שלי בר - קורס מדריכי פילאטיס

רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס ספורט?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על קורס הדרכת פילאטיס - שלי בר.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


מרכז שלי בר פילאטיס

 

מה זה פילאטיס?

 

הפילאטיס נחשבת לשיטת אימון גופני אשר מטרתה לשפר את התפקוד היומיומי והיציבה של גוף האדם. מטרת הפילאטיס היא לאמן את הגוף כדי שיוכל להתנהל באופן יומיומי נטול כל מאמץ, מבלי לפגוע בגוף או לגרום לשחיקה בלתי רצונית. שיטת הפילאטיס בנויה ממספר תרגילים אשר מפעילים את שרירי הגוף ומייצבים אותו. השיטה מאפשרת לגוף לנוע בטווחי תנועה גדולים לאורכו של כל עמוד השדרה, מפחיתה את הלחצים הנוצרים על המפרקים והחוליות ומונעת תנועות בלתי יעילות.

 

המרכז ללימודי פילאטיס

 

הסטודיו לפילאטיס של שלי בר שם לו למטרה לבנות ולהכשיר את דור ההמשך של מדריכי הפילאטיס בישראל. שלי בר מכשירה באופן מקצועי מדריכים מיומנים, בעלי אופקים נרחבים והבנה מעמיקה בתחום, אשר מבינים כי שיטת הפילאטיס אינה אך ורק ידיעת התרגילים והדרך להעביר אותם, אלא גם התמחות במתודיקה ובסגנונות הדרכה שונים. מדריכי הפילאטיס של שלי בר שמים דגש רב על הבנת גופם של המתאמנים השונים ועל הנוחות של כל אחד מהם בעת האימון.

 

הלימודים בסטודיו של שלי בר כוללים קורס מדריכי פילאטיס מקיף אשר פותח בקפידה על- ידי המנהלת המקצועית, שלי בר. הקורס מכיל את כל חומר הלימוד והמבחנים המתאימים להכשרת מדריכי פילאטיס מיומנים ברמה מקצועית גבוהה. הלימודים בקורס זה עומדים בכל דרישות ארגון הפילאטיס הבינלאומי-PMA.

 

 

תוכנית לימודים

 

שלי בר, מדריכת פילאטיס מיומנת, מייצגת חלק ממשפחה מתרבה וגדלה של מדריכי פילאטיס. לימודי הדרכת הפילאטיס בסטודיו של שלי בר מציעים למשתתפים את רמת הלימוד הגבוהה ביותר בתחום הדרכת הפילאטיס. שלי בר מקפידה על הכשרה מעשית הכוללת ידע מעמיק ברזי הפילאטיס ומצוינות מקצועית בתחום.

 

במהלך הלימודים אצל שלי בר, מדריכי הפילאטיס משתתפים במסע מעצים ומדהים בו הם לומדים לממש את כל הפוטנציאל הגלום בהם ורוכשים את מיטב הכלים לעמוד מול קהל, להוביל שיעור במקצועיות בלתי מתפשרת, לנהל קשר תומך ואינטימי עם המתאמנים ולתת פתרונות אפקטיביים לבעיות גופניות מגוונות. לאחר סיום הקורס, מדריכי הפילאטיס ניחנים בכל הכישורים המאפשרים להם לשפר את איכות חייהם האישיים ולשפר את איכות החיים של המתאמנים.

 

מסלולי לימוד

 

קורס הפילאטיס של שלי בר כולל מספר מסלולי לימוד:

 

 • קורס מדריכי פילאטיס מזרון - קורס זה מיועד לכל מתאמני הפילאטיס אשר שמעוניינים להעמיק את הידע שלהם ואת הבנתם בתחום ולהדריך מתאמנים בשיטת הפילאטיס- מזרון.

 

 • קורס מדריכי פילאטיס מכשירים - קורס זה מיועד למדריכי פילאטיס אשר מעוניינים לשדרג את הידע שרכשו בתחום הפילאטיס ולהדריך מתאמנים בתחום פילאטיס מכשירים.

 

 • קורס מדריכי פילאטיס לאנשים עובדים - קורס זה נחשב לקורס ייחודי הנערך בזמנים נוחים ומתאים לאנשים עובדים.

 

יתרונות הלימוד בסטודיו של שלי בר

 

קורס הכשרת מדריכי הפילאטיס של שלי בר מבטיחים יחס אישי ומקצועיות גבוהה. הלימודים מלווים בחוברת הסברים ייחודית והסברים מפורטים. הקורס מתקיים באווירה ביתית בהשתתפות של עד 10 תלמידים.

 

משך הלימודים

 

קורס מדריכי פילאטיס בסטודיו של שלי בר כולל 18 מפגשי לימוד, 4 שעות אקדמיות לכל מפגש.

 

תנאי קבלה

 

תנאי הקבלה לקורס הכשרת מדריכי פילאטיס בסטודיו של שלי בר כוללים ראיון קבלה אישי והפגנת אוריינטציה תנועתית. תעודת מדריך או מאמן מוסמך תהווה יתרון, כמו כן תואר בחינוך גופני יהווה יתרון.

 

סיום הלימודים וקבלת התעודה

 

לאחר סיום הקורס, הבוגרים זכאים לתעודת מדריכי פילאטיס מטעם הסטודיו של שלי בר, התעודה מוכרת על- ידי ארגון הפילאטיס הבינלאומי-PMA. בסיום הקורס יתקיים סטאז', מבחן מסכם וסיוע מטעם הסטודיו למען מציאת עבודה.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.

מעל 28,198 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  המרכז האקדמי לב 1,426 חוות דעת

 • 4.0

  האוניברסיטה העברית בירושלים 913 חוות דעת

 • 4.1

  האוניברסיטה הפתוחה 1,226 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים