ללמוד באוניברסיטת חיפה
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > משפטים - עריכת דין > משפטים ותקשורת - אוניברסיטת חיפה

תואר ראשון במשפטים ותקשורת באוניברסיטת חיפה

שירות אישי - אוניברסיטת חיפה

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

לימודי משפטים ותקשורת באוניברסיטת חיפה

 

הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת חיפה מציעה תוכניות לימוד משותפות לתואר ביחד עם חוגים רבים מהאוניברסיטה. תוכניות אלו פותחו בעקבות ההבנה כי לימודי משפטים משיקים לתחומי ידע רבים אחרים והשילוב ביניהם יכולים להביא תועלת רבה באפשרויות העסוקה.

 

סטודנטים רבים מוצאים בתוכנית הלימודים לתואר משפטים ותקשורת ייחודיות רבה, שכן היא מאפשרת רכישת ידע במשפטים, במבנה התקשורת בישראל ובגישות שונות המתמודדות עם התקשורת המודרנית. אם לפני שנים רבות ההתדיינות המשפטית התנהלה בשטח יחסית מבודד, בכדי להקפיד על האובייקטיביות השיפוטית, כיום קיימת סימביוזה מתמדת בין בית המשפט לתקשורת.

 

ניתן להבחין בכך מדי יום בטלוויזיה, רדיו, עיתונות אינטרנט ועוד. ידע והכישורים התקשורתיים הניתנים לסטודנטים של האוניברסיטה מהווים יתרון בולט לעורכי הדין של ימינו.

 

מבנה הלימודים

 

התוכנית המשותפת כוללת 112 נקודות זכות במשפטים וכ-60 נקודות זכות בתקשורת.

 

הלימודים לתואר ראשון LL.B במשפטים

 

לימודי תואר ראשון במשפטים של אוניברסיטת חיפה מעניקים לסטודנטים רקע תיאורטי מקיף וכלים להשתלבות בתחום המשפט הישראלי.הלימודים בפקולטה כוללים היצע נרחב ביותר של קורסי חובה ובחירה.

 

היצע הקורסים לשנת הלימודים הראשונה: תולדות הרעיון המדיני, אנגלית משפטית, תורת המשפט, שיטות משפט זרות – היבטים היסטוריים והשוואתיים, משפט ציבורי, משפט פלילי, מקורות המשפט הישראלי,מבוא לסוציולוגיה, יסודות בכלכלה למשפטנים, , דיני חוזים, מבוא למשפט עברי, מבוא לניתוח כלכלי של המשפט, מיומנויות משפט ומידע, חקיקה פיזיקאלית, דיון פלילי, מדיניות מיסים.

 

היצע הקורסים לשנת הלימודים השנייה: דיני נזקים, דיני נזקים מורחב, דיני תאגידים, דיני תאגידים מורחב, דיני קניין, דיני קניין מורחב,, מבוא לדיני מיסים, דיני משפחה, דיני משפחה וירושה מורחב.

 

היצע קורסים לשנת הלימודים השלישית: מבוא למשפט בינלאומי פומבי, מבוא למשפט בינלאומי פומבי מורחב, אתיקה מקצועית, דיון אזרחי, משפט עברי, משפט מוסלמי, דיני עבודה, דיני עבודה מורחב.

 

קורסים לשנת לימודים האחרונה: דיני ראיות.

 

הלימודים לתואר ראשון B.A בתקשורת

 

לימודי תואר הראשון בתקשורת מכרים לסטודנטים של החוג השאלות העיקריות אשר מעסיקות את חוקרי התקשורת של ימינו. כמו כן, הלימודים בחוג זה מאפשרים לסטודנטים לרכוש כלים ליצור ולנתח תכנים תקשורתיים מגוונים, לחקור את עולם התקשורת והשפעתו על האדם.

 

 

משך הלימודים לתואר משולב במשפטים ותקשורת באוניברסיטת חיפה

 

הלימודים לתואר משולב במשפטים ותקשורת באוניברסיטת חיפה נפרשים על פני ארבע שנים אקדמיות.

 

תנאי קבלה

 

סטודנטים שלומדים בתכנית המשותפת לתואר ראשון במשפטים ותקשורת יכולים לקבל אישור לתחילת ההתמחות במשפטים לאחר עמידה בכל דרישות הפקולטה והאוניברסיטה בנוגע ללימודיהם. עליהם לצבור 112 נקודות זכות בפקולטה למשפטים ו - 30 מקודות זכות ומעלה בחוג לתקשורת. קבלת התואר מותנית במילוי החובות בכל אחד מהחוגים. מי שממלאים את חובותיהם מקבלים תואר ראשון בוגר במשפטים ותקשורת.

למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת חיפה


עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת חיפה: 

חוות דעת של סטודנטים: משפטים ותקשורת - אוניברסיטת חיפה (2 חוות דעת)
התקבלו 2 דירוגים בציון ממוצע: 4.5 מתוך 5    
סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן לכל חוות הדעת
, משפטים ותקשורת - אוניברסיטת חיפה, 04/06/2017

דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אוהב: האווירה, מיקום המוסד והקורס המתאגרים.
פחות אוהב: המרקם הסטודנטיאלי, היעדר חיים סטודנטיאלים עשירים בקמפוס (מעונות).

על הקמפוס
ברמה המקצועית לימודית, הקמפוס הוא מאורגן ומכיל יחידות שחלוקת התפקידים ביניהן מאוד ברורה. במקרה של חוג המשפטים הסגל המנהלי הוא מאוד לעניין ונגיש עבור הסטודנטי. אגודת הסטודנט דואגת לארגון של אירועים תדירים ומרגישים שאפשר להעביר יום לימודים בכיף, אם כי לא מרגישים שיש חיים סטודנטיאליים בגלל המעונות המעטים.
, משפטים ותקשורת - אוניברסיטת חיפה, 04/06/2017

דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אוהבת- את הגיוון ואת רוב המרצים והסטודנטים.
לא אוהבת- יותר מדי בירוקרטיה, שמובילה לעתים לחוסר התחשבות.

על הקמפוס
קמפוס גדול, יש הרבה מקומות ללמוד ולשבת, הרבי בתי קפה, נוף מדהים של כל הצפון. כיף ללמוד שם מבחינת אווירה. מה שהורס לעתים זה הפוליטיקה והדעות הקיצוניות שמכניסות קבוצות שונות לקמפוס.

   

פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English