לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > מנהל עסקים > משפטים ומנהל עסקים

מנהל עסקים ומשפטים לתואר ראשון


מחפש/ת מידע על לימודים? משפטים ומנהל עסקים? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
תנאי קבלה מנהל עסקים
משפטים ומנהל עסקים
מנהל עסקים וחשבונאות
מנהל עסקים ותיירות
מנהל עסקים ומשאבי אנוש
כלכלה ומנהל עסקים
מנהל עסקים ומימון
מנהל עסקים וטכנולוגיות מידע
משפטים, מנע"ס וחשבונאות
לימודי ערב - מנהל עסקים
 
 
ניהול לתואר
בנקאות ושוק ההון
כלכלה
שוק ההון
קורס שיווק
תואר בחשבונאות
ניהול פיננסים לתעודה
שכר מנהל שיווק
שכר מנהל עסקים
שכר מנהלי משאבי אנוש

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

מנהל עסקים ומשפטים לתואר ראשון

אין עוד שילוב כה מוצלח כמו השילוב בין לימודי מנהל עסקים ומשפטים. כל מי שמחפש קריירה מוצלחת בעולם העיסקי או המשפטי, רצוי מאוד שלא יסתפק בלימודי משפטים או מנהל עסקים בלבד, אלא שישלב בין התחומים.

לימודי משפטים ומנהל העסקים התפתחו מאוד בישראל ב- 15 השנים האחרונות. עשרות מכללות בתחומי המשפטים ומנהל העסקים נפתחו על מנת לעמוד בביקוש ההולך וגובר של הסטודנטים.

 

כיום ניתן להירשם ללימודי משפטים ומנהל עסקים באוניברסיטאות ובמכללות רבות בישראל, כאשר כל מכללה מציעה מגוון רחב של מסלולים ייחודיים, על מנת למשוך את ציבור הסטודנטים. אחד מהמסלולים המבוקשים והיוקרתיים ביותר, אשר מעניק יתרון גדול בשוק העבודה הוא השילוב של לימודי משפטים ומנהל עסקים אשר מקל על ההשתלבות במשרדי עורכי דין, בחברות ציבוריות ופרטיות ובעולם העיסקי.

 

העובדה כי מספר גדול של סטודנטים לומדים כיום משפטים מקשה על ההשתלבות במשרדי עורכי דין נחשקים או בתפקידי משפט אחרים. לפיכך יש יתרון רב להשכלה נוספת לתחום המשפטים, הן לצורך השתלבות תעסוקתית בתחום המשפט והן כפתיחת אופציה תעסוקתית נוספת בתחומים אחרים. בוגרי המסלול לתואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים יוכלו להשתלב כעורכי דין או כיועצים משפטיים במשרדים פרטיים, במשרדי ממשלה ובחברות פרטיות או ציבוריות.

 

השילוב בין משפטים ומנהל עסקים

 

מנהל עסקים , גם הוא חוג לימודים אקדמי מבוקש השייך לתחום מדעי החברה. לימודי מנהל עסקים עוסקים בכל הקשור בתורות ניהול שונות של ארגונים, במטרה להגדיל את רווחיהם. תוכניות הלימוד במסלול זה מקנות לסטודנטים ידע כללי רחב במגוון תחומים: מימון, שיווק, פרסום, כלכלה, חשבונאות, משאבי אנוש, מערכות מידע ועוד.

 

המגוון הרב של הנושאים בו עוסק התואר במנהל עסקים הוא אחד היתרונות הגדולים ביותר של תחום לימודים זה, אך עם זאת , מגוון זה גם עשוי להקשות על הסטודנטים להשתלב בתחום תעסוקתי ספציפי. בשל כך, לימודי מנהל עסקים ניתנים לשילוב עם תארים וחוגים נוספים, כאשר שילובים מסוג זה מאפשרים לבוגרי התואר להגדיל את יתרונם התחרותי בשוק העבודה. אחד מהמסלולים הנפוצים הוא כאמור המסלול לתואר ראשון במנהל עסקים ומשפטים אשר מאפשר לבוגריו לפנות לקריירה בעולם העסקים ולעסוק בתפקידי ניהול, שיווק ותפעול בחברות פרטיות, חברות ציבוריות ועוד.

 

שילוב של משפטים ומנהל עסקים, אם כן, יכול לסייע גם לאלו המעוניינים לפנות לתחום המשפטים וגם לאלו המעוניינים לעסוק בתחום ניהול עסקים. התואר מספק יתרון תחרותי לעורכי דין במגזר העיסקי, בעלי הכרות עם התחום הפיננסי, וכן יתרון למנהלי עסקים, אשר מלבד כישוריהם העיסקיים ,הם מפגינים הבנה משפטית ומסוגלים לנסח ולנתח חוזים ומשאים ומתנים.

 

התוכניות למינהל עסקים ומשפטים לתואר ראשון שואפות להקנות לסטודנטים ידע במושגים ומודלים תיאורטיים בתחומים העיקריים של מינהל עסקים ומשפטים ולפתח מיומנויות ויכולות מעשיות להתמודדות ולניתוח בעיות באירגונים שונים. תוכניות הלימוד במסלול זה כוללות לימודי תשתית, לימודי יסודות במינהל עסקים ומשפטים, לימודי בחירה מתקדמים ולימודים אינטגרטיביים המשלבים הקניית ידע עיוני לצד התנסות מעשית.

 

 

מה לומדים?

 

לימודי משפטים בישראל משלבים הקניית ידע תיאורטי ומעשי בחקיקה ופסיקה, מושגים מעולם המשפט, עקרונות יסוד של שיטות משפטיות שונות ומחקר אקדמי בנושאים שונים.

 

בין הקורסים אותם לומדים הסטודנטים במהלך לימודיהם - משפט פלילי, דיני ראיות, משפט חוקתי, דיני חוזים, דיני נזיקין, דיני קניין, משפט בינלאומי פרטי, משפט בינלאומי פומבי, תורת המשפט, דיני מחשבים ועוד. המעוניינים לעסוק בעריכת דין נדרשים לעבור התמחות של שנה ולאחר מכן את מבחני לשכת עורכי הדין.

 

גם בתחום מנהל העסקים נושאי הלימוד הם רבים ומגוונים וכוללים בין היתר קורסים בשיווק, קורסים בכלכלה קורסים בניהול ועוד. הקורסים העיקריים של התואר במנהל עסקים הם - מימון, חשבונאות פיננסית, ניתוח דוחות כספיים של פירמה, שוק ההון, מערכת הבנקאות, מונופולים ועוד. הקורסים שנוגעים בעולם המשפט הקשורים לתחום מנהל העסקים הם דיני מסחר, דיני מיסים, דיני עבודה, דיני ניירות ערך, דיני חברות, מסחר אלקטרוני, דיני חוזים ועוד.

 

היכן לומדים?

 

ברוב הפקולטות למשפטים באוניברסיטאות (תל אביב, העברית, האוניברסיטה הפתוחה ועוד) ניתן ללמוד במסלול דו חוגי של משפטים ומנהל עסקים. גם במספר במכללות ישנם שילובים מרתקים בין שני התחומים. כיום ניתן ללמוד משפטים ומנהל עסקים, בין היתר במכללה למנהל, המכללה האקדמית למשפטים רמת גן, המרכז האקדמי כרמל, הקריה האקדמית אונו, המכללה האקדמית צפת, המרכז הבינתחומי הרצליה, מכללת שערי משפט ועוד.

 

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות נוספים ללימודי משפטים ומנהל עסקים, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

 

 

השתלבות בתעשייה לאחר הלימודים

 

בוגרי תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים יוכלו להשתלב (במידה ויעברו את בחינות הלשכה) כעורכי דין או כיועצים משפטיים במשרדים פרטיים, משרדי ממשלה וחברות פרטיות או ציבוריות. הבוגרים שיחפצו בקריירה עיסקית יוכלו להשתלב כאנשי ניהול, שיווק ותפעול בחברות פרטיות, חברות ציבוריות, חברות העוסקות בשיווק ועוד.

 

רוצה לדעת יותר על משפטים ומנהל עסקים? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על משפטים ומנהל עסקים
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד משפטים ומנהל עסקים

אוניברסיטת חיפה - לימודי משפטים לרואי חשבון המכללה האקדמית צפת - לימודי משפטים | תנאי קבלה | תואר ראשון
אוניברסיטת בר אילן - לימודי משפטים ולימודי תעודה בחשבונאות האוניברסיטה העברית - לימודי משפטים ועבודה סוציאלית בתכנית משותפת
אוניברסיטת תל אביב - לימודי משפטים וכלכלה לתואר ראשון המרכז האקדמי למשפט ולעסקים - לימודי משפטים וחשבונאות לתואר כפול
המרכז האקדמי למשפט ולעסקים - לימודי משפטים בהתמחות דיני הייטק המרכז הבינתחומי הרצליה - לימודי משפטים בתכנית למצטיינים Honors Program
המרכז הבינתחומי הרצליה - התכנית המיוחדת לבעלי תארים בבית הספר למשפטים, לימודי משפטים לאקדמאים אוניברסיטה העברית - לימודי משפטים וחשבונאות בתכנית משותפת
המרכז הבינתחומי הרצליה - לימודי משפטים ותואר שני בממשל אוניברסיטת בר אילן - לימודי משפטים ותואר שני במנהל עסקים במסלול ישיר
המרכז הבינתחומי הרצליה - לימודי משפטים ותואר שני במנהל עסקים אוניברסיטת בר אילן - לימודי משפטים וכלכלה וחשבונאות
המרכז הבינתחומי - לימודי משפטים עם תואר שני בכלכלה פיננסית המרכז הבינתחומי הרצליה - לימודי משפטים ופסיכולוגיה לתואר ראשון
אוניברסיטת בר אילן - לימודי משפטים לתואר ראשון ושני אוניברסיטת בר אילן - לימודי משפטים לתואר ראשון
האוניברסיטה העברית ירושלים - לימודי משפטים לתואר ראשון האוניברסיטה העברית ירושלים - לימודי משפטים ויחסים בינלאומיים לתואר ראשון
האוניברסיטה העברית - לימודי משפטים ואנגלית לתואר ראשון האוניברסיטה העברית - לימודי משפטים לתואר ראשון ותואר שני במנהל עסקים
אוניברסיטת תל אביב – לימודי משפטים וחשבונאות לתואר ראשון אוניברסיטת תל אביב – לימודי משפטים וניהול לתואר ראשון
       


חוות דעת של סטודנטים: משפטים ומנהל עסקים (89 חוות דעת)
התקבלו 89 דירוגים בציון ממוצע: 4.0 מתוך 5    
ירה ,אוניברסיטת תל אביב, משפטים וניהול – אוניברסיטת תל אביב, 07/03/2019
דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
המוסד מאוד גדול ורחב, מעניק לתלמידים הרבה שירותים, אגודת הסטודנטים עושה כל כך הרבה פעיליות למען התלמדים. הצד שאני פחות אוהבת, זה שהם לא יכולים לקחת בחשבון מקרים חרגים ולא באמת מעניין אותם מי מולם ומה מצבו המשפחתי, הנפשי והכלכלי.

על הקמפוס
הקפיטריה בפקולטה למשפטים מאוד יקרה. אני גרה ליד האוניברסיטה לכן לא נתקלת בעניין של החניות, אני מגיעה לאוניברסיטה ברגל.
עיישה,המרכז האקדמי למשפט ולעסקים, לימודי משפטים וזכויות האדם - המרכז האקדמי למשפט ולעסקים, 26/12/2018
דירוג: 3/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אני בקשתי מהם מלגה , כאשר מצב קשה שאבא נהייה חולה סרטן והוא לא עובד כבר והוא בן 85 ולא הסכימו

על הקמפוס
לא מקבלים כל הזכויות לא הכל ברור אבל אין מה לעשות , אני כסף לא כל כך שמחה כאין
 
פורומים בתחום
פורום לימודי כלכלה
פורום לימודי מנהל עסקים
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
לימודי תואר ראשון במנהל עסקים למנהלים
תואר במנהל עסקים התמחות בשיווק
תואר ראשון במנהל עסקים לדתיים
תואר במנהל עסקים בהתמחות ניהול ספורט ובריאות
מה עושים עם תואר במנהל עסקים?
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד למנהל עסקים
המרכז האקדמי פרס - מנהל עסקים
הקריה האקדמית אונו - מנהל עסקים
המרכז האקדמי רופין - מנהל עסקים
תואר בכלכלה ומנהל עסקים - אוניברסיטת חיפה
מנהל עסקים - האקדמית נתניה
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על משפטים ומנהל עסקים?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד מנהל עסקים
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
בחירת מסלול לימודים (לפני 21 שעות, 1 דקות)
בחירת מסלול ומוסד לימודים (לפני 1 ימים, 18 שעות, 29 דקות)
תנאי קבלה ללימודי מלונאות ותיירות (לפני 1 ימים, 18 שעות, 30 דקות)
כלכלה או כלכלה ומנהל עסקים? (לפני 3 ימים, 7 שעות, 25 דקות)
ניהול בבן גוריון או כלכלה ומנהל עסקים באריאל? (לפני 5 ימים, 21 שעות, 39 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD