד תוך בחירה בין שמונה מסלולי התמחות: משפט אזרחי ומסחרי, משפט פלילי, משפט ציבורי וזכויות אדם, מגדר ודיני משפחה, משפטים ויחסים בינלאומיים, משפטים והייטק, משפטים ותרבות וכן התמחות משפטים ויישוב סכסוכים.

 

  • אוניברסיטת תל אביב - הפקולטה למשפטים מכשירה מידי שנה מספר רב של בוגרים לתואר ראשון ושני במשפטים. תנאי הקבלה ללימודים בפקולטה הינם גבוהים במיוחד, אך הסטודנטים המתקבלים לתוכנית נהנים בתוכנית לימודים ברמה אקדמית גבוהה במיוחד וזוכים לתואר מהאוניברסיטה היוקרתית בעלת מוניטין בינלאומי.

 

  • אוניברסיטת בר אילן - הפקולטה למשפטים באוניברסיטה נוסדה בשנת 1969 ומאז ועד היום מכשירה מידי שנה בוגרי תארים ראשונים בתחום המשפטים ומסלולים לתואר שני. חברי הסגל של הפקולטה נמנים עם בכירי החוקרים בתחום ומובילים גם בזירה הבינלאומית.

 

  • המרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן - מציעה תוכנית לימודים לתואר ראשון במשפטים עם חטיבות הלימוד הבאות: החטיבה לזכויות אדם, החטיבה למשפט פלילי ולקרימינולוגיה, החטיבה למשפט מסחרי ותקשורת.

 

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות נוספים ללימודי משפטים במרכז, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

 

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי התואר במשפטים לאחר שבצעו את הסטאז' באחד ממשרדי עורכי הדין ועברו בהצלחה את בחינת יוכלו לעסוק במקצוע עריכת הדין. בנוסף, הבוגרים יכולים להשתלב במגוון רחב של אפשרויות תעסוקה במגזר הפרטי והציבורי, כיועצים משפטיים לתעשיות ומפעלים ובעוד מגוון של אפשרויות המצריכות ידע כללי נרחב בעולם המשפטים.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי משפטים - מרכז?

רוצה לדעת יותר על לימודי משפטים - מרכז?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד לימודי משפטים - מרכז

התאמה לתפקיד עורכ/ת הדין

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

חוות דעת של סטודנטים: משפטים - עריכת דין

התקבלו 1,500 דירוגים בציון ממוצע 4.1 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp