לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > משפטים - עריכת דין > תואר משפטים ומדעי המחשב

לימודי משפטים ומדעי המחשב לתואר ראשון


מחפש/ת מידע על לימודים? תואר משפטים ומדעי המחשב? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
תנאי קבלה למשפטים
תואר שני משפטים
שכר עורך דין
לימודי ערב - משפטים
משפטים לאקדמאים
משפטים ומנהל עסקים
לימודי משפטים ופסיכולוגיה
משפטים וכלכלה
משפטים וקרימינולוגיה
דוקטור למשפטים
 
 
תנאי קבלה - תואר שני במשפטים
מכינה במשפטים
משפטים או חשבונאות
משפטים ועבודה סוציאלית
תואר ראשון במשפטים
רפואה משפטית
משפטים ותקשורת
משפטים וממשל
תואר שני במשפטים ללא משפטנים
קורס בוררות

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

בואו ללמוד משפטים בסמסטר אביב בשערי מדע ומשפט! שכ"ל אוניברסיטאי לחיילים משוחררים! למידע> (בחסות)

לימודי תואר ראשון במשפטים ומדעי המחשב

 

לימודי משפטים הינם לימודים מבוקשים בקרב ציבור הסטודנטים בישראל. עם זאת, ריבוי הלומדים את התחום הוליד את הצורך להפעיל תוכניות לימוד בהתמחויות שונות ובתחומים נוספים. תארים משולבים אלו מגדילים את סיכוייו של בוגר לימודי משפטים להשתלב בשוק העבודה בתפקידים בכירים ומאתגרים.

 

במסגרת מסלולי הלימוד המגוונים, יכול הסטודנט המתעתד לעסוק בתחום המשפטים ולהתמחות בתחום אקדמי נוסף. דוגמא לכך הינה לימודי תואר ראשון במשפטים בשילוב עם מדעי המחשב. כידוע, מדעי המחשב נמצאים כיום בתנופה ותעשיית ההיי טק הינה תעשייה מבוקשת במיוחד, ולכן הולך וגובר הביקוש לאנשי מקצוע בתחום מדעי המחשב והן בתחום המשפטים.

 

לימודי תואר ראשון במשפטים ומדעי המחשב מאפשרים השתלבות בתפקידי מפתח בחברות טכנולוגיה מתקדמת, הן באגף הייעודי והן במחלקה המשפטית. מדובר בלימודים אינטנסיביים במיוחד המתפרשים על פני ארבע שנים ולכן אין ספק שלימודים מאתגרים אלו מתאימים לסטודנטים המוכנים להשקיע ממרצם בלימודיהם האקדמיים.

 

מטרת הלימודים

 

המטרה העיקרית של מסלול זה היא להכשיר משפטנים מיומנים שיוכלו לעסוק בתפקידי משפט שונים כיועצים משפטיים, כאנשי אקדמיה ובתפקידים משפטיים נוספים, וכן בתפקידים שאינם משפטיים במגזר הציבורי או במגזר העסקי, בארץ או בחו"ל. בוגרי המסלול המשולב מצויידים בהשכלה בינתחומית, שפותחת בפניהם צוהר לענפים שונים ולהשתלבות בתהליכים גלובאליים.

 

בעידן בו אנו חיים, הטכנולוגייה תופסת מקום של כבוד ומתבטאת בכל היבט אפשרי, ולכן עולה החשיבות לבחון את הקשרים בין תחום המשפט לטכנולוגייה. שני התחומים פועלים להסדרת ההתנהגות האנושית, כל אחד בדרכו הוא.

 

המסלול המשולב לתואר ראשון במשפטים ומדעי המחשב יוצר את המיזוג בין שני העולמות, ומאפשר לסטודנטים לקחת חלק בעשייה המשפטית מתוך התוודעות לתחום ההיי-טק, או להתמקצע בתחום מדעי המחשב כאנשי משפט. בוגרי התכנית המשולבת יזכו לעדיפות בתחומי הקניין הרוחני, התקשורת והאינטרנט ולכן רבים מהם משתלבים כמתמחים ובהמשך הדרך כעורכי דין במשרדים המובילים בתחומים אלה.

 

מה לומדים?

 

נושאי הלימוד במשפטים 

 

לימודי משפטים עוסקים בחוקים, בפסיקות, במערכת הצדק, בהגינות ובמעמדה של הרשות השופטת בחברה הישראלית ובמערכת הדמוקרטית. במסגרת הלימודים רוכשים הסטודנטים השכלה משפטית רחבה במיוחד הכוללת חשיפה למאפיינים השונים הקיימים בחוק. תכני הלימוד כוללים את ההקשרים התרבותיים, החברתיים והכלכליים של החוק, את אופן התפתחות המשפט, את הפילוסופיה שמאחורי המשפט והחוק, את מטרות החוק, את אכיפת החוק ואת שיטות המשפט הנהוגות בארץ ובעולם.

 

תכני הלימוד הם רבים וכוללים בין היתר נושאים מרתקים כגון עוולות מסחריות, דיני לשון הרע, דיני משפחה, דיני קניין, דיני נזיקין, דיני חוזים, דיני הגנת הפרטיות, דיני ירושה, דיני עבודה, דין אזרחי, הגבלים עסקיים, דיני מחשבים, משפט פרוצדוראלי, דיני ביטוח, משפט בין לאומי, משפט מנהלי, משפט פלילי, משפט חוקתי, שיטות משפט, משפט בישראל, תורת המשפט ועוד המון.

 

נושאי לימוד במדעי המחשב

 

תחום מדעי המחשב מספק לסטודנטים ידע בפיתוח תוכנות, בהקמת תשתיות ובשפות תיכנות. הלימודים מתרכזים בהקניית הכלים להבנת התהליכים הפנימיים הפועלים בעולם המחשוב והטכנולוגייה ולכן חלק עיקרי של הלימוד מוקדש ללימודי המתמטיקה. המסלול למדעי המחשב מכשיר את הסטודנטים לעסוק בתחום הפיתוח, התיכנות, התמיכה, או ניהול הרשתות.

 

לימודי מדעי המחשב הם לימודים מאתגרים אשר כוללים נושאי לימוד רבים כגון מערכות ספרתיות מהירות, ארגון ופענוח מבני תוכנה, שיטות הידור, תורת המיתוג המתקדמת, מעגלים משולבים, מערכות קבצים, מבנה מערכות הפעלה, מערכות תכנה, מבנה מחשבים, תכנות מונחה עצמים, שיטות חישוביות באופטימיזציה, רשתות, מערכות מסד נתונים, מיקרו מחשבים, מבנה מחשבים, מבנה נתונים ואלגוריתמים, קריפטוגרפיה, ארכיטקטורה ופרוטוקולים, שפות פורמאליות ועוד.

 

תנאי קבלה

 

תנאי הקבלה ללימודי משפטים ומדעי המחשב נחשבים לגבוהים במיוחד וזאת משום שגם ללימודי משפטים וגם ללימודי מדעי המחשב יש דרישות קבלה גבוהות. תנאי קבלה ללימודים אלו משתנים ממוסד למוסד.

 

על פי רוב, לימודים אלו דורשים שילוב של ציוני הבגרות עם ההישגים בבחינה הפסיכומטרית. ראוי לציין כי ישנן מכללות בהן הדרישות נמוכות יותר ולכן אם לא התקבלתם למסגרת לימודים אחת אין זה אומר שאינכם יכולים להתקבל לאחרת. כמו כן, תמיד תוכלו לשפר את ציוני הבגרות בעזרת קורס הכנה לבגרות ולפסיכומטרי בקורסי המותאמים לכך או במסגרת לימודי מכינה קדם אקדמית.

 

 

אפשרויות תעסוקה

 

בסיום הלימודים הבוגרים יקבלו שני תארים: תואר LL.B במשפטים ותואר B.A במדעי המחשב. על פי רוב, ישתלבו בוגרי המסלול היוקרתי בתור עורכי דין מתמחים במשרדים העוסקים בתחום התקשורת, רשויות השלטון, האינטרנט והקניין הרוחני. לאחר ההתמחות שאורכת שנה, ובהתאם לעמידה במבחני לשכת עורכי הדין, יוסמכו הבוגרים בתור עורכי דין.

 

העבודה בענף מדעי המחשב אינה דורשת תקופת התמחות ובוגרי המסלול המשולב יוכלו להשתלב בתעסוקה בתחום המחשבים בתפקידי תוכנה, מערכות מחשבים, תקשורת ,מערכות מידע, או חמרה, או לעסוק במקצועות בין-תחומיים המשלבים את תחום המחשבים עם תחומים אחרים.

 

לחלופין בעלי תואר ראשון במשפטים ומדעי המחשב יוכלו להמשיך ללימודים אקדמיים במדעי המחשב או בנושאים המשלבים מחשבים עם תחום נוסף.

 

רוצה לדעת יותר על תואר משפטים ומדעי המחשב? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על תואר משפטים ומדעי המחשב
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד תואר משפטים ומדעי המחשב

חוות דעת של סטודנטים: משפטים - עריכת דין (1,376 חוות דעת)
התקבלו 1376 דירוגים בציון ממוצע: 4.1 מתוך 5    
בנאן,הקריה האקדמית אונו, הקריה האקדמית אונו - משפטים, 18/12/2018
דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אוהבת הכל,והכי אוהב זה המרצים כי הם הטובים ביותר,האווירה של הקריה מאוד נותנת לסטודנט להרגיש כמו בבית,וגם כל הפעוליות אשר מקיימים תוך כדי השנה תונת הרבה מוטיבציה

על הקמפוס
את האמת ההנהלה תמיד דואגת לצרכים של הסטונדט וגמה עונים לנו במהירות ,כאילו הם תמיד במענה ,וגם אווירה נעימה מאוד,לא נראלי שיש את האכפתיות של הקריה במקום אחר
בר ,האקדמית נתניה, האקדמית נתניה - משפטים , 13/12/2018
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
את האכפתיות של המרצעם והרצון להוביל אותנו להצלחה הדרך בה מעבירים לנו את החומר העזרה שנותנים לנו ברגעי לחץ , התמיכה והרצון להוביל איתנו כמה שיותר רחוק

על הקמפוס
הקמפוס מכיל את כל סוגי האנשים, המרצים מאמינים בנו ודואגים שנממש את הפוטנציאל שטמון בנו , יש מענה לכל שאלה ובעייה שבה אנו נתקלים או זקוקים לפיתרון , ויש מגוון של אופציות פתוחות לסטודנטים הלומדים במכללה או מתכוונים להתחיל ללמוד בה בקרוב
 
פורומים בתחום
פורום לימודי משפטים
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
תוכנית לימודים - קורס גישור
תואר ראשון במשפטים וחשבונאות
משפטים ומנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות
לימודי קרימינולוגיה
תואר ראשון ושני במשפטים
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד למשפטים - עריכת דין
המסלול האקדמי - משפטים
שערי מדע ומשפט - משפטים
הקריה האקדמית אונו - משפטים
אוניברסיטת חיפה - משפטים
הבינתחומי - משפטים
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על תואר משפטים ומדעי המחשב?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד משפטים - עריכת דין
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
מעבר מהמכללה למנהל לאוניברסיטת תל אביב (לפני 5 ימים, 11 שעות, 27 דקות)
תנאי קבלה לתואר שני במשפטים ללא משפטנים (לפני 5 ימים, 12 שעות, 34 דקות)
אפיק מעבר מהמכללה למינהל לאוניברסיטת תל אביב במשפטים (לפני 6 ימים, 12 שעות, 28 דקות)
דרישות קבלה לתואר שני במשפטים ללא משפטנים (לפני 7 ימים, 18 שעות, 31 דקות)
תנאי קבלה לתואר שני במשפטים (לפני 13 ימים, 7 שעות, 23 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD