לימודי משפטים לבעלי תואר ראשון במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

לימודי משפטים לבעלי תואר ראשון במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

תואר במשפטים לבעלי תואר ראשון במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

 

אודות המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

 

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט ממוקם בהוד השרון. המרכז נוסד על ידי אנשי מקצוע מובילים מעולם האקדמיה, הכלכלה והמשפט בשנת 1995. מוסד הלימוד עוסק בעיקרה בלימודי משפטים ואף מפעיל מרכזי מחקר משפטיים. בוגרי הלימודים האקדמיים לתואר במשפטים, אשר עמדו בכל החובות לתואר, מקבלים תואר ראשון במשפטים (LL.B), תואר זה מוכר על ידי המל"ג - המועצה להשכלה גבוהה בישראל.

 

בתום הלימודים, הבוגרים המסיימים את תקופת התמחותם וצולחים את בחינות לשכת עורכי הדין, מקבלים רישיון עריכת דין ויכולים להתחיל בקריירה המקצועית שלהם בעולם המשפט. המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט  מכשיר את הסטודנטים כמשפטנים ועורכי דין איכותיים ומובילים בתחומם, בשערי בעלי אחריות והשפעה על החברה הישראלית.

 

מסלול מקוצר לאקדמאים במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

 

לימודי משפטים לאקדמאים הינו מסלול ייחודי למרכז האקדמי שערי מדע ומשפט. הלימודים מתאימים לסטודנטים בעלי תואר ראשון, המוכר על ידי המל"ג מאוניברסיטה או כל מכללה אקדמית. לסטודנטים אלו ניתנת האפשרות ללמוד לימודים לתואר במשפטים במסלול לימודים קצר מהרגיל.

 

למה כדאי ללמוד במסלול המקוצר לאקדמאים של המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט?

 

התואר בתחום המשפטים, בנוסף לתואר האקדמי שברשות הסטודנטים, מקנה להם יתרון מקצועי רב על פני הבוגרים "המתחרים" עימם על אפשרויות התעסוקה בתום הלימודים. בנוסף לכך, התואר במשפטים פותח לסטודנטים דלתות חדשות ומאתגרות בשוק בעבודה וראייה שונה לחיים.

 

עוד יתרון משמעותי של המסלול המקוצר לאקדמאים הוא שהסטודנטים לומדים רק יומיים במהלך השבוע וניתנת להם האפשרות להתאים את מערכת השעות בגמישות, בהתאם לסדר היום שלהם. לפיכך יוכלו הסטודנטים להמשיך לעבוד בעבודתם הנוכחית, לנהל חיי משפחה או לעסוק בכל דבר אחר שיחפצו בו.

 

משך הלימודים במסלול המקוצר לאקדמאים

 

המסלול המקוצר לאקדמאים של המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט נלמד במשך שני ימי לימוד שבועיים, פעם אחת בשבוע אחר הצהריים, ובימי שישי בבוקר. משך הלימודים הוא שלוש שנים אקדמיות בלבד, ולא יותר מתשעה סמסטרים.

 

תכנית הלימודים

 

תכנית לימודים זו כוללת קורסי חובה, קורסי בחירה, סמינריונים, קורסי אנגלית וקורסי בחירה במשפט העברי.


  • הקורסים הנלמדים בשנה א': דיני עונשין, דיני נזקים, דיני חוזים, משפט ציבורי, מבוא למשפט עברי, תורת המשפט, מבוא למחקר משפטי, הדרכה ביבליוגרפית, אנגלית.

 

  • הקורסים הנלמדים בשנה ב': דיני מיסים, דיני משפחה, דיני חברות, דיני קניין, סדר דין פלילי, משפט בינלאומי פומבי, סמינר עיוני, קורסי בחירה כלליים.
  • הקורסים הנלמדים בשנה ג': דיני ראיות, דיני עבודה, משפט בינלאומי פרטי, סדר דין אזרחי, משפט עברי, אכיפת חיובים כינוס נכסים ופשיטת רגל, ניסוח מסמכים משפטיים, טיעון וחקירת עדים, קורס עריכת דין הלכה למעשה, אתיקה מקצועית, סמינר מחקרי, קורסי בחירה כלליים.

 

כמו כן, הסטודנטים בוחרים בין מגוון התמחויות, כמו משפט פלילי, משפט חוקתי, עבודה וביטוח, דיני נזיקין, דיני משפחה וירושה וממשל וזכויות אדם. נוסף על כך, ההתמחות המעשית של הסטודנטים מתחילה עוד בזמן הלימודים במסגרת הקליניקות המשפטיות שבהם הם משתתפים.

תנאי הקבלה

 

על הסטודנטים במסלול זה להיות בוגרי תואר ראשון מאוניברסיטה או מכללה המוכרת על ידי המועצה להשכלה גבוהה ולעמוד בתנאי הקבלה ללימודי משפטים במכללה: אנגלית עם ציון 70 ומעלה ברמה של 4 יחידות ומעלה.

 

במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט מעניקים מלגות לימוד בהיקף של מספר אלפי שקלים לסטודנטים בתכנית לימודי משפטים לאקדמאים. כדי לקבל מידע נוסף לגבי מלגות הלימוד, יש לפנות למדור רישום של מוסד הלימוד.

 

 

חוות דעת של סטודנטים על תואר במשפטים לאקדמאים - שערי מדע ומשפט
התקבלו 3 דירוגיםבציון ממוצע: 4.3 מתוך 5

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
16/11/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אנשי סגל מקצועיים

על הקמפוס

באים ללמוד

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
28/07/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

המרצים ברמה גבוהה ומהטובים בתחום. דגשים נכונים מהנושאים יוצאי הדופן.

על הקמפוס

קמפוס קטן ותוסס. מכירים יפה את האנשים והסיוע של אגודת הסטודנטים אישי מאוד

טיפים

לא להישבר. לקחת בקלות את כובד המשימות ולחלק עדיפויות נכונות בין עבודה למשפחה ולימודים לאורך כל השנה  קרא עוד...


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp