רוצה פרטים על שכר בודק תוכנה?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

כמה מרוויח בודק תוכנה QA בישראל?

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על שכר בודק תוכנה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


שכר עובדי QA – בדיקות תוכנה
 
דרישות הקבלה לעבודה באבטחת איכות תוכנה נמוכות יותר ביחס לתחומים אחרים בענף ההייטק. לתפקיד מקבלים גם בעלי תארים עם ממוצע ציונים סופי נמוך יחסית, גם אנשים ללא תואר שעברו קורס לבדיקות תוכנה, ולעיתים אפילו כאלה שלא למדו את התחום באופן מקצועי.
 
נתוני הכניסה הנמוכים לתחום, שנותנים הזדמנות להתחיל עבודה בהייטק לחסרי ניסיון, מאפשרים גם למנהלי חברות תוכנה לשמור על גובה שכר קבוע לעובדי QA, וזאת על אף הריבוי בביקוש לעובדים אלה. ועדיין - הפרנסה יפה, והיא מגיעה גם עם מיני תפנוקים כתלושים למסעדות ובתי קפה, חוגים במשרד על חשבון החברה, סביבה של חבר'ה צעירים ועוד.

 

רמות שכר

 

הנה המספרים העיקריים שאספנו בנוגע למשכורות של בודקי תוכנה:
 
סטטוס מקצועי                       עד חמש שנים - שכר נטו חודשי         לאחר חמש שנים - שכר נטו חודשי   
בוגרי קורס    6,500 עד 8,500 ש"ח/ 27 עד 57 ש"ח לשעה  9,000 עד 12,000 ש"ח
מהנדסי QA (בוגרי תואר אקדמי)    7,500 עד 11,000 ש"ח 11,000 עד 16,000 ש"ח
מנהלי צוותי QA לא רלוונטי 11,000 עד 13,000 ש"ח
 
אופני ההעסקה בתחום ה - QA משתנים. תוכלו להיות מועסקים במסגרת של שעות עבודה קבועות ושכר גלובלי. לחילופין, במקרים מסוימים מאפשרים גמישות יחסית, כשהעובדים קובעים באיזה זמנים להגיע, ומהי כמות השעות שיתנו ביום. במקרים אלה צורת השכר משתנה, והתשלום הוא לפי שעה. היתרון בשכר גלובלי הוא שתקבלו תמורה גבוהה יותר בעד שעות עבודה נוספות שתקדישו, מעבר להיקף המשרה המלאה. 
 
בשלב תיאום הציפיות עם הבוס, חשוב שתעמדו על הזכויות הסוציאליות שלכם: פנסיה, ביטוח לאומי, ימי מחלה, הפסקת צהריים להתאווררות, וכדומה. יש עובדים המתלוננים על שעות ארוכות ומייגעות במשרד, ולכן חשוב גם לוודא שהמשרה אינה תובענית או משעממת מדי, ושיש אפשרויות קידום ולימוד של נושאים ותפקידים נוספים לשם ההתפתחות האישית והמקצועית. אחת הדרכים להתקדם בתחום, היא לעבור מבדיקות ידניות לבדיקות תוכנה אוטומטיות QTP.
 
כך למשל, השכר באוטומציה לעתים קרובות גבוה יותר, ומעבר לתחום הבדיקות האוטומטיות יכול לעזור להעלות את דרגת השכר.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודים בתחום?

רוצה לדעת יותר על שכר בודק תוכנה?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp