מרכז שטרודל - קורס מסחר אלקטרוני

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי אינטרנט?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על מרכז שטרודל - eBay.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


שטרודל- המרכז להדרכת מסחר אלקטרוני

שטרודל הוא מרכז ללימודי המסחר האלקטרוני. המרכז מנוהל על ידי אסי צור והוא פותח בכדי לפתוח את הדלת אל עולם העסקים הבינלאומיים עבור תלמידים רבים מרחבי הארץ.

 

מטרת המרכז להדרכת מסחר אלקטרוני הינה הקניית ידע מקיף ומעמיק והשכלה בתחום האינטרנט, לכל המתעניינים. הלימודים בשטרודל מכשירים את התלמידים לסוחרים אלטרוניים מקצועיים, המוכרים סחורה ומבצעים מגוון רכישות דרך אתר האינטרנט של חברת eBay.

חברת eBay נחשבת היום לפלטפורמת המסחר האלקטרוני המצליחה ביותר, הגדולה ביותר והוותיקה בעידן הדיגיטאלי. מידי חודש מגיעים ל- eBay יותר מ- 300 מיליון משתמשים המעוניינים לרכוש מוצרים. כמות הכספים שמגלגלת חברה זו בשנה היא עצומה.

 

חברת eBay ואתרה האינטרנטי מאפשרים לכל אדם להקים עסק משגשג, גם אם מדובר באנשים מחוסרי הון או אנשים שאינם מעוניינים להשקיע השקעה כספית. חברה זו מאפשרת עבודה מהבית, בזמן הפנוי, בצורה עצמאית החושפת כל אחד ואחד לקשת נרחבת ביותר של הזדמנויות עסקיות.

 

למרכז להדרכת מסחר אלקטרוני שטרודל, יש כיום היצע של שבעה קורסים המכשירים סוחרים אלקטרוניים בחברת eBay, כל אחד מהקורסים מותאם לקהל יעד שונה.

קורס eBay לסוחרים ויזמים:

קורס זה מיועד לקהל המתעניינים בתחום, לכל אלו הרוצים לפתוח ערוץ הכנסה נוסף ואולי גם לקחת את העיסוק צעד אחד קדימה ולהפוך אותו לערוץ הכנסה עיקרי בהמשך. הלימודים בקורס זה מקנים לתלמידים את כל הידע הנחוץ להקמת עסק לכל דבר בעולם המסחר האלקטרוני המלא באפשרויות.

 

קורס eBay לאומנים:

 

קורס זה פותח והותאם עבור קהילת האומנים והיוצרים הישראליים. הלימודים בקורס זה נותנים מענה לצרכי הקהילה בעולם העשיר של המסחר האלקטרוני בכלל, והמסחר ב- eBay בפרט. הקורס מקנה את הכלים הדרושים לאומנים בכדי למכור את יצירותיהם בכל העולם ולקבל חשיפה והכרה על אומנותם.

קורס eBay לישראלים בארה"ב:

 

קורס זה מיועד לישראלים החיים ברחבי אמריקה הצפונית. הלימודים אומנם מתנהלים בשפה העברית, אך בעלי אופי שונה מיתר הקורסים, שכן המשתמש האמריקאי בקיא בתרבות הצריכה האמריקאית. הלימודים מקנים לתלמידים מקצוע מבוקש ומעניין.

 

קורס eBay לחברות ואירגונים:

קורס זה הינו קורס מתקדם ומעמיק בתחום המסחר האלקטרוני. הלימודים בקורס מתמקדים במטרות העסקיות של הארגון או החברה לטווח הארוך. חברות ואירגונים רבים מעוניינים לפתוח ערוץ מכירות באתר eBay בכדי לעשות עסקים בינלאומיים. במהלך הקורס מוכשרים התלמידים כמוכרים מיומנים באתר eBay, היכולים להשתלב בתום הלימודים באירגונם כמנהלי ערוץ eBay.

קורס eBay לאספנים ולקלאב 50:

הלימודים בקורס זה הינם לימודים המתאימים לאספנים המעוניינים להיכנס לתחום המסחר האלקטרוני.

קורס eBay לציבור הדתי:

קורס זה מהווה כרטיס הכניסה של הציבור הדתי לתחום המסחר האלקטרוני באתר המכירות של חברת eBay.

קורס eBay פרטי:

קורס זה הינו קורס המתבצע במתכונת אחד על אחד, קורס זה ייחודי למרכז ההדרכה שטרודל ומתבצע בזמן הנוח לתלמיד ובמקום בו הוא מעוניין ללמוד. אפשרי יהיה להתמקד בנושאים בהם מתעניין התלמיד ולהתקדם בקצב לימוד אישי.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 28,884 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    הקריה האקדמית אונו1,061 חוות דעת

  • 4.0

    המרכז האקדמי לב1,451 חוות דעת

  • 4.0

    המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין658 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp