לימודים במרכז שלוס לארומתרפיה מסורתית

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי רפואה משלימה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על י.ד. שלוס.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודים במרכז י.ד. שלוס לארומתרפיה מסורתית

 

ניחוח של מקצוענות

 

מרכז שלוס לארומתרפיה מסורתית הוא מרכז ייחודי בנוף המכללות לרפואה משלימה. הלימודים במרכז מתמקדים בתחום הארומתרפיה, וזאת משום שבעליו הם בעלי חברת "י.ד. שלוס לארומתרפיה מסורתית", ומומחים בתחום השמנים האתריים בכלל, ובתחום הטיפול באמצעותם – בפרט. בעלי החברה עוסקים בפיתוח של תמציות חדשות ובהרכבת פורמולות טיפוליות, והם נחשבים לשם דבר בעולם הארומתרפיה. המכללה נמצאת בתל אביב, בתחנה המרכזית החדשה, וחלק מן הקורסים מתקיימים גם בחיפה ובירושלים.

 

על הלימודים

 

המרכז הוקם במטרה לייחד מקום ללימודי הארומתרפיה, כתחום בפני עצמו ולא רק כתחום משלים לשיטות טיפול אחרות, כפי שהוא נלמד במרבית המכללות לרפואה משלימה כיום. לפיכך, ולאור עיסוקם של מקימי המרכז, הלימודים בו מלווים בחידושים עדכניים בשדה תמציות הצמחים, במחקרים עצמאיים שמתבצעים במרכז, וכן בהיכרות עם פורמולות חדשות לשימוש בתהליכים טיפוליים. באופן זה, בוגרי הלימודים במרכז מבדילים את עצמם ממטפלים אחרים בתחום, והם זוכים להיות עם האצבע על הדופק כל העת.

 

תכני הלימוד

 

בבית הספר מציעים מספר מסלולי לימוד, וביניהם מסלול ללימודי אקופונקטורה, קורס רפלקסולוגיה וקורס פרחי באך, וכמובן – קורס ארומתרפיה. את כל אלה לומדים הסטודנטים לשלב עם השמנים האתריים בדרך כלל, מתוך התמקדות בטכניקות ובשיטות לשיפור איכות החיים, לרפואה מונעת, וכן לטיפול במצבים אקוטיים.

 

כמו כן, במרכז שלוס מציעים סדנאות קצרות יותר – בהיקף של מפגש אחד עד חמישה מפגשים בדרך כלל, וביניהן נכללים גם נושאים כגון טיפול באוזניים, איזון צ'קרות, בישול ללא גלוטן וללא סוכר, הכנת סבונים ועוד. חלק מן הסדנאות נפרשות על פני יום או יומיים מרוכזים ברצף. ענף נוסף שבו מתמחים בשלוס הוא קורסים המתמקדים בהיבטים שונים של הרפואה המערבית, ברזולוציות גבוהות. ביניהם ניתן למצוא גם קורס המתמקד בקריאה ובפענוח של בדיקות דם, למשל.

 

מתכונת הלימוד

 

היקף הקורסים משתנה בין המסלולים השונים, כאשר המסלולים המקיפים יותר נעים בין היקף של 10 מפגשים להיקף הכולל 200 שעות לימוד אקדמיות ויותר. נוסף על מסלולים אלה, מציעים במרכז זה גם ימי עיון, ערבי מדיטציה, טיולים לימודיים ועוד. כמו כן, לסטודנטים ניתנת האפשרות לחזור שוב על כל אחד מן הקורסים לאחר סיומו, ללא תשלום נוסף.

 

פרטים נוספים

 

במרכז שלוס מציעים לתלמידים תמיכה מקצועית, וזו באה בדמות המחקרים והמעבדות העומדים לרשות המרכז, הקשרים הבינלאומיים של מייסדיו, מתן ייעוץ לסטודנטים, אירוח של חוקרים ומטפלים בתחומים השונים, וכן ביצוע בדיקות איכות של התמציות עצמן.

 

לסיום

 

בבית הספר מציינים, כי הם מקיימים קשרים שוטפים עם רופאים ועם גופים שונים מתחומי הרפואה הקונבנציונלית, לצורכי מציאת פתרונות הוליסטיים הכוללים בתוכם ידע מכל התחומים. כמו כן, במרכז מקיימים קשרים עם ארגוני ארומתרפיה בינלאומיים, מקפידים על נורמות עבודה ואף אחראים ליצירת חלק מן התקנות בתחום זה, וכן יוזמים פורומים וועידות מקצועיות בענף הארומתרפיה.

 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
התאמה לתפקיד מרפא/ת אלטרנטיבי/ת
מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
Whatsapp Whatsapp